reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

:-D
w końcu koniec kłótni z M mały wykąpany,te kąpiele są coraz gorsze bo nie chce z wody wyjść no i łazienka pływa po takiej jednej kąpieli.
 
reklama
monikap- u nas łazienka tez podobnie wyglada ehheh dobrze ze juz z mezem sie pogodziliscie ja sie z moim nie kłoce bo to bez sensu:-p
Gosia- ahah pewnie dla jarzebinki synka no tak!!!!!!!!!!!!! przeciez ma niedługo urodzinki
ale zes zaszalała dzis przed okresem jestes czy co heheh
tak 2 ostatnie piatki jej zostały;-))
 
a ja dzis padam na pysk...
mowicie o łazienkach po kapieli maluchow a ja musze wam powiedziec ze malego kąpiemy w naszej sypialni na łóżku:/ niestety narazie mamy zrobiona jedna lazienke...ta mniejsza gdzie jest tylko prysznic i nie ma mozliwosci ustawienia wanienki małego... zostaje lozko w sypialni:p i musze wam powiedziec ze tak jak u was lazienki zalane to u nas lozko zalane bo maly juz bawi sie chlapiąc wode rekami i nogami:) niezla jazda.hhehe
dziewczyny ktoras sie zna na allegro??? chcialabym zrobic aukcje ale mam wiecej niz 4 zdjecia i nie wiam jak sie robi takie strony ze fotki sa jedna pod druga a nie z szablonu allegro. pomozecie??? bardzo prosze!
 
A skad wzielas dziewczęce ciuszki:confused::confused::confused:
Ja narazie dziekuje:tak:Moje nosza68-74 i mam niezły zapas:-)Mam tez sporo takich na 80 wiec ciuchy to wystarcza mi napewno na najblizszy rok:szok::tak::tak::tak:
Buty zreszta tez:tak::tak::tak:

A coz tymi chłopiecymi:confused:Ja z siostra zobacze sie w przyszlym tygodniu to jej sie zapytam:tak::tak::tak:

Kiedy bedziesz u tesciow:confused:
 
a te dziewczęce to dlatego ze Fliper miał być Zosią:) hehhehe
a u tesciów bede juutro wieczorem,w sobote tez...moze niedziele. a pozniej to chyba wyjezdzam do moich rodzicow.nie wiem jutro sie dowiem.
a te ciuszki nadal aktualne dla chłopca...tylko nie mialam kiedy wejsc na stryszek i zsciągnąc wory po małym:p pogadaj z siostra co by potrzebowała i bedziemy gadac:))

moj fliper juz zaczyna nosiac rozmiar 80:))
 
reklama
w takim razie bedziemy w kontakcie.:)
ja lece do wyrka puki mały grodomor śpi...bo pewnie za niedługo bedzie aja aja...ehhh
dobranoc i do juterka:)))

aha ja na kawe:p sypaną bez mleka:p to moj nałóg/
papaa
 
Do góry