reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
ale piękny pogodowo weekend mieliśmy.. mroźno i słonecznie super... skorzystałam i pościele wszystkie powietrzyłam.....:tak::-D:tak:
An rośnie chłopak, rośnie.....i super, że pomimo tylu obowiązków humorek dopisuje.....a tata pewnie teraz dumny chodzi jak paw.....:-D

Kirklisz jak minęła pierwsza wielka uroczystość Julki....:tak:
 
jarzebinka Chrzciny sa w takim terminie poniewaz pozniej juz wszyscy beda zyli swietami i z tego wzgledu
wolalam zrobic je teraz.
Uroczystosc udana, tylko tata chrzesny mnie upewnil w przekoaniu ze nie powinien nim byc :(, az nie chce mi sie pisac
mam nadzieje ze spotkamy sie 6.12 to wtedy opowiem.
A zdecydowalscie juz gdzie sie widzimy?


an82 Niestety nie nic sie nie zmienilo.
Tak tak trzeba czasem spojrzec na suwaczek ;).


Patrycja Slyszal coe kiedys ale ona na NFZ czy prywatnie?
Napisz cos wiecej jak twoje samopoczucie?


NabAwe Ladnie ladnie z mnie nie odwiedzilas - zapamietam sobie ;).


I znow new week :).
 
Ta dentystka ze Strzeszyna raczej na pewno na nfz :)
U mnie ogólnie dobrze jeżeli chodzi o ciąże :) A tak po za tym do do du.. Łukasz wyjechał za granice do pracy i w tej pracy nic nikomu nie powiedział i wszyscy źli (w ogóle się nie dziwię) ale ja zostałam bez kasy bo ma tam iść Łukasz jak wróci na święta. Dzisiaj babcia zadzwoni do szefa o chociaż połowę wypłaty ale nawet się nie nastawiam że ją da. Ehh... Szkoda słów na Ł. :(
 
Patrycja współczuje problemów z Ł i finansowych...:-(pomyśl o spotkaniu 6....... wygadasz sie , albo zajmiesz się czymś innym......

dziewczyny to 6.12 o 15.00 widzimy na Sobieskiego na kulkach :tak::-D;-)
 
Hej
Krklisz szkoda, że zawiodłaś się na chrzestnym. Nie wiem co takiego wywinął ale mam nadzieje, że się poprawi!

Patrycja nie bardzo wiem o czym pisałaś w ostatnim poście. Możliwe, że przeczyłam jakiś Twój wcześniejszy wpis. W każdym razie problemów nie zazdroszczę, oby się szybko rozwiązały. Kiedy rodziłaś Piotrusia? Mamy dzieci w podobnym wieku :).

Z dzisiaj pierwszy dzień w prawdziwym przedszkolu. Od kilku dni jestem cała podenerwowana i martwiłam się jak sobie poradzi. W klubie malucha była tylko garstka dzieci no i Skrzatowa Basia a tu 25 dzieciaków i same obce. Na szczęście wszystko poszło sprawnie. Zosia poszła bez marudzenia jak po nią przyszłam była uśmiechnięta i nie chciała wracać do domu. W czasie drzemki nie spała i przeszkadzała dzieciom ;p. Mam nadzieję, że w ciągu tego miesiąca przyzwyczai się do spania. W przeciwnym razie pewnie będę musiała ja wcześniej odbierać a to będzie się kłóciło z drzemka Marysi :(.

Ja raczej do kulek na Sobieskiego nie dojadę. Autobusem to jednak dla mnie za daleko tym bardziej w taką pogodę. Latem to pewnie z palcem w oku pojechałabym na taka wyprawę. Poza tym tam nie ma atrakcji dla Marysi.
 
patrycja
no masz, to w PN są dwa strzeszyny:D? no ja byłam na greckim, faktycznie

krklisz
najważniejsze że Jula już jest "po" i że diabełek wypędzony. Mam nadzieję, ze chrzestny poprawi sięi wyrobi z czasem. Bądźmy dobrej myśli.
ano nie odwiedziałam Ciebie, ale obiecuje się poprawić. Mam to w planach i to nawet jeszcze przed świętami.

Dziewczyny ja odpadam 6 grudnia bo tak mi sie wsio poskładało że jadę pojutrze do rodziców i wracam po weekendzie... iiiii UWAGA- W sobotę idę na babski :) oprócz alapanieńskiego jagmar, to będzie moje 2 wyjście bez małża i córy i to w dodatku na balety:D ciesze sie jak dziecko, bo już setki lat z moimi przyjaciółkami z rodzinnych stron nigdzie nie byłam, więc jest to dla mnie mega ekscytacja :)

an
jak tlyko coś pochrzanie to na pewno zawołam o pomoc., Na razie przechodze etap wdrożenia :) wreszcie nie bede miała problemó z robieniem zamówień :)
 
reklama
Do góry