reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Dziewczyny dzięki za odpowiedzi. Uspokoiłyście mnie troszkę:tak: Staram się córcię, jak najczęściej dostawiać, mąż śmieje się, że stałam się nadgorliwa:sorry2:
Właśnie ostatnio zastanawiałam się, jak to będzie u Elizki z ząbkowaniem, mam nadzieję, że nie będzie się męczyła.
 
reklama
karolka u nas to było tak że mąż tam codziennie albo dzwoniła albo jeździł i ich molestował jak tam sytuacja wygląda....no i raz zadzwonili do jego kolegi że już mieszkanko czeka i mój też zaraz zadzwonił i też już było zarezerwowane:-D
tak że warto ich molestować i pytać:-D

Gosiu no właśnie chyba będę musiała kupić jakiś żel ale to jutro ...
 
Tygrynka ja rodzilam na Polnej i jestem bardzo zadowolona. mialam oplacona polozna dzieki ktorej udalo mi sie wypchnac na swiat mojego krolewicza,placilam chyba 500zl. ale jak dla mnie kobita warta tej ceny! na personel nie moge narzekac, młody polozne bardzo mile.... pomocne. tylko te stare to wiadomo rutyna je meczy i wszystko mechanicznie robia. ale nie ma sie co tym przejmowac wiecej jest mlodych niz starych!!!! :))

dzięki za informacje :tak:
a może mogłabyś podać namiary na położną? ja chyba będę się starała o Iwonę Marczak, ale koleżanki z okolic Poznania też szukają:tak:

Tygrynka
Ja też wybieram się na polną i 1 córę rodziłam na polnej tylko moje dziecko się nie spieszy jak widać

trzymam kciuki za narodziny i żeby już niedługo:tak: powodzenia!

Tygrynka a no widzisz uciekłam ;-) ale raz po raz zaglądam na wichrowe:-D

może kiedyś uda nam się spotkać z wózkami:-D

czy Was też tak pogoda przytłumiła że nic się nie chce?? bialo zimno cicho....
 
a moja koleżanka mieszka na Teokryta i też do niej bardzo często jeździłam, teraz raczej rzadziej będę...

dzień dobry:tak:
ciiiiszaaa tutaj, chyba zaśnieżone komputery mamy;-)
miłego dnia!!
 
Witam wszystkie przyszłe Mamy

Wykonam profesjonalnie sesje ciążową. Sesja ciążowa to wspaniała pamiątka z pięknego okresu. Pomyśl jak milo będzie powspominać piękne chwile z początku macierzyństwa, oglądając te pamiątkowe zdjęcia.


Wykonane zdjęcia poddam lekkiej obróbce i wręczę Wam na płycie.(około 30 odbitek)

Gwarantuje mila atmosferę podczas sesji jak i profesjonalnie wykonane zdjęcia.

Próbkę moich możliwości znajdziecie pod adresem: Picasa Web Albums - mr.klaczkowski - wybrane

Pozostałe zdjęcia (fotoblog):
http://www.klaczkowski.wordpress.com

Zapraszam serdecznie



Wszelkie informacje pod nr tel. 667 103 068
Mail: mr.klaczkowski@gmail.com
 
Skoro tutaj tak pusto, to ja moze zadam pytanko, i może troche sie rozkręci tutaj. Chciałabym się zapisać w Poznaiu na jakieś zajęcia sportowe, coś z stylu areobiku, problem w tym, że chciałabym tam chodzić z niemowlakiem. Znacie miejsca, gdzie prowadzone są takie zajęcia?
Wiem, że są baseny, które prowadzą naukę pływania dla niemowląt, a coś innego?
 
reklama
Do góry