reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

To super jakby bylo za free na sobieskiego bo z kasa krucho teraz, w Tesco jest plac chyba od paru mc i bardzo fajny nie ma gdzie siedziec ale z moim malym to ja nie mam jak siedziec bo on caly czas ze mną. Ja dzisiaj się zabieram za pierniki nie chce mi sie ale musze sie zabrac, zrobiłam juz dwa zegary decoupage na prezent zostały mi jeszcze trzy :( sobie wymyśliłam ambitne prezenty. Ja jak co pisze sie na czwartek kończe o 12:30 i cały dzień dla siebie i małego

pozdrawiam i zabieram sie za robote pa
 
reklama
Skrzat To milej zabawy ;)
Dzieki za opinie, ostatecznie glupio to wyszlo bo poprosil go jeszcze brat ktorego dziecko rodzi sie w lutym (ja sie tez nie spodziwalam bo jego zona jest juz u nich mama chrzesta) ale najbardziej zabolalo mnie to ze znamy sie tyle lat............wtedy tez bylam juz po rozmowie z potencjalna mama a jak bym wiedziala to bym poprosila meza od tych znajomych a na mame wzielabym inna kolezanke.

jarzebinka A gdzie dokladnie na Sobieskiego?

NabAwe No zaluje ze nie powiedzial poprostu przepraszam ale nie chce byc, byla by to lepsza sytuacja, ja tez chcialam zeby rodzice chcestni byli tacy ktorzy wiedza co to kosciol a w takim przypadku grono potencjanych kandydatow szybko sie zmniejsza ;).

Powodzenia z zembolami, ni9c nie poradzisz trzeba przezyc.

an82 Pierniki juz czuje zapach narobilas mi ochoty ale na jedzenie nie na pieczenie ;).
Daj znac kiedy zmiekna ;).

U nas ok Julka rosnie jak na drozdzach ma juz 4kg ;), a my w wiekszosci bardzo domowo tylko wczoraj wybralam sie do Cerrfura ;).
 
ja tak na szybko - Kulki na Sobieskiego - do 2 lat za darmo, na chwile obecna tylko 6.12 nie mają urodzin, chyba, że umówiłybyśmy sie na 14.00 - 16.00 to wtedy każdego dnia, urodziny najczęściej zaczynaja sie 16.00 lub 16.30...

Dzieci Poznań
 
Witajcie dziewczyny! Mój Boże, teraz dopiero widzę, jak długo byłam nieobecna!!!! krklisz dzidzia już na świecie?????? A jeszcze niedawno dopiero co w ciążę zaszłaś! Kurczę, ale masakra :) Gratuluję serdecznie!!!! Mam nadzieję, że wszystko poszło dobrze i szybko :))))
nabawe-u nas to samo.... Młody ma nieźle pochrzanione drzemki raz śpi dwa razy za dnia a czasem raz i to krótko, a efekt jest taki, że o 18.00 jest kąpany, a o 18.30 już śpi :) Ślini się, że hoho, do tego w poprzedni weekend myślałam, że serce mi nie wytrzyma! Młody dostał wysokiej gorączki, ponad 39 i nie chciała zejść, jeden lekarz mówił, że to na zęby inny, że gardło.... Skończyło się na zastrzykach z gentamycyny, bo zwracał i miał rozwolnienie... :/ Coś strasznego, aż mi się odechciało planowania na jakiś czas kolejnej dzidzi :)))
skrzat- widzę, ze podobnie jak ja łączysz pracę w domu z zawodową :))) To jest niezły galimatias :)))
Ja nadal walczę z hashimoto, biorę hormony i jestem po wizycie u dietetyczki... zobaczymy czy pociążowe kilogramy w końcu znikną :))) Mam czas do maja, wtedy mój brat bierze ślub, a ja chcę wyglądać jak kiedyś ;)
Pozdrawiam was wszystkie kochane!!!
 
hej
Jarzębinka wczoraj byliśmy na Sobieskiego w Małpim Gaju i przyznam, że o wiele bardziej podoba mi się Madagaskar. Więcej atrakcji dla dzieci, więcej zjeżdżalni, karuzela, mini trampolina i lina na której można zjeżdżać. Tych rzeczy na Sobieskiego brakuje ale za to jest zamek do skakania. No i w Madagaskarze jest więcej atrakcji dla małych dzieci takie jak koniki do huśtanie, puf. Wczoraj jak byliśmy to akurat załapaliśmy się na jakieś urodzinki i zupełnie nam to nie przeszkadzało.
 
