reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
w takim razie ja juz o nic wiecej nie pytam ani nic nie mówie:-):-D
Fliper już na "nogach", ja koncze gotowac mu obiadek i zaraz bedzie wcinal. i tak go 30min juz przetrzymałam a to wielki sukces:))
dowikla- ide twoim tropem i robie tez frytki, tylko ze zamiast ryby bedza paleczki z kurczaka:p
 
Dziewczyny zapraszam jutro na koncert charytatywny do Auli UAM w Poznaniu,wystapi Turbo Rh+ Felicjan Andrzejczak oraz paru innych wykonawcow.Dochod z koncertu przeznaczony jest dla malego Macka,ktory ma chore serduszko.Bilety do nabycia w kasieUAM Serdecznie zapraszam.Zaczynamy o 19. W ten dzien potrzebujemy waszej pomocy!
 
czesc kochane ja tylko na chwilke bo czeka na mnie sterta prasowania i zmywania i jeszcze kuchnie i salon musze posprzatac:rofl2::rofl2:

widze ze wszytskie tak zamilkly tylko Ilonka i Dowilka na strazy:-D:-D:-D:-D

pokaze wam jak moje dziecko dzis wygladało po zjedzeniu obiadu :-D:-D:-D:-D juz mozecie sobie wyobrazic jak mam w salonie wszedzie kasza:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

witam nowa mame!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
pierwsza:p
a tak na powaznie to chyba za dlugo spalam bo mnie glowa boli:p do 8.10 mały się zlitował:)) hehhe
dziewczyny mam pytanie mozliwe ze od chrupek mały dostał uczulenie?? bo przedwczoraj dostal ze dwie chrupki i wczoraj tez ze 2-3 i wieczorem przy kapieli patrze a on na brzuszku takie czerwone centki na raczkach. nic innego mu do diety nie wprowadzilam...czy mozliwe ze dostal od chrupek??? help.
 
Ilonka -kurcze nie wiem czy w tych chrupkach nie ma jajka jako składnik musiała bys sprawdzic bo jezeli jest uczulony na białko a nic innego mu nie podawalas to rzeczywiscie moze to byc od chrupek

Gosia- gdzie byłas jak cie nie było heheh pracowalas????????
nie karc za te foteczki:blink::blink::blink::blink::blink::blink: poprawie sie i juz wiecej nie bede:-p:-p hihihi


lece na sniadanko bo z pracy wrocilam i głoda jak wilk jestem......................
 
hej Mamuśki z Poznania
wychowuje 11-miesięcznego synka i chętnie pogadam o naszych pociechach :-)
jest wśród Was jakas Mama z grunwaldu?

i ja witam serdecznie, ja mieszkam na Grunwaldzie - Grochowksa/Marcelińska :tak::-D:tak: na spacerki to ja rzadko chodzę, a na plac zabaw to najczęście do Ogórdka Jordanowskiego Bukowska/Przybyszewskiego :tak:

A ja musze sie pochwalic
Dzisiaj rano o godz 6;33 urodzil sie moj chrzesniak:-):-):-):-):-)Waga 3470,czarne wloski,zdrowy ma na imie Adas:tak::tak::tak:

gratulacje dla mamusi i cioci oczywiście też :tak::-D:tak:
 
ja rowniez jestem z poznania- wilda :) pozdrawiam
Witam:-)

My do poludnia bylysmy na jednym spacerku i strasznie zmarzlysmy:no:Dziewczynki po powrocie do domu wypily mleczko i spaly ponad dwie godzinki:tak::tak::tak:Teraz koncza obiad i jak nie spierniczy sie pogoda to pojdziemy jeszcze troszke na plac:-);-)

JARZEBINKA
Ja tez czesto chodzilam na ten plac:-);-)

GOSIU
A moja Wiktoria mi wczoraj powiedziala ze mnie kocha i mocno mnie przytuliła:tak::tak::tak:Nie było to tak dokladnei kocham Cie ale najpierw ja Jej powiedzialąm ze Ja kocham i mi odpowiedziala to samo:-):tak::tak::tak::tak::tak::tak:Ale super uczucie:-);-):tak::tak::tak::tak:
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D

ja zaraz zabieram sie za robienie W-Z tak mnie naszlo cosik ehheeh:-p:-p:-p
u nas dzis zimno jak nie wiem do poludnia padało teraz słonce swieci ale mrozny wiatr wieje vała marudzi bo dwie dolne piatki jej idą brrrr:angry::angry::angry::angry: łeb mam dzis jak sklep od niej............................dobrze ze to juz dwa ostatnie i bedzie spokój!!!!!

Gosia- na jaka okazje torcik pieczesz????????

witam nowa mamusie
 
Do góry