reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witam, chętnie do Was dołączam. Niestety nie znam jeszcze terminu. Test wyszedł mi pozytywnie, jestem zapisana na badanie. Musi się potwierdzić. Radość rozpiera mnie od środka. Jestem z Kórnika.
 
tak, tak ja jestem, tylko z terminem miesiąc wcześniejszym...
będziesz miała dziewczynkę czy chłopca ulenka?
haha dobre pytanie:-D moje dziecko jest mega tajemnicze i nie chce pokazać co trzyma między nóżkami. Niby bardziej dziewczynka niż chłopiec ale jak na razie mam się tym nie sugerować.
Gdzie zamierzasz rodzić,szpital już wybrany??

Witam, chętnie do Was dołączam. Niestety nie znam jeszcze terminu. Test wyszedł mi pozytywnie, jestem zapisana na badanie. Musi się potwierdzić. Radość rozpiera mnie od środka. Jestem z Kórnika.

No to gratulacje:tak: Daj znać po badaniach co pow gin. Widzę,że mieszkasz bardzo blisko mnie...
 
Triumfalnie potwierdzam- już po badaniu, wczoraj ginekolog potwierdził- taka jestem szczęśliwa.
Szpital jeszcze na 100% niewybrany, na razie stawiam na GPSK na Polnej.
 
Asiu ja Polną polecam z całego serca.. rodziłam jednego syna na Mickiewicza drugiego na Polnej i powiedziałam sobie że jesli przytrafi się trzecie to już tylko Polna!!!


A na przyszłość wszystkim poznańskim mamom i przyszłym mamom polecam się jako fotograf :)
wykonuję sesje ciążowe, noworodkowe (również jeszcze w szpitalu), dziecięce i nie tylko :)
 
reklama
Witam powakacynie, pourlopowo....

ogarnęłam juz poczatek roku, starszak 4 klasa więc sporo zmiana, ale zadowolony, młodszy w starszakach czyli jeszcze rok przedszkola i wielka zmiana, ale z dnia na dzien jest bardziej gotowy do szkoły, troszke mi ulżyło...:tak:

Michasia to spotkamy sie 1 września 2015 ro na rozpoczęciu roku szkolnego ?????

Witam wszystkie dziewczyny szczególnie Nowe, życzę spokojnej ciąży i mam nadzieję do zobaczenia na jakimś spacerku ????
ja rodziłam w Św. Rodzinie i ten szpital ja polecam.... :tak:
 
Do góry