reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Ja głęboki wózek mam, ale chciałabym stelaż 4rider (najchętniej używany) + fotelik maxi cosi, a na wiosnę dokupić tylko spacerówkę. Tyle, że nie bardzo się opłaca kupować używany stelaż za 9 stów, skoro nowy, z gwarancją jest z 1200.
 
ojjjjj 3 dni na Forum aktywnie sie udzielam i już psocę ;-) Sorkkiii, cóż mam to we krwi, żarty sobie urządzam, jestem piriamaprilisowym dziweczęciem :-D Kurcze na Listopadzie dziewczyny założyły temat, który się nie spodobał części, więc genijalnie wpadałm na pomysł, żeby go przenieść na regionalne hihi i nieświadomie tutaj nabałąganiłam ale przyznaje - nieświadomie :no: Także spoko, mogę go nawet uzunąc, tylko oświećcie mnie jak ????? Bo nie chcę kolejnej gafy waklnąć heheh, a ja się śmieję, że należę do epoki piśmiennictwa (długopisowego) Z kompem i tymi sprawami mam różne dziwne sytuacje ;-)


Okkkk oficjalnie się porzedstawię, mam na imię Aga, mam 27 latek, od 2 latek jestem szczęśliwą mężatką. 17.11 spodziewamy się naszego Pierwszego Maluszka :-) Niesety nadal nie znamy płci. Na jednym z USG, jak stwierdził mąż, Dzidzi pokazało nam gest Kakiewicza, także to by tłumaczyło gdzie ma rodziców :-D Tak jak już gdzieś napisałam ogólnie płynie we mnie lubelska krew, na Śląsku przeżyłam okres buntu a ustatkowałam się w Poznaniu. Mieszkam tutaj od 3 latek :-)
 
Wiewióra nasza moderatorka jak się pojawi to zrobi porządek:tak:

jak będziecie chciały panie z listopada cos się dowiedziec o szpitalach czy lekarzach to jest też specjalny do tego wątek;-):tak::-D


No to super bo naprawdę chciałam dobrze nooo a troszeczkę wyszło inaczej. :baffled: Widzę że już temat z Listopadówek został przeniesiony i liczę na to, że mój wątek zostanie szyyybko usunięty, żeby nie zakłócać forum.
 
Ja głęboki wózek mam, ale chciałabym stelaż 4rider (najchętniej używany) + fotelik maxi cosi, a na wiosnę dokupić tylko spacerówkę. Tyle, że nie bardzo się opłaca kupować używany stelaż za 9 stów, skoro nowy, z gwarancją jest z 1200.

Strasznie dużo sprzętu sobie kompletujesz. :szok:

Co to wspomnianych aukcji - człowiek sprzedaje zestawy w sklepie kosztujące pod 5 tys. więc jak już, to stelaż miałby po ok. 600 PLN. Miałby, bo samych stelaży nie sprzedaje. Więc po temacie.

najpierw dowiedz się kogo nazywa się tutaj na BB trollami...

Ktoś tu się naprawdę bardzo nudzi i usiłuje za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę... Czyżby jakiś troll...? :tak: Piszże tam, gdzie ktoś zainteresowany jest twoją opinią.
 
i właśnie mamy dwa fora Listopadówek :no: to my z Michaśka zakładamy wątek wrześniówek... a Iwonka sierpniówek ....... :no::no::no:

paranoja........

więc wszystkie mamy z Poznania zapraszam na WĄTEK GŁÓWNY
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry