reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

tylko ze ja nie cierpie spacerówek, parasolek i tego typu wózków :-p musze miec solidny duży na pompowanych kołach ale mieszczący się w całości do bagażnika :-D
 
reklama
tylko ze ja nie cierpie spacerówek, parasolek i tego typu wózków :-p musze miec solidny duży na pompowanych kołach ale mieszczący się w całości do bagażnika :-D
Też tak myślałam jak Miki był jeszcze malutkii kupiliśmy spacerowke na pompowanych kołach ,szybko zdanie zmieniłam i kupiliśmy spacerowke mniejsza . Doceniam ją na spacerach i podczas jazdy autobusem kiedy dużo ludzi jest. Mała zwinna spacerowka a dodatkowo zmieszcze zakupy . I w samochodzie zajmuje mało miejsca .
 
Ale ja miałam spacerówke taką jak Ty Lena i ją sprzedałam - no nie cierpie spacerówek ale to moje zboczenie

Oli dzielnie sam zasypia aż dziwne ze skumał o co chodzi od razu szok
 
Ostatnia edycja:
MartaSX ;) to fajnie ja tez mam taki juz ktorys z kolei ;).
My bylismy w piatek po Bozym Ciele ludzi bylo sporo ale zalapalismy sie na happy hours.
zyczy gumowych scian ;).
Nic mi nie mow bo rece mi opadaja.
Czemu szukasz drugiego wozka?


jagmar Wspolczujemy chorobska, nie przejmuj sie tak bardzo same lody choroby nie wywoluja tylko bakterie, wirusy i grzyby ;).
Ja ze wzgledu na to obiniza mi stawke to moze cos mi zostanie przy 1/2etatu, bo wrocic na caly etat to mam obawy.
Na sprzatanie nie ma rady........;(.

NabAwe Spoko powiem nawet ze troche lzejszy dzis ten katar miala ale cicho sza zeby nie przechwalic ;).
Dzieki za spotkanie, fajniutki ten twoj brzuszk i nie martw sie tak bardzo bo nie wygladasz na 15kg.




lena A ty jak masz spacerowke?


Niestey moje dziecko caly czas walczy niechce zasnac samo ;(.
Dzis dziadek sobie pojechal jutro bedzie babcie wiec trzymajcie za mnie kciuki ;).
A moje strasze dziecko sie dzis tak ladnie popisalo ze gdy dziadek chcial ja zabrac na spacer to powiedziala ze niechce
isc i sie rozplakala, wiec sukces byl polowiczny poszla Julka ;).
Dzis bylysmy u dentysty i potwierdzila ze to nie jest prochnica tylko ubytek szkliwa, powiedziala ze czasem przy uderzeniu
moze pojawic sie taki odprysk.
 
Krklisz ja mam coneco traper . Trochę sztywny i ciężko było się przestawić bo mialam tako na pompowanych kołach i na sprezynach . Ale to kwestia przyzwyczajenia zalety to dużo miejsca na zakupy ,miejsce na kubek ,lekki i fajnie się składa a my dużo podrozujemy .Właśnie wróciliśmy z festynu rodzinnego u nas na wiosce ,mały padł od razu tak się nabiegał z tatą . Ja też zmeczona a jutro trzeba rano wstać
 
Witajcie ;-) jak wam mija weekend gorąco mamy co ? Ja wczoraj byłam u teściowej na grilu nawet nie było tak źle he he he . No ja mam właśnie tako jumper X jest świetny uwielbiam go ale ... nie mieści sie do auta bo mamy male auto i koła idą do bagażnika a siedzonko na tył na miejsce pasażera i jedziemy cali obładowani bo on nie składa sie cały dlatego ten chciałam sprzedać bo on jest 3 funkcyjny a kupic taki co składa sie cały ale koniecznie na pompowanych kołach :-D ten jest świetny Wózek X Lander 3 kołowy bordowy. Poznań • Tablica.pl
 
MartaSX Jako posiadczka X landera powiem ci to nie jest wozek na maly bagzanik ;) My mamy bagaznik 500l (taki jak w combi) a zeby wozek spakowac trzeba przynajmiej 2 kola wyjac ;).
 
reklama
Marta ale ten wózek nie wygląda mi na pompowane koła. Poszukaj sobie wózków w sklepie internetowym np bobowózki, porównaj parametry i szukaj na tablicy. Ja się zawsze obawiam, że w tej cenie to nie jest to wózek tylko stare, skrzypiące próchno, które ledwo jeździ.
 
Do góry