reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Psota no normalnie popłakalam sie tez jak to przeczytalam:) gratuluje kochana...ciesze sie bardzo ze z Dawidkiem wszystko jest dobrze:)
Karolina z tego co wiem to wizyta prywatna niczego nie przyspieszy, bo terminy to terminy. a dlugo musicie czekac? jezeli lekarz na skierowaniu napisalby "PILNE" to czekalybycie jakos do 1,5 miesiaca koelzanka tak miala. a prywatnie to tak jak Psota mowi,koszt okolo 2 tys.


Gabrysia wczoraj tez zasnela w lozeczku, posiedizalm kolo niej jakies 20 min i zasnela. ale w nocy za to obudizla sie i jakos nie mogla zasnac wiec jakso godz sie pokrecial,pogadala,potem przytulila i zasnela.


milego dnia dziewuszki:)
 
reklama
Ostatnia edycja:
o matko Psota ale się cieszę!!!! ale radość :))) bałam się że coś innego wyszło jak nie pisałaś, a tu proszę, nasze dobre myśli i kciuki pewnie też się przyczyniły ;) super!!! uściskaj Dawidka od forumowej ciotki mocno :D

ja wczoraj padłam z mlodym o 22 i spałam do 7 - w makijażu, ciuchach, bez kolacji.. wstałam o 7, ogarnęłam się i do 9 jeszcze spaliśmy :D teraz młody ma na sobie koszulkę z Zygzakiem i chodzi i przeżywa ten fakt :D
miłego dnia!
 
Filono,MamoGabi, Tygrynko, dziękuję bardzo!!!

Tygrynko,uściskałam:) hehe, fajnie to napisałaś, ,,chodzi i przeżywa ten fakt” ;))

Mykam z Dawidkiem na spacerek, bo pogodę mamy dzisiaj rewelacyjną, objadę tą moją wieś;)
 
Ello,
Wczoraj nawet nie miałam jakoś weny zajrzeć, była mamcia i oczywiście mi wszystko wyprasowała a ja leniwiec pospałam popołudniu 2h razem z Basią, tyle że ta na dworze:) Potem jakoś dzionek zleciał! Upiekłam wieczorem ciasto, obejrzeliśmy z Zet film (fajny - Życie od kuchni) i potem nie mogliśmy zasnąc, ale zaradziliśmy temu :-D:-D i pospali jak dzieci:p
Dzisiaj Zet szybko leciał bo rano miał jakies dwa spotkania przed pracą odnośnie zlotu fanów U2;)

Psota ale cud, jak się ciszę, łezka w oku się zakręciła!
Karola z tymi migdałami to jest różnie, nie wiem u ile laryngologów już byłaś ale są dwie szkoły jedna mówi by wycinać a druga by nie. Kuzynki córka ma 5 lat 2 laryngologów powiedziało że wycinać od razu a jeden uważa że warto czekać. Mała ma duże te migdały i mówi przez nos i często ma otwartą buzię, ale ten jeden uważa że może minąć z wiekiem i oni czekają bo wyciąć jest zawsze łatwo, a one już nie odrosną! Ja bym zasięgnęła jeszcze opini!
Na-tuska to super;) Oby wyniki pomyślne!
Kozaczino no to ładne porządki, ja czekam na półki do szafy, panele na szczęście łatwo się kładzie, ale ja bym swoje chętnie wymieniła na parkiet:( Kiedy kawa:D:D???

Uciekam, bo kumpela pisze że już niedaleko, ale że straszne korki:( To miłego dzionka!

A ja chcę na weekend zrobić: http://www.kwestiasmaku.com/desery/tarty/tarta_kajmakowa/przepis.html
 
Ostatnia edycja:
Cześć,

U mnie też jakiś brak weny ;-)nic się nie chce , chyba przez tą pogodę.Wczoraj byłam ze Stasiem u okulisty, mamy przyjść za 3 tyg, bo musi mieć robione szczegółowe badania, po zakropleniu atropiną. Być może te uciekające oczka to efekt napięcia mieśniowego:/

Psota cieszę się razem z Wami! to prawdziwy cud! musisz być przeszczęśliwa!

karolina nie wiem jak na krysiewicza, Oliwka miała na szpitalnej. wiem że tam popchnięcie sprawy kosztowało około 1000-1500 zł. My po migdałach super, w zeszłym roku o tej porze była non stop chora, teraz jest ok (puk puk)

Skrzat ale masz dobrze z mamuśką! jak ja bym chciała żeby mi ktoś poprasował:-)mhmm przepisik wygląda bardzo smakowicie:)

natuska dobrze że dobrze! i że tak szybko minęło. jesteście super dzielni!:-)
 
Witam się :-)
jak miło dobre wieści przeczytać :-)
Psota ciesze się razem z tobą !!! Faktycznie cudna wiadomość :-D
Natuska fajnie że szpital tak na raty was trzyma :-) to lepiej i dla Emilki i dla ciebie :-)
Skrzat ty to masz dobrze z mamą :-) a na kawkę to już nie wiem kiedy... chciałam w ten weekend ale te panele nam wyskoczyły i więc sięnie ruszę :-) ale nic sie nie martw ja ci tej kawy nie odpuszczę :-)
Tygryś oj mi też chodzą po głowie jakieś szpilki!!!
Lilou życze żeby oczka Stasia były ok a jak nie to będzie słodkim okularnikiem ;-)

a ja dzisiaj po drodze do pracy zawuażyłam lub raczej poczułam, że spodnie mi się przetarły w kroku :baffled: no i myślę co zrobić?? wlazłam do lumka i na szczęście dostałam dzinsy Toomy Hilfiger nowe!!! za 24pln uszyte jak na mnie hihi ale mam radochę !!!
 
reklama
moze to malo konkretny przyklad,i nie miejsce a srodek lokomocji,ale ja np
mialam zawsze problem z wejsciem do tramwajow starszego typu - te niskopodlogowe sa ok- albo drzwi byly za waskie,albo przechodzila porecz przez srodek drzwi :)
 
Do góry