reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Jarzebinka a u Ciebie jak samopoczucie???

kurcze ale czas leci jeszcze troche i zaczniecie po kolei rodzić:)) hihihi baby BOOMMMM:p

Ilonka, dziękuje jest całkiem dobrze, malenstwo rosnie waga książkowa czyli 31 tc - 1700 :tak::tak::tak: do pracy nie chodzę więc wypoczywam, ok. 13.00-15.00 wraz z Kacprem zaliczam dzienna drzemke więc jestem wypoczęta :tak:
dzisiaj na raty przetarłam sobie okna, wiec mam czyściutko, wtorek-środa M skonczy składanie mebli w pokoju więc pomalutku sobie uporządkuje wszystkie graty z kartonów i ..................... będzie git :tak: i zaczne cieszyć sie przygotowaniami czyli pranie, prasowanie, składanie i pewnikiem jeszcze jakies zakupy :tak::-D:tak:
 
reklama
Hej Dziewczyny troszkę mnie tutaj nie było :-)
Witam Cię Teresiatko !!!!!!!!!!!! :tak:

Dziewczyny, czy któraś z Was uczestniczyła w spotkaniach, w szkole rodzenia przy szpitalu Raszei ?????
Próbowałam zanleść opinie w necie, ale tylko pojedyńcze info znalazłam.

Mnie czeka wielkie sprzątanko:sorry: a kurcze po odwiedzinach rodzinki trochę mnie ciągnie to tu to tam. Wczoraj odpuściłam i leniuchowałam cały dzień ale dzisiaj .......... jak mus to mus.
No w sumie to jakaś forma ćwiczeń heheh, dora muzyka i myślę, że nie będzie tak źle.

Życzę miłego dzionka:-)
 
witam w ten upalny dzionek :tak::-D:tak:

i witam nowa mamusie :tak::-D:tak:

ja tez nie chodziłam do szkoły rodzenia i teraz tez nie mam tego w planie :tak:

miłego popołudnia :tak: idę sobie poczytac książke na balkon, bo musze sobie odpocząć, po porządkach po malowaniu i meblowaniu :-) ale juz koniec, dokupimy jeszcze tylko kanape i fotel i mozna odpoczywać :-)
 
reklama
Hej Dziewczyny, nie wiem czy wiecie, ale w Poznaniu w dniach 8-9.08 w CH Plaza ma być organizowana akcja SZcześliwa Mama- Szczęśliwe Dziecko. W godzinach 10-18 będzie możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji oraz badań USG i USG 4D. Zapisy na badania jak wskazali w info, w dniu akcji od 10. liczy się kolejność zgłoszeń.

Ja osobioście nie skorzystam, bo nie ma mnie w Poznaniu w tym czasie, ale może akurat któraś z Was będzie zainteresowana :-)

JA o akcji dowiedziałm się przez przypadek, ale info w necie jest tekże, wiadomość wiarygodna :tak:
 
Do góry