reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Marta sandałki wyglądają OK, sezon powinny przetrzymać:)
Michasia własne studio??? jak lokal.....

jakbyście miały ochotę 31 maja na Rynku jest dzień baniek mydlanych... start godz. 11.00 :) ja byłam 2 lata temu i było super, w tym roku tez się wybieram z chłopakami..:)
 
reklama
Jarzębinka cholerka znów za późno przeczytałam a nie miałam z kim iśc :-( dziś byłam na Ostrowie Tumskim z małym fajnie było rozdawali dzieciom prezenty dostaliśmy piłkę i słodycze. Mam teraz 2 tyg wolnego moze jakiś wspólny spacer co dziewczyny ?????
 
No niestety Jarzębinko lokal nieaktualny.. za dużo pieniędzy w remont by trzebabyło włożyć.. ale aktualnie szukam mieszkania i znalazłam chyba.. za 900zł miesięcznie - 3 pokoje (2 duże jeden maleńki), kuchnia, malutka łazieneczka.. 2 pomieszczenia gospodarcze.. duuuży ogród z drzewkami owocowymi, 2 kolejne pomieszczenia gospodarcze w osobnym budynku i wielki garaż na 2 auta.. wszystko do Naszej dyspozycji bez ograniczeń.. i rozważam czy by w tym garażu właśnie nie zrobić sobie studia :)
ale to czas pokaże bo mój chłopina chce sobie zrobić studio nagraniowe i w zależności od tego jak duże je będzie chciał mieć (czy do nagrywania tylko wokali czy całych kapeli, zespołów) to albo on weźmie garaż.. albo mniejsze pomieszczenie gospodarcze ;) na razie czekam tylko czy on chce to mieszkanie czy nie.. ja jestem na bardzo duże tak!! ale on zawsze ma milion problemów :p choć widzę że też mu się podoba ta opcja..
A jak na razie zatapiam się w marzeniach o mieszkanku na wsi.. ogródku z własnym warzywniaczkiem.. studiu.. ciszy i spokoju..

trochę czasu tu nie zaglądałam... ale problem goni problem, dziesiątki spraw do ogarnięcia dziennie.. liczę tylko na to że zamieszkamy z B. razem i będzie wtedy mi łatwiej.. a przynajmniej raźniej mając kogoś bliskiego przy sobie na co dzień..
 
Witajcie dziewczyny :-)
jestem tutaj nowa, zastanawiam się czy wśród Was są jakieś przyszłe mamy? Ja jeszcze dzieci nie mam. Czekamy na nasze pierwsze maleństwo które ma się urodzić w grudniu. :-)
 
Witajcie dziewczyny :-)
jestem tutaj nowa, zastanawiam się czy wśród Was są jakieś przyszłe mamy? Ja jeszcze dzieci nie mam. Czekamy na nasze pierwsze maleństwo które ma się urodzić w grudniu. :-)

witam serdecznie... obecnie chyba nie mam oczekującej mamusi na forum Poznańskim, ale zapraszam do pisania i odwiedzin, a nawet wspólnych spacerków...:-D

Michasia najważniejszy jest wstępny plan wspólnego działania, a reszta pomalutku sie poukłada... powodzenia....:tak:

Marta a na bańki ja tez nie dotarłam, zaliczyliśmy inny festyn... :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich zapraszam na półkolonie letnie :) zniżka dla mamuś z BB 10% ;-)


https://www.facebook.com/events/735225193201085/

10390571_702245099842240_7452416364681588611_n.jpg
 

Załączniki

  • 10390571_702245099842240_7452416364681588611_n.jpg
    10390571_702245099842240_7452416364681588611_n.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry