reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Dzieki dziewczyny za gartulacje :)

dbam o siebie oczywiscie,staram sie zaspakajac moje potrzeby kulinarne (choc 1 dlugo mi sie nie uda zaspokoic -mam ochote na poziomki ;D),nie dlugo klade sie spac,bo juz ledwo na oczy patrze.Dziaiaj bylam na 1 USG,wszystko jest dobrze,serduszko bije,termin porodu 13-15 pazdziernika.


Pozdrowki
 
cze

BIEDRONKA - DZIEKI :),NIE DLUGO BEDE CZULA SIE TAK ZMECZONA JAK TY CZASEM...ALE MYSLE ZE DAM RADE :)

Cisza u nas,na ostatnim miejscu bylysmy.Pewnie ta pogoda Was dobila.Dla mnie bylo dzisiaj tak oblesnie na dworze,ze nie wychylilam na minute nosa poza drzwi.


POZDROWKI
 
pogoda i ilosc pracy, do tego cosik mnie chlop irytowal i wszystko w ogole. mam dosyc zimy, pisania tej cholernej pracy, polski... deprecha wiosenna czy co?

katka, bede w piatek w instytucie, pokoj 228 od 12.30 tak do 14.00. nie dam rady wczesniej, przepraszam. mam jakis zapieprz teraz, kradne jakies chwile nawet na zabawe z dzieckiem. naprawde mam szczerze dosyc wszystkiego..

a co do poziomek to ja sie ratuje jogurtem z jogobelli w poziomkami. duze kawalki owocow i smak ma nawet jakis :)

chorujacym powrotu do zdrowka, a wszystkim wiosny, chocby w sercach.
 
NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ,ZE TA ZIMA JEDNAK WRÓCI...DO KITU...EWA SIĘ PRZEZIĘBIŁAJA TEŻ,ALE JUŻ WSZYSTKO DOBRZE I AŁE SZCZĘŚCIE,BO BYM CHYBA ZWARIOWAŁA Z TĄ MAŁĄ MARUDĄ....KATKA TRZYMAJ SIĘ CIEPŁO,DBAJ O WAS:))))))))))))))
 
Na Garbarach w pasażu Simex jest w piwnicy sklep z używaną odzieżą skandynawską. Cena spada w trakcie tygodnia, w poniedziałek jest najwyższa, najniższa w sobotę. No ale wiadomo że w poniedziałki wybór jest większy. Chociaż cena jest chyba trzy razy wyższa niż w soboty. ogólnie ciuszki są dla dorosłych i dla dzieci małych też. Ciuszki są posegregowane kolorami, więc trzeba przejrzeć wiele, żeby znaleźć odpowiedni rozmiar. Można czasami znaleźć super rzeczy, firm h&m i innych znanych skandynawskich, w naprawdę dobrym stanie, można powiedzieć prawie nowe.

Katka: również gratuluję serdecznie, moja mała ma dopiero cztery miesiące a ja już zastanawiam się nad kolejną dzidzią. Jednak na razie jest to fizycznie nie do wykonania. Zuzia wolałaby siostrzyczkę czy braciszka? Czy jeszcze nie wie o powiększeniu rodzinki?
 
reklama
Do góry