reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
zostawić WAS tylko na dzień, a takiego bałaganu tutaj narobicie, żę ........ :tak::-D:tak:

co do potwierdzenia płci mojego maleństwa, to na 3 USG tylko jedno było 99.99 % w maju, w czerwcu juz maleństwo było nie tak ułożone i nie bardzo dało się podglądnąć ..... więc zobaczymy może teraz 23 się potwierdzi :tak:

co do wózeczka, to nie oglądałam, bo trwa aukcja identycznego wózka z Poznania, więc musze sie na nią zaczaić, może sie uda, a zawsze to na miejscu :tak: a jak nic nie wyjdzie, to zadzwonię do tych z Krotoszyna, może będzie nadal aktualne, to sobie wtedy obejrzę :tak:

i witam te nowe Poznanianki, co nam tutaj tak namieszały i zaprazam do częstych odwiedzin i dyskusji :tak::-D:tak:

a co d szpitala, to ja chyba wybieram św. Rodzinę na porodówkę..... :tak:
 
witam

ja pierwszego syna rodziłam na polnej - opieka dziecka z problemami super, matki - tragedia:baffled:

drugiego rodziłam w św. rodzinie - miałam zatrucie ciążowe i poporodowy krwotok - rewelacyjnie się mna i dzieckiem zajęli a mieli co przy mnie robić przez te komplikacje:tak: skończyło sie nawet transfuzja krwi. jestem tak zadowolona ze mysle o trzecim:-D:tak:

ale moze trafiłam na taka zmiane tylko
 
a ja jezeli chodzi o szpitale to kurcze jestem totalnie zielona ponieważ nie mam w Poznaiu rodzinki i jedynie z opowiadań znajomych wiem co nieco o Polnej. Jedni zachwalają inni krytykują, ile ludzi tyle opini. Ja mieszkam bardzo blisko Raszei i na poród chyba piechotką pójdę ;-)

Ja narazie rozglądałam się za łóżeczkiem, moze to troszke dziwne, ale kupujemy takie turystyczne, stwierdziliśmy że meżem, że skoro często rodzinkę odwiedzamy, to będzie to dość praktyczne. No ale zzobaczymy może z czasem zmienimy zdanie. Narazie jeste,m an etapie rozpisywania, kalkulowania, obserwowania i przede wsystkim oszczędzania heheh
 
ja synka rodziłam w Raszei i jedyna niedogodnośc to taka że jest jedna toaleta na cały oddział a nie na salach jak to jest np na Lutyckiej czy Polnej. ale Polna absolutnie nie wchodzi w grę.. nie wiem.. czuję jakąś antypatię do tego szpitala po samym tym jak mnie traktują jak chodze na badania krwi.
chcę rodzić albo znowu w Raszei albo na Lutyckiej.. zobaczymy jak będzie, pewnie wyjdzie w praniu ;-)
 
ja się boję, że będę jechała gdzieś dalej do szpitala, a tu okaże się, że nie ma miejsca i mnie odeślą do innego. Tak jak piszesz wszystko wyjdzie w praniu ;-)
 
No ja jeśli bede miała poród taki jak pierwszy to nie zdążą mnie nigdzie odesłać :-D jak weszłam na izbę przyjęć to miałam skurcze co 2-3 minuty, a jak wskoczyłam na łózko porodowe do pełne rozwarcie :-D a godzinę później tuliłam już synka :-D
 
Wiewióra co do turystycznego łóżeczka to jedynie trzeba dokupić materacyk choć szczerze wolałabym mimo częstych wyjazdów nie pakować ciągle łóżeczka i rozkładać po powrocie :-D wolałabym z podrózy schować turystyczne do szafy :sorry2:
no i jak już to turystyczne z poziomami żeby z dna dziecka ciągle nie podnosić bo plecki później dokuczają ;-)


Te łóżeczko, które ogladaliśmy ma właśnie dwa poziomy, materacyk i przewijak.

Jeżeli chodzi i Raszeje to słyszałam, że otrzymali, w tym roku nowy sprzęt.
 
reklama
Ja dwa razy rodziłam na Lutyckiej i jestem bardzo zadowolona:tak::tak::tak:

JULIA
Zapisałas sie do gastrologa:confused:A mozesz napisac dlaczego sie do niego wybierasz:confused:
 
Do góry