reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Krklisz jak przetestujecie łóżeczko daj znac ja właśnie chce takie kupić mojemu młodszemu i żeby było takie same to i córce ale większe bardzo jestem ciekawa czy solidne i jakiej jakości jest materac tak ze czekam na opinię czy warto bo mam dla córy ikea i jest super solidne ale chciałabym coś po komplet a mały jeszcze śpi w łóżeczku wiec pora żeby już miał coś dla większych dzieci ;-)
 
reklama
Krklisz ja rodziłam w św rodziny i byłam bardzo zadowolona. Chciałam rodzić z mamą ale sala rodzinna była zajęta, zanim się zwolniła zdążyłam urodzić w międzyczasie, ale opieka super. Bardzo fachowa położna, rewelacyjna stażystka i zabawny doktorek. Mi się miło trafiło ;-)

A jak Oliwka reaguje na inne dzieci? Zośka bardzo się rozczula jak widzi bobasy (tzn. piszczy i chce je całować) albo wariuje i piszczy jak słyszy bobovite czy cos tam w tv uuu.. baby love my baby love i need you oh how i need you. Szał :-) Oli zwraca uwagę na bobaski np. na spacerze?

Tez sie zastanawiam nad takim łóżkiem, ma co prawda takie wieksze łóżeczko, ale nie musielibyśmy jej wyciagać bo i tak budzi sie w nocy zeby do nas wziac.

An ja też nie pomogę, ale stacja mi sie kiedys marzyła :tak:

Próba nocniczka mi sie nie powiodła, juz była cała sztywna jak ściagałam jej pieluszkę, jak próbowałam posadzic to sie mnie kurczowo trzymała a potem ryk straszny był. Dałam jej do zabawy żeby sie oswoiła.. wylewa herbatkę do niego itd. Radźcie, nie chce jej wystraszyć.. odpuścić?
 
Gosia_k23 co do łóżeczka to ja polecam Kriter z IKEI;) u nas rewelacja, Basia lubi w nim spać, nie ucieka z niego, a w szczebelkowym wyła jak ją wsadzałam:( No i powinno na długo starczyć bo forumowe sześciolatki jeszcze w takich śpią:)
Krkisz no to ładnie, zleci ten ostatni miesiąc:p
Ja jutro mam tyle rzeczy do zrobienia, że nie wiem w co ręce wsadzę:( Ale mam nadzieję, że jakoś ogarnę:D Oby!!!
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie - po raz kolejny :) Jutro rano pędzimy do lekarza i liczymy na dobre wieści, chociaż nie czujemy się najlepiej :(
 
Gosia_k23 co do łóżeczka to ja polecam Kriter z IKEI;) u nas rewelacja, Basia lubi w nim spać, nie ucieka z niego, a w szczebelkowym wyła jak ją wsadzałam:( No i powinno na długo starczyć bo forumowe sześciolatki jeszcze w takich śpią:)
Skrzat ja właśnie to łóżeczko mam z ikea ale one są dość długie i duże Emilka w nim śpi jeszcze spokojnie starczy na kilka lat ale ja bym chciała dla Dominika cos mniejszego i tak za 3 lata mi sie to łóżeczko znudzi znając życie wiec wtedy kupię już większe a że miejsce w pokoju też mamy ograniczone wiec nie chciałabym stawiać czegoś dużego w tej chwili i zabierać im miejsce do zabaw


jeszcze myślałam nad tym rozsuwanym co się składa i jedno miejsce jest do spania pod drugim coś w tym stylu Łóżko piętrowe ZOSIA rozsuwane Transport 49 zł!!
 
