reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Ja z mlodym tez jechalam do szpitala jak mialam skurcze co 5 min:tak::tak::tak:A sam porod trwał 10 minut:-)
Z dziewczynkami mialam dwa razy bole krzyzowe i rozwarcie juz na 6cm wiec dali mi mega mocna kroplowe z fenoterolem po ktorej tetno mi skoczyło do 140 zeby zdazyli mnie przyszykowac do cc
 
reklama
GOSIU
Z czystym sumieniem moge Tobie polecic Lutycka:tak::tak::tak:
Z jedna polozna stamtad mam kontakt do dzisiaj bo pisala prace magisterska na podstawie moich dziewczynek
 
Ostatnia edycja:
JULIA
Zapisałas sie do gastrologa:confused:A mozesz napisac dlaczego sie do niego wybierasz:confused:


Za duzo by pisać, ale tak pokrótce. Synek miał (ma) problemy z piciem nie chce jeść, nie chce pić, tzn, je w bardzo małych ilościach tak około 500ml na dobe i tracił na wadze, co za tym idzie się odwodnił i 1,5 tygodnia w szpitalu na Krysiewicza, wszystkie badania są ok i propozycja lekarzy ze szpitala i moich pediatrów że gastroskopia. Ze względu na prawdopodobieństwo uszkodzenia przełyku no i chcą sprawdzić, ale z jedną lekarką podjęliśmy decyzje że poczekamy z tą gastroskopią do sierpnia - za dużo mam obaw:baffled:
 
Za duzo by pisać, ale tak pokrótce. Synek miał (ma) problemy z piciem nie chce jeść, nie chce pić, tzn, je w bardzo małych ilościach tak około 500ml na dobe i tracił na wadze, co za tym idzie się odwodnił i 1,5 tygodnia w szpitalu na Krysiewicza, wszystkie badania są ok i propozycja lekarzy ze szpitala i moich pediatrów że gastroskopia. Ze względu na prawdopodobieństwo uszkodzenia przełyku no i chcą sprawdzić, ale z jedną lekarką podjęliśmy decyzje że poczekamy z tą gastroskopią do sierpnia - za dużo mam obaw:baffled:
Ja przerabiałam gastroskopie u całej mojej trojki:no:własnie w szpitalu na krysiewicza i załatwila mi ta gastroskopie ta lekarka do ktorej dałam Tobie namiary:tak:
Tzn dała mi skierowanie od siebie z gabinetu ale w szpitalu na krysiewicza nie placilam za nic:-)
Rozumiem ze piszesz o swoim mlodszym synku
 
Tak o młodszym i boje się tej gastroskopii, a może nie będzie potrzebna bo zaczął troche przybierać i wiecej pić mieszanki ale oprócz mieszanki nic więcej no i z wielki trudem pije.
Daltego pewnie lepiej skonsultowac z gastrologiem
 
Tak o młodszym i boje się tej gastroskopii, a może nie będzie potrzebna bo zaczął troche przybierać i wiecej pić mieszanki ale oprócz mieszanki nic więcej no i z wielki trudem pije.
Daltego pewnie lepiej skonsultowac z gastrologiem
A ile wazy i jaka była jego waga urodzeniowa:confused:
Ja tez sie bardzo bałam gastroskopii,ale w przypadku moich dzieci była ona konieczna:no:Zarowno Dominik jak i dziewczynki tez badzo wolno przybierali na wadze i mieli problemy z jelitami i alergie
 
My też mamy alergie i niestety AZS więc o rozszerzeniu diety narazie możemy zapomnieć. Natanuś do tego bardzo mocno ulewał i wymiotował, a teraz zwymiotuje jak uda mi sie mu podać 2ml herbatki:szok:

Waży 6090 a jego waga urodzeniowa 3500 jest na 3 centylach:baffled:
 
My też mamy alergie i niestety AZS więc o rozszerzeniu diety narazie możemy zapomnieć. Natanuś do tego bardzo mocno ulewał i wymiotował, a teraz zwymiotuje jak uda mi sie mu podać 2ml herbatki:szok:

Waży 6090 a jego waga urodzeniowa 3500 jest na 3 centylach:baffled:
To i tak wazy całkiem niezle:tak::tak::tak:Chyba lekarze troszke przesadzaja:no::no::no:
Moje dziewczynki maja 2 latka i 2 miesiace i waza po jakies 7400
A pije bebilon pepti czy nutramigen:confused:Moze to mleko Jemu nie smakuje bo jest bardzo gorzkie
 
reklama
Nutramigen a próba zmiany mleka była ale on woli Nutramigen, no ale chodzi o to że On się ciągle odwadnia i traci na wadze jak przybierze ładnie to w ciągu tygodnia i tak jest pod kreską o minimum 20gram
 
Do góry