reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

dzien dobry:)

my sobie pospalysmy do 8, ostatnio tak sie wlasnie Gabrynia budzi, wczoraj zasnela w swoim lozeczku bez placzu ani nic wiec chyba jest gotowa do tego zeby tam odrazu zasypiac. polozylam ja, posiedzialm obok i zasnela i spala az do 5 potem mleczko i spala do 8:))))))):-)

dzisija v pogoda taka byle jaka, ale na spcer i tka wyjde:) a teraz uciekam bo mnie mala ciagnie za reke:) milego dnia:)
 
reklama
Witam się i ja, Sebastian też niestety zaczął się budzić o 8... a ja do 9 jestem jeszcze nieżywa, chyba czas przestać siedzieć w nocy :D a dzisiaj chyba wybierzemy się do lekarza z tym katarem... i może babcia do nas wpadnie... i może pójdziemy po kolejną zabawkę :p jak na razie to szwendamy się po domu :D miłego dnia!
 
hejka
dzisiaj Bartek mial szczepienie i zwymiotowal obiadek i blady sie zrobil ale juz lepiej babcia dostala prawie zawalu, dobrze ze zdazylam wejsc do domu bo mama by chyba zwariowała ze stresu do teraz dochodzi do siebie a przyszłam o 15 Bartuś zasnął chyba jest wyczerpany po tym szczepieniu ja chyba tez sie poloze i zdrzemne
 
Hej kochane :-)
Ale tu dziś pusto :-)
Młoda już śpi a my zaraz trochę szafę opróżnimy bo może w weekend R. panele połozy :-) i trzeba meble powynosić :tak:
no to miłego wieczoru wam życzę
 
Ja dzisiaj z doskoku na