reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

najlepiej to w 30 tyg jak jesteś niektóre szkoły rodzenia trwają 2 mc więc musisz tak sobie dobrać termin ich realizowania żebyś była na wszystkich zajęciach.. ja osobiście nie chodziłam, zobaczymy czy dam sobie radę sama :-)
 
reklama
witam:-)
ja tez miałam weekend słodkawy:-) upiekłam 4blachy ciasta i wszystko poszło!!! tzn goscie zjedli bo imieninki były:-)
a od dzis zero słodyczy!!!
pozdrawiam
 
A ja miałam lenia, i prawie nic w kuchni nie robiłam. Za to muszę Wam polecić miłe miejsce na pyszne ciacho i kawę z dziećmi. Cafe Filemon na Strzeszynie greckim cafefilemon.pl .
Jest tam kącik do zabaw dla dzieci i dobre ciacha, wczoraj wypróbowaliśmy. :-)
 
Hej laseczki,ja nadal w wersji słonia:-D:-D
dziś mam dobry humorek bo jakieś skurcze mnie dopadają.. może coś się rozkręci:happy2:
Dziś nawet lepsza pogoda może jakiś spacer z psiakiem dłuższy.. no no pomyśle a jak tam u was??
 
No teraz to już mam 40+2 czyli leci mi 41 tc suwaczek mi się skończył to go usunęłam bo tylko mnie drażnił jeszcze bardziej niż cała sytuacja:-D:-D
jestem po wizycie i mój gin zrobił mi masaż bolało jak diabli jeszcze ledwo siadam ale zobaczymy może coś się ruszy;-) było by miło.... zobaczymy:confused:
Mąż zabrał mnie na romantyczmną kolacje do KFC hahahah:-D:-D stwierdził że to będzie mój dziś ostatni mój posiłek:-D:-D
 
reklama
Guziczek............ to czekamy nadal .................. :tak:

a mi ostatnio brakuje czasu na BB, bo siedzę w domku z młodszym i starszym, wiec jakos tak wychodzi, że czasu na wszystko brakuje :tak: starszemu musze organizować czas, a najlepiej by było jakby pogoda była i mógł sie wyszaleć na podwórku, bo energii to ma za trzech .................. :tak:

a młodszy właśnie leży i już troszke zaczyna marudzic :tak: i zaraz skończy sie czas mamusi na BB :tak:

pozdrawiam
 
Do góry