Majaka - u nas Bartek przechodził tak zęby myślelismy że to rota a okazały sie zęby tylko nie miał temperatury i był zadowolony i uśmiechnięty a rozwolnienie miał takie że bałam się że sie odwodni i wymiotował. Mam nadzieje że szybko przeszło.

Ja 6 i 7 moge iść obojetnie o której h bo będę miała wolne jak co dajcie propozycje.

Od paru dni moje dziecko nie może patrzyć na mleko w proszku i kaszke na noc dobrze ze miód i cytryne lubi to to na spanie. Ale z tym mlekiem na noc odstawił sobie to jestem w szoku pewnie już nie bedzie chciał wrócić.
 
an82 U nas tez Oli juz jakies 1,5miesiaca temu podziekowala za mleko i kaszki na poczatku probowalam jeszcze powrotow a teraz juz wywalilam wszystko ;). Lekarka tez stwoerdzila wlaczyc nabial i sie nie przejmowac ;).

jagmar Ty to chyba znasz juz wszystkie stracje w PN ;).

MajkaK Dzieki dzieki no mi to tak szybko nie minelo ;).
To faktycznie mialas newry, ale podobno bez takich przygod nie da sie wychowac dziecka ;). Najwazniejsze ze dobrze sie skonczylo.

jarzebinka Wedle mnie 6.12 ok, nie jestem pewna ale moze sie wybiore zobaczymy ;).

Weekend jak zwykle bardzo szybki byla siostra wydawalao mi sie ze na wszystko bede miala czas a tu okazalo sie gorzej niz w tygodniu ;), ale co najwazniejsze juz nie musze ogladac moich odrostow na glowie ;).
A wlasnie moze macie jakis dobry sposob na wypadanioe wlosow wtrakcie karmienia bo juz mi sie zaczelo ;(.
Dobra lece okielznac moja gore prasowania.
 
krklisz wszystkie to może nie ale sporo ;p. Z tego co się orientuję to na to po ciążowe wpadanie włosów nic nie poradzisz co nie wpadło w ciąż wypaść musi po ;p.
Prasowanie.... hmmm... ja przestałam prasowac i świetnie mi z tm. Czasami jakąś wybitnie wymagającą rzecz wyprasuję :D
 
reklama
mi nie wypadały jakoś szczególnie włosy ani w ciązy ani po. Nigdy ich za dużo nie miałam hehe.
Ale wiem że na porost i ogólnie na odżywienie włosów, wzmocnienie dobra jest odżywka WAX, ale pod warunkiem stosowania jej zgodnie z zaleceniami. Sama testowałam i faktycznie potrafiła odżywić nawet popalone włosy.

krklisz
z tym prasowaniem to Ty serio?...
ja wyprasowałam raz przed urodzeniem, a potem i do dzisiaj prasuje tlyko to co wygląda jak wyciągniete krowie z mordki :)

moje dziecko ewidentnie przestawiło sie na jedną drzemkę i już od paru dni tak jest. Nauczyłam ją usypiac w łóżeczku nawet w dzień i jest ok.

Za to ja mam problem, rośnie mi ząb- ósemka, boli mnie już chyba ze 2 tyg dziąsło ale nadal sie nie przebił, A najgorsze że górną już z tej strony mam i tak mi nacisa na to dziąsło jak zamknę buzie że masakra...
Do tego dopadła mnie jakas bezsenności... co drugą noc nie mogę spać! straszne! dzisiaj to mnie tak kości bolały że nie mogłam usnąć i wzielam najpierw jeden apap- nic, potem drugi- nic... usnelam nad ranem, ale se pospałaaaaam- Emilka szybko mi przypomniała że dzień nie jest od spania;] Musze chyba kupic sobie apap noc na te nocne bóle i bezsenności a jak bedzie sie to powtarzać to chyba jakieś zioła czy cos? bo juz od dawna pije melise codzien bo jakos do 1 potrafie siedzieć i nie chce mi sie spać, a potem rano cierpie.
 
Do góry