Gosia Narazie druga noc w nowym lozeczku wiec trudno sie wypowiadac ale jak za ta cene to jakosciowo ok,
materac zwykla pianka 6 cm mysle ze poddzieckiem sie nie zapadnie ;), co mnie zdzowilo to szuflada
nie jest na prowadnicach tylko na malych koleczkach wsuwana pod lozeczko, chociaz w uzytkowaniu nie robi to roznicy.
Jakby co zawsze mozemy urzadzic jakas wizje lokalna ;).


amandae Milo to slyszec, dzwonilam do tego szpitala i tez wrazenie ok ale na decyzje mam jeszcze czas ;).
Raczej popatrzy na chwile i leci dalej bo teraz to ja wszystko interesuje ;).
My na szczescie nie mielismy nigdy z tym problemow mala od poczatku spala u siebie, chcociaz to bardziej zasluga
mojego M niz moja to uwazam ze wyszlo nam to na zdrowie ;).
Ja bym odpuscila ja zrobilam przerwe ok 1m-c i teraz lepiej do niego podchodzi choc jeszcze nie robi to widac
ze ma lepsze podejscie.


jutka-k Powodzenia ja tez jutro ide ;).


Skrzat Ja nie wiem co ty tak ciagle w tym domu robisz chyba zadnej drobinki kurzu u ciebie nie ma ;).


Ja nad Ikea tez myslalam ale wolalam mniejsze, Oli z pewnoscia jeszcze sporo ono posluzy a potem jak bede
chciala to moge dokupic drugie takie i bez problemu mi sie zmieszcza w pokoju.
Gosia co do rozsuwanego tez myslam ale w moim pokoju slabo by ono funkcjonowalo gdyz jest on typowo prostokatny.


Jutro ide do lekarza ciekawe co tam u mojej dzidzi slychac? ;).
Moje dziecko zasmakowalo ostatnio w kabanosach ;) ale jak smakuja to nie bede jej bronic ;) w koncu ona nie ma
zbyt wielu ulubionych potraw ;). Dzisiejsza niedziela milo i rodzinnie ale po spacerze 5km to juz tylko
lozko sie dla mnie liczy ;) wiec dziewczyny bay bay..........
 
Gosia_k 23 no chyba, ze chcesz na tak krótko, u mnie by nie przeszła inwestycja na tak krótki okres czasu:p I tak Basi prawie dostało się łóżko 200 cm, ale jakoś ją wybroniłam:p
Krkisz Ty byś się zdziwiła u mnie ciągle bajzel:p Ale za o 10 słoików z jabłkami zaprawiłam i czeka jeszcze więcej:p
 
witam po weekendowo....

Kirklisz przedszkole jakoś ogarniamy, choć na tekst w sobotę do Kamilka - jedziemy do dzieci? usłyszałam odpowiedź, ja przecież juz byłem u dzieci, wiec musze mu tłumaczyć konretnie do jakich dzieci i gdzie jedziemy, ale dajemy radę... dzis też nie było najgorzej, maly płacz tylko przy rozłące jak juz był w sali ale po 2 minutach juz sie pięknie bawił....:tak: ja też rodziłam w Św. Rodzinie i byłam bardzo zadowolona......:tak:
Jutka ja tez trzymam kciuki za dobre wieści...... :tak:
Skrzat ogarnęłaś się weekendowo......:tak:
amandae.... zostaw nocnik aby mała sie z nim oswoiła, a próbe ponów za tydzień lub 2......sadzajcie razem lale czy misie, może początek w formie zabawy będzie dla niej lepszym przyzwyczajeniem się do nocniczka.....:tak:.....
 
Skrzat Jakos nie wierze z tego piszesz to pani domu full service jestes ;)

jarzebinka Z pewnoscia z czasem zaakcepuje, poczatki zawsze sa trudne ;).

U lekarza ok dzidzia w porzadku, oczywiscie infekcja jak zawsze ale moze kolejne leki pomoga- ha ha ha
 
reklama
Krkisz ja mam drugi antybiotyk na infekcje...jednej sie pozbyłam to druga się wyhodowała;P I znów kasa na kontrolne posiwey pójdzie;P A naprawdę z porzadkiem u mnie kiepsko:p Jagmar potwierdzi:D Albo lepiej nie bo sie na nią obrażę:-D:-D:-D
 
Do góry