reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
jarzebinka to tylko pogratulowac:-D:-D:-D-hmm mowisz ze jazda pod koniec sierpnia tak?? daj znac kiedy to bede uważała przechodząc przez ulice he:-D:-D:-D:-D:tak:he

ha, ha, ha.... bardzo śmieszne:-D:-D, ja po chodnikach nie jeżdzę, tylko bardzo ładnie ulicy mi starcza ..... :-D:-D

zamieszkałam całkiem niedaleko lotniska :tak:

czyli też w mojej okolicy, ja na Grunwaldzie ( Grochowska-Bukowska) :tak::-D

jarzebinka- jak tam badania?

ani w prawo, ani w lewo .... czyli nadal niewiadomo co mi jest... chyba,że taki urok mojej wątroby, że ma ciemniejszą plamkę :tak::tak::tak: a tak serio, to wykluczyli naczyniaka, ale nadal nie wiadomo co to jest, jak byłam ostatnio, to po przejżeniu wyników lekarz stwierdził,że muszą mi zrobić punkcję, płożyli mnie pod aparaturę, ale niestety lekarz nie podjął sie punkcji, bo plamka jest blisko pęcherzykał żółciowego i jakiejś żyły, więc się bał :tak: na wrzesień mam USG i zobaczymy co się z tym dzieje ....:tak:

Gosia, witaj po wywczasach ...

witam Was słonecznie,:tak:
i chyba urwę się z pracy i pojadę sobie na Bema, mąż w nagrodę za zdany test zafunduje mi spódniczkę tylko muszę znależć taką co mi się podoba, ale nie jest to łatwe :szok: więc może tam ...

a wogóle to @ nadal brak ....
 
Witam wszystkie mamusie

Ja rówznież jestem z Poznania. Mogę sie dołączyć?
Mieszkam na Piątkowie (dokładniej os.Chrobrego) i jestem mamą 8 mies Mateuszka :-)
 
czesc laseczki :-)

jestem juz, chciałam się tylko przywitać, na dłuzej zajrze jak małego mi wezmą na spacer :tak:
Generalnie było super, tylko troche daleko, ale wrocilismy cali i zdrowi. A co tam u Was? Widze, ze troche sie dzieje :tak: ale to dobrze :tak:

Buziaki dla Was!!!
 
Zobacz załącznik 84749

Witam kolezanki !

Jarzebinka z tym Bema to bardzo dobry pomysł. Jak ja tam dawno nie byłam. No, ale niestety cierpie na ciagły brak czasu :-(
Mam nadzieję, że badania wypadną dobrze :tak: Duzo zdrówka kochana Ci zyczę. No i uwazaj na siebie na drodze ;-):-)

Witam wszystkie mamusie

Ja rówznież jestem z Poznania. Mogę sie dołączyć?
Mieszkam na Piątkowie (dokładniej os.Chrobrego) i jestem mamą 8 mies Mateuszka :-)

Witam nowa mamusię :-)

Zobacz załącznik 84759
Słonecznego dzionka dziewczyny ! :-)
 
czesc laseczki :-)

jestem juz, chciałam się tylko przywitać, na dłuzej zajrze jak małego mi wezmą na spacer :tak:
Generalnie było super, tylko troche daleko, ale wrocilismy cali i zdrowi. A co tam u Was? Widze, ze troche sie dzieje :tak: ale to dobrze :tak:

Buziaki dla Was!!!


No nareszcie moja droga koniec tych wakacji:-D:tak: zdawaj tu szybciutko relacje
 
no pewnie :tak: w końcu ktoś kto mieszka bliżej mnie :-D może ja nie na Piątkowie ale niedaleko ;-)

a tak poza tym to witam POZNANIANKI :-) mam mega mega mega bałagan w domu :-D:-D:-D

ja za to że miałam udane wakacje kupiłam sobie buty adidasy i Emilce też ;-)

Emilka dostała takie
adidas HyperRun białe rozm.31 (396224842) - Aukcje internetowe Allegro
tylko że kupiłam za 35zł przecenione z 119zł :tak:i mają mniej różu z przodu tam gdzie róż są białe:tak:a moich nie ma na allegro więc nie pokaże :-p

to witamy i czekamy na relacje:tak:
walnij fotke i wklej butki:-D:-D
ja wlasnie małej hustwke skrecam bo przyszła ciekawe czy mi sie uda?
 
reklama
Witam wszystkie mamusie

Ja rówznież jestem z Poznania. Mogę sie dołączyć?
Mieszkam na Piątkowie (dokładniej os.Chrobrego) i jestem mamą 8 mies Mateuszka :-)

Witamy, witamy i zapraszamy do naszego grona. W końcu mama, która ma dzidzie zbliżoną wiekiem do mojego szkraba i corci pinki :tak:

pinka - jak tam składanie huśtawki? I jak mała w ogole? Jakies nowe składniki w diecie wprowadziłas? Wyobraz sobie, ze moje dzicko na wakacjach (w tajemnicy przede mną) dostało czekolade i bułe z masłem i nic mu nie było. :tak:Kurcze tak sie ciesze. No i poza tym zaczął w koncu normalnie przybierac na wadze. Wiec chyba trafiłam w koncu na dobrego lekarza :tak:
Kiedy przylatujesz?

katka - a Wam jak sie udał wyjazd? Pogoda dopisała? Małe zdrowe?
Aaaa no i gdzie Wasze fotki z wakacji???

jarzebinka - a co za badania robiłaś? Wszystko o.k. No i kiedy egzam?

gosia - tez mam jeszcze troche prania, ale dzieki temu, ze pogoda jeszcze w czoraj była ładna to większość mam juz za sobą :tak:
Powiedz mi czy juz wczesniej byliscie z małą pod namiotem? Ja mam obawy przed takim wyjazdem, ale od wczoraj szukam miejsca nad morzem i nic nie moge znalezc. Wychodze juz z siebie :baffled:

taka mama - a Ty jak tam? A może synek już na świecie?

Tak poza tym to witam wszytskie nowe poznanianki, które dołączyły do nas w czasie mojej nieobecności :tak:

A termn spotkanka juz ustalony?

A co do naszych wakacji, to było super, warunki idealne, pogoda dopisała (1 dzien tylko padało, ale wowczas poszliszlismy sobie na kryty basen). Kubala wjechał wyciągiem na duzą góre i ani nie psnał.
Generalnie wolę morze, ale tam mi sie podobało. Z ręka na sercu mogę polecić:
www.chatymara.sk lub www.chatakristina.sk
 
Do góry