reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hejka ;-) byłam na weekend u mamy w Czarnkowie bo jutro ma imieniny ale wyprawiała wczoraj jestem mega obżarta i pogryziona od komarów :eek: mały naszczesie nie bo go popsikałam a probem wózka rozwiązal sie sam bo dostaliśmy od cioci za darmo nowiutki nie używany, a mój zostawiam też, tamten bedzie do auta tylko nie składa sie do pozycji leżącej a półleżacej i siedzącej. Wrzucam fotki DSC01445.jpgDSC01444.jpg
 

Załączniki

  • DSC01445.jpg
    DSC01445.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC01444.jpg
    DSC01444.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Marta Wozek super to ci sie udalo ;).

NabAwe Ja coraz czesciej mam wrazenie ci pediatrzy to zamiast sluzyc rada i pomoca to tylko strasza dostatecznie juz przerazonych rodzicow.
A z mieszkaniem nie ma takiej opcji aby wziac wieksze w Swarzedzu i dalej czekac na Poznan?

jagmar Jak tam zdrowie dziewczyn?


My po kilku dniach w Wc wrocilismy wiec musze sie ogarnac i wrocic do normalnosci, na szczescie pogoda dopisala Oli szalala w wodnych zabawach miala nawet swoje wlasne bagno ;) wiec dziecka nie bylo ;).

A dzis ciagle pada..................co robicie?
 
Krklisz a no sie udało troche jest niska jak na spacerówkę ale nie ma co narzekac jak dają :-)

Ja dzis siedze w domu bo leje... chciałam iśc do przychodni wzarzyc małego ale dupka nie ide. Dziś mi marudzi nie wiem moze ta pogoda albo wychodzą mu górne jedynki choc na razie nic nie widac
 
MARTA W taka pogode dzieci zwykle daja czadu u nas podobnie ;) Zembole bardzo mocno zarysowane ale nie przebite mala wpitala kazda rzecz ktora jej w raczki wpadnie ;).
 
OOOOOOOOOOOO jaka tu cisza zyjecie?

My bylismy dzis na angielskim dla Oliwii nawet fajnie bylo ale teraz i tak bedzie wakacyjna przerwa.
W koncu dzis pogoda dopisala bo ostatnie dwa dni byly bez komentarza.
 
heeeey, ale cisza ...

też macie już dość tych zmian pogody??

Emilka sie przeziębiła i ma katar straszny. Już od ponad tygodnia jestem u rodziców i Emilka już 3 dzień woła tato, na początku jednorazowo, wczoraj już udawała że do niego dzwoni a dzisiaj nie mogła usnąć w dzień bo wołała tatę. Musi już baaaaaardzo tęsknić.

zostało mi 7 tygodni do porodu a ja nawet nie mam nic popranego, nawet torby nie spakowałam... jestem że tak powiem w czarnej d**e... a najgorsze to że nie mam za grosz chęci aby to robić, że o czasie nie wspomne...
 
NabAwe Spoko spoko zdazysz proponuje zaprosic mame do siebie ty bedziesz sobie przygotowywac dom a ona zajmie sie Emilka, albo pisalas kiedys ze zostawilas ja w klubie malucha i podobalo sie-wykorzystaj to ;).
Jak samopoczucie?

jagmar I co udalo sie z koncertem?

MartaSX Co tam na froncie szukania ?

Wczoraj bylismy w Steszewie na biegu przelajowym M biegl ;), Oli zaliczyla wesole miasteczko bylo fajnie choc pogoda taka sobie.
Za to jutro przyjezdza siora wiec troche polatamy ;).
 
Hej
Resztkami sił mi pozostały. Czasu mi brak, Zosia od poniedziałku w domu a z dwójką dzieci podwójna robota i o wiele mniej czasu. Z Nabawiła się kataru i lekkiego kaszelku ale jutro idzie do przedszkola bo ni się nie rozwinęło więc obstawiam alergię.

Krklisz koncert się udał :). Miłego latania.

Nabawe ja w ciąży z Marysią też wszystko na ostatnią chwile robiłam a torbę pakowałam jak mi się skurcze zaczęły. Na szczęście miałam opracowany plan pakowania ;p.
 
reklama
jagmar O wow to jednak sie udalo a skad bilety?

jarzebinka Faktycznie oby na dluzej tak zostalo.

U mnie tez katarzysko x2 zawitalo wiec czekamy czy cos sie rozwinie?

A moze macie ochote na shusi odslona 2 bo ja mam smaka ? :)
 
Do góry