reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Jagmar a Ty jedziesz na Kulki na Sobieskiego?? jak byś ewentualnie reflektowała, to 5 wzięłabym od ciebie foteliki, 6 podjechałabyś na Wojska Polskiego na 14.30 i mogłybyśmy pojechać i wracać razem.....:tak:

Patrycja może akurat sie uda wyjść na kulki.... :tak:
Kirklisz Ty będziesz?:tak:
Nabawe... przyjemności na babskiej imprezie......:tak:
 
reklama
patrycja A masz jakis blizszy namiar na nia? Bo bardzo bym chcialasie pozbyc mojego zeba madrosci :).
Wspolczuje problemow z kasa oby szybko wszystko wrocilo do normy.
Milo by was bylo poznac.




jagmar Super ze tak sie udalo z tym przedszkolem.




NabAwe No mam nadzieje ze sie poprawisz ;).
Szkoda ze cie nie bedzie ale patrz wyzej ;).
Milej zabawy i nie odstawiaj sie taj jak ostatnio bo cie zawieje ;).


jarzebinka Ja sie postaram a podaj mi dokladny adres, i jak moge prosic to na PW numer telefonu na wszelki wypadek.


U nas znow noc wyjeta z zyciorysu ;(.
 
hej - nowa tu jestem - znaczy ogólnie to starawa ;) i dzieciak dwuletni a w Poznaniu to już z 30 lat mieszkam no i na BB już z 2,5 roku tyle że w grudniówkach 2010, ale jakbyście mnie przyjęły do swojego grona to chętnie się zahaczę
 
hej - nowa tu jestem - znaczy ogólnie to starawa ;) i dzieciak dwuletni a w Poznaniu to już z 30 lat mieszkam no i na BB już z 2,5 roku tyle że w grudniówkach 2010, ale jakbyście mnie przyjęły do swojego grona to chętnie się zahaczę

witam, witam i zapraszam do pisania,...spotkania...

i może na początek troszkę więcej słów o sobie... co porabiasz na co dzień, jaka dzielnica Poznania....:tak:
 
Hello

Sunnflower zapraszamy do pisania z nami :), podanie przyjęte ;).

Wiecie ile mam teraz spokoju w domu. Normalnie odpoczywam i nawet mam porządek, chociaż jeszcze pracuję nad wielka kupą prasowania (już 3 dzień). Może jutro ją wykończę. Ogólnie pójście Z do przedszkola to strzał w 10. Niby 6h jej nie mam ale jak wraca to mogę jej poświęcić więcej czasu i uwagi niż przez cały dzień bo w domu wszystko mam "zrobione". W mieszkaniu posprzątane, pranie wstawione, obiad ogarnięty, nawet kawę w spokoju wypiję jak Marysia śpi. Zosia zadowolona, wytańczona i wybawiona. Dzisiaj nawet zasnęła w czasie drzemki, do tej pory tylko dzieciakom przeszkadzała :). Mam nadzieję, że tak zostanie.
Jutro pierwszy świadomy Mikołaj. W zeszłym roku Z miała wielki zwis na Mikołaja a w tym roku mówi, że chce być św. Mikołajem a ja będę Gwiazdorem albo Śnieżynką ;p. Zobaczymy jaka będzie reakcja na słodkie w bucie. Mam nadzieję, że się będzie cieszyć z niespodzianki :).
 
Ale naskrobałyście postów, muszę was nadrobić ale szczerze to brak czasu zupełny :baffled: bo przy małym ciągle jest coś do zrobienia i w domu także.

jagmar u mnie pranie wiecznie jest do wyprasowania bo jak jedną kupkę wyprasuje to zaraz następna jest u szykowana i tak w kółko.
 
reklama
jestem konkretnie z Suchego Lasu, pracuję na Piątkowie. Jestem mamą Zuzki- co widać w podpisie. Aktualnie jestem na etapie robienia tortu na jutrzejsze urodzinki ;)
Zuzka to maly słodki rozbójnik póki co z dziadkami spędza czas ale od stycznia będziemy chodzić na zajęcia adaptacyjne do krainy dzieci - na Sobieskiego - koło kulek gdzie umawiałyście się ;) no i jak tylko ktoś moje dziecko przekona że trzeba sikać do nocnika to będzie chodzić tam na 'pełen etat'. A co oprócz tego? oprócz tego to zajmuję się w wolnych chwilach - tak tak wiem że sformułowanie 'wolne chwile' przy byciu mamą brzmią abstrakcyjnie - no więc w wolnych chwilach kleję akwaria i terraria :)
 
Do góry