reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Jagmar w Madagaskarze jeszcze nie byłam wiec czemu nie... a do 2 lat też jest za freee i chyba Sobieskiego jest troszke tańszy??

ja prawie wogóle nie prasuje, koszule i czasem koszulki chłopców ale bardzo rzadko....:-D
Ewa jeszcze zostało mi pł kartonu nakrętek .....:tak: ale dzielnie Kacperek nosi po reklamóweczce:-D
 
reklama
an28 - z dwojga złego wolałabym żeby to była trzydniówka, bo nie chcę tego jeszcze raz przechodzić ;) Ale wiem też, że zęby potrafią dać nieźle w kość, od tego wszystkiego nauczył się przy pierwszej nocnej pobudce wymuszać podróż do wyrka rodziców :/ No i jak tu romantyczny wieczór spędzić? O 19.00 po kąpieli młodego :D
krklisz - niby prawda, ale jak przychodzi co do czego, to gaciami się trzęsie, miałam czarne myśli, ale wróciłam do pracy i moja psycha wraca do formy :) A na włosy kochana nic nie poradzisz, możesz jeść witaminy garściami, a swoje i tak wypadnie.... U mnie skończyło się zakolami :szok: Serio, mam naprawdę gąszcz na głowiźnie, ale po porodzie uciekały tysiące włosów... Po czasie odrosły i po odrostach zostały niemiłe wspomnienia i zdjęcia :D U Ciebie też minie i wróci do normy :)

A ja prasuje tylko i wyłącznie ze względu na estetykę :)) Wtedy, kiedy mi się chce :) Jak mi się nie chce mąż chwyta za żelazko :) A dzieciakom to chyba do 3-go m-ca trzeba prasować, co by bakteryje wyżarło :) Buziaki!
 
jarzebinka
dzielny chłopiec :) ale spokojnie, my dalej zbieramy, może już nie tyle co tym razem, ale zawsze przy okazji jakaś reklamówa sie nazbiera.

patrycja
byłam wczoraj u lekarza rodzinnego zapytać czy jestem chora czy to od zęba mnie tak wszystko bolało ale sprawdził i nic innego nie ma wiec to na bank ząb. Ale też mi podrzucił myśl żeby iśc do dentysty bo takie mocne bóle mogą znaczyć że on rośnie krzywo albo uciska na nerwy zbyt mocno i można go usunąć albo zanim wyrośnie albo jak tlyko sie przebije, przez dłutowanie-brzmi fatalnie no ale po nowym roku chyba pójdę.

dziewczynki, ja zostałam konsultantką Avon, czy któraś z was lubi ich kosmetyki i zechciałaby zostać moją klientką? :)
 
NabAwe Dzieki za rede :). Tak na powaznie i tak mysle ze 3m-ce to robic chociaz dla zabicia wiekszosci bakterii potrzebne jest dzialanie wyokiej temp przez ok 10 min wiec faktycznie co daje to prasowanie? ;)

To super ze tak sie nauczyla.

Ja z8 tez mam same problemy na poczatku jak nie mogly sie przebic i buzia mi spuchla to wycinali mi kieszonki, a czasem tzw 8 zatrzymana to potrafi sie tam gromadzic ropsko na szczescie ja tak nie mialam.
Idz jak najszybciej a nie w styczniu i to najlepiej do chirugra szczekowego.
Z tym spaniem to tez nieciekawie, ale u nas tez tak jest jak nakarmie i poloze Julke to po 2h wstaje Oliwia a Julka potrafi spac jeszcze 2-3h-a ja tez bym chciala.

jarzebinka Poza tym ubrankami to tez tyko rzeczy wymagajace prasuje ;) a jak widze tesciowa ze nawet reczniki prasuje to tylko mysle ze ta to chyba nie ma co robic ;).
Ja tam wole Sobieskiego-blizej mam ;).
A musze cie o cos wypytac ;).

Majka U mnie po1 ciazy zaczely wypadac ok 3m-ca a teraz jakos nie doczekaly tego czasu, witaminki i nadzieje ze nie bedzie tak zle mam ;).
Szczesciara moj M i zelazko-abstrakcja wtedy pewnoscia nic juz nie wymagaloby prasowania.

Patrycja Wlasnie znajdz lekarza ktory chetnie ci to zrobi chyba graniczy to z cudem. Moi stomatolodzy to nawet chcieli mi leczyc 8.

U nas przygotowania do chrzcin polegajace glownie na sprzataniu i formalnosciach w kosciele, w pt przyjada pierwsi goscie wiec musze sie ogarnac i zrobic zaopatrzenie ;). Julka chyba juz troche uastabilizowala karmienia je5-6razy na dobe wiec nie jest zle. Za to Oliwia znow sie budzi ok5razy -masakra.
 
witam... od wtorku mam remont w pracy i niezły galimatias....wszyscy studenci przewijają sie teraz przez mój gabinet, bo panie siedzą w pokoju bez drzwi obok mojego, nic nie robię tylko udzielam informacji gdzie mają iść... koleżanka siedzi ze mną przy biurku więc tez możliwości BB ograniczone.... byle do 12 grudnia, może wtedy wszystko wróci do normalności....

Ewa zbierajcie, zbierajcie....:tak:a kosmetyki z AVONU ja biorę od koleżanki z pracy....
Kirklisz, bardzo szybko robicie te chrzciny....:tak: i oby te nocki ci się unormowały....:tak:

to 6. 12 Sobieskiego czy Madagaskar.....:tak: i godzina 15.00 odpowiada.... ewentualnie 14.30 bo tak mi najwygodniej zabrać młodszego z przedszkola będzie juz po obiedzie....
 
Nabawe - ja jestem stara kosultantka 10 lat w branzy jakbys porzebowala pomocy daj znac

ja sie pisze na 6 grudnia tylko dajcie prosze znac wczesniej

krklisz czy Twoja Oliwka nie miala jakis rytuałów wieczorem i cos jej sie nie zmieniło ?
 
Dzisiaj i jutro Bartus ma dni z tata :)

Dzisiaj ja szłam na 6:30 do pracy a Bartek o 6 woła "Tata" :) szał taki za tata że szok ryczy jak nie zadzwonie do niego jak nie ma eS. Uwielbiam jak tak się zachowuje w stosunku do eS. Podnosi go to na duchu. Autorytet. ES poszedł spać wykończyl go syn :-D no nie wiem czemu :-D w szoku jestem :-D jutro znowu do pracy wszyscy choruja a mnie zatoki nie chce sie skończyć bo jak sie wyleczyc jak nie ma kiedy :-(

W pracy przygotowujemy sie do świąt podnosi mnie to na duchu w tym pośpiechu i w ogóle. Jakoś samopoczucie mam radosne. Chyba prac mnie mobilizuje ;) ale sobie pogadałam!!
 
reklama
U mnie w Strzeszynie jest super pani dentystka i jest chirurgiem dentystycznym :) Albo studenci chętnie robią takie rzeczy na zaliczenie w centrum stomatologii na bukowskiej :)
 
Do góry