reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
dziewczyny ja niestety musze zniknąć na jakiś czas, bo okazało się, ze ktoś mnie tu "podgląda" i nie podobają się mu moje wypowiedzi... Nawet posty z wątku zmkniętego mozna podejrzeć niestety. Smiechu warte!jakby co to piszcie prywatnie.pinka - na wątek o allergii bede zaglądać, więc bedziemy w kontakcie.pozdrawiamy wszystkich serdecznie! Trzymajcie sie i do...
 
kubala jak "podgląda"??????????????? A na zamknięty to też pierwsze słysze że ktoś bez dostępu może wejść - chyba że jakiś spec od komputerów:wściekła/y:
 
hej Pinka - ja jestem :blink:
wiecie co moja mała spryciula zawsze wieczorem zje troche ponad 100 ml i wiecej w nia sie nei da wcisnąć, a ja wczoraj podstepem jak zjadła z butelki dalam jej wyjesc ostatki z moich piersi i podalam spowrotem butelke tak zeby sie nie kapneła ;-) a ten mój mały szkrab jeszcze wciągnął 100 ml :szok: i nie ma co sie dziwic ze sie po 24 budziła wczesniej :sorry2: wczoraj obudzila sie dopiero okolo 2.30 :-)
 
hej Pinka - ja jestem :blink:
wiecie co moja mała spryciula zawsze wieczorem zje troche ponad 100 ml i wiecej w nia sie nei da wcisnąć, a ja wczoraj podstepem jak zjadła z butelki dalam jej wyjesc ostatki z moich piersi i podalam spowrotem butelke tak zeby sie nie kapneła ;-) a ten mój mały szkrab jeszcze wciągnął 100 ml :szok: i nie ma co sie dziwic ze sie po 24 budziła wczesniej :sorry2: wczoraj obudzila sie dopiero okolo 2.30 :-)


no to gratuluje super sprawa :-D:-D:-Da tobie mozna pogratulowac podstepu bo ja bym w zyciu na takie cos nie wpadla:no::no::no::no:
ale masz glodomora w takim razie heheh
 
Pinka - mi to sie wydaje ze to niejadek, bo w dzien co 3 godziny albo i wiecej a tylko chcwile possie cycka :sorry2: ale widze ze chyba bede musiala czesciej stosowac podstępy bo pewnie wiecej by zjadla. dzis po 10 dalam jej butelke i zawsze zjada mniej niz 100 i wogole nei chciala za bardzo ale wzielam butelke pod pache i zlapala i zjadla 150 :-) a kupilam taka tommee tippa co imituje piers i widze ze musze ja spod pachy dawac to wtedy Natalka wiecej je :cool2:
 
reklama
Pinka - mi to sie wydaje ze to niejadek, bo w dzien co 3 godziny albo i wiecej a tylko chcwile possie cycka :sorry2: ale widze ze chyba bede musiala czesciej stosowac podstępy bo pewnie wiecej by zjadla. dzis po 10 dalam jej butelke i zawsze zjada mniej niz 100 i wogole nei chciala za bardzo ale wzielam butelke pod pache i zlapala i zjadla 150 :-) a kupilam taka tommee tippa co imituje piers i widze ze musze ja spod pachy dawac to wtedy Natalka wiecej je :cool2:

no tak ta butelka przypomina krztałt piersi ale masz cwaniare heheh ja tez mojej spiewam jedna reka zabawki pokazuje a druga reka łyzeczka z jedzeniem i do buzi daje bo inaczej to by nic nie zjadła:no::blink:
 
Do góry