reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Patrycja ok to czekam


sunnflower Witamy i zapraszamy. Ja jestem z Podolan wiec mamy do siebie bardzo blisko, pracuje tez na Piatkowie
ale obecnie jestem na macierzynskim. Terraria brzmi groznie :).


jagmar No u mnie tez Mikolaj bez echa, wylozylam buty ale mala nie znalazla prezenciku ;).
Widzisz normalnie lepsze czasy nadeszly ;), ale rozmawialm ostatnio z polozna za rok o tej porze bedzie Pani
miala luz blus ;).
Przypomnialas mi moje prasowanie ;).


Olinkaa No tak to jest ;)




Obiad jest teraz moje prasowanie i mam nadzieje sie wyrobic na wyjscie ;)
 
reklama
Jagmar to fajnie, ze Z tak szybko zaaklimatyzowała się w przedszkolu...:tak:
Sunnflower a dzisiaj tez zapraszam .....:tak:

godz. 15.00 w dniu dzisiejszym Małpi Gaj os. Sobieskiego......dzwoniłam dzisiaj i nie mają, żadnych urodzin ani imprezy Mikołajkowej....
 
dzięki jarzębinka, ale ja niestety do 16-ej pracuję. Ale mam nadzieję że następnym razem dam radę.
A jest super małpi gaj w Malcie- byłyście, ode mnie okrutnie daleko ale warto pójść zobaczyć.
Dzisiaj jak budziłam Zuzę, to mówię do niej 'Słuchaj Zuzka wstawaj wstawaj bo trzeba sprawdzić może jakiś Mikołaj był', na co moje malutkie wychowane dzieciątko mówi ' nie było, zgaś światło, śpiem' ;)
 
hej
Sunnflower jakie grzeczne dziecko, zgaś światło boś śpię. Moja wstaje o 6, marzy mi się, żeby trochę dłużej zechciała sobie pospać.
Byłyśmy parę razy w malcie to jest jupi park czy jakoś tak. Tam jest dużo atrakcji dla dzieci w każdym wieku ale ode mnie też daleko ;).

Krklisz w tym roku Mikołaj zrobił wrażenie na Zosi, jak wyciągnęła z paczuszki mandarynki to z położyła się z radości na podłodze a czekoladki to był szał.

Jak było wczoraj na kulkach?
Dobrze, że z Wami nie poszłam bo ok 17 Z dostała wysokiej gorączki i teraz bidulka leży w wyrku z temperaturą 39 st. Leży i ogląda bajki a przy tym rzęzi jak stary trabant. Do lekarza dopiero na 16. Jestem ciekawa jaka będzie diagnoza. Marysia jak na razie zdrowa i oby tak zostało. Tak miło zakończył się pierwszy tydzień przedszkola i teraz pewnie 2 tygodnie przerwy ;(. Oby to tak nie wyglądało cały czas.
 
A jarzebinka i ja dojechalysmy ;).

sunnflower Tez bym chciala zeby moje dziecko tak powiedzialo ;), a nie oczy jak 5pln i " mamo, tato, mamo, tato" ;). U nas tez Mikolaj bez echa, Oli uwielbia sie bawic butami wiec wyjelam buty i wrzucilam czekoladke ale tym razem stwierdzila ze buty nie sa interesjace i czekoladke znalazla niania jak szla na spacer ;).
Tak znamy, chociaz jak mowisz koniec swiata ;).

Patrycja Szkoda , ale moze uda nam sie zgrac na jakis spacerek ;). Masz jakies info o chirurgu?

jagmar Widzisz to mialas chyba matczyne przeczucie :), szkoda zawsze poczatki sa najtrudniejsze ale kiedys trzeba zaczac. Dlugo nie jadla czekoladek wiec trudno sie dziwic ;).

an82 Co sie stalo ze nie dotarlas?

Na chrzicnach (w kosciele) mielismy zonka z apratem zacial sie obiektyw i szwagier nie mogl sobie z tym poradzic, wiec przy samym chrzcie nie mielismy zadnego zdjecia, ale byl taki pan fotograf ktory pyknal nam 2 fotki przy chrzcie i powiedzial ze jak je chcemy to mamy zadzwonic wiece ile zgarnal za 1 foto?
Odp 30 pln normalnie masakara.

Za to ja od wczoraj mam zonka z WC, mam nadzieje ze Oli tam nic nie utopila i nie bedzie katastrofy zanim M wroci ;).

Dzis mam plan pojechac odebrac PESEL wiec musze sie sprezac. Dobra ide wyjac pranie.
A swoja droga ciekawe kto czyta a nie pisze?
 
Witam,
Troche tutaj juz bywalam ale nie na tym watku.

No więc od czerwca mieszkam w Kobylnicy niedaleko Swarzędza niedługo będziemy rodzić... a ja tutaj taka sama jestem bo koleżanki 80km (Nowy tomyśl) caly czas sie w domu siedzi na spacer od czasu do czasu oczywisce mąż poświeca mi bardzo duzo czasu ale czasami przydało by sie pogadac z kobietką wiadomo zawsze znajdzie sie temat :)
Aktualnie czekamy na córeczkę która postanowiła sie ujawnić dopiero 4.12 na wzycie kontrolnej :)
Jeśli byłaby kobietka w podobnej sytuacji znaczy sie w ciazy czy to z malenstwem to zapraszam do kontaktu fajnie by bylo pogadac :) a pozniej powiedzmy spacery wóziczkiem :)
 
Witam,
Troche tutaj juz bywalam ale nie na tym watku.

to zapraszam i na ten watek, obecnie mamy chyba jedną z brzuszkiem i poza tym same super mamusie :tak:a i na spacerki czasem uda nam się wspólnie umówić, więc zapraszam do pisania...:tak:

Jagmar zdrówka dla Z....mój Kacper chorobowo aklimatyzował się 2 a Kamil 6 miesiecy... tydzień w żłobku, tydzien w domu i tak z wkołko.... a teraz odpukać od września ani jeden ani drugi poważniej nie chorowali....;-)
 
Witam :)
Wpadłam poczytać o fotelikach, to wstyd byłoby nie zajrzeć na poznański wątek :) Widzę, że wątek tętni życiem, przychodzą nowe mamy (witam wszystkie serdecznie!), fajnie :)
dużo zdrówka dla chorych, małych i dużych! oraz udanych spotkań :)
U nas wszystko gra, w zasadzie bez zmian: młody chodzi do klubu malucha już 3 miesiąc, dalej pełen energii, dalej mało gada :D i nadal ja bez pracy :D a i tak czasu mi brak na wszystko, co chwilę gdzieś latam i coś załatwiam, nawet wstaję codziennie o 8, co kiedyś było nie do pomyślenia ;) teraz intensywnie przygotowujemy się do świąt, bo niedługo wyjeżdżamy i wracamy dopiero w styczniu..
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, trzymajcie się ciepło!
 
reklama
jarzebinka
fajnie ze mozna chociaz tutaj porozmawiac :) z okolicami i samym Poznaniem;p
\Mam wrażenie że brzuch opada mi z dnia na dzień, dzisiaj ciuszki pierwsze wstawiłoam do prania torba prawie gotowa... łóżeczko z męzem wczoraj złożylismy wiec po malu do przodu :)
 
Do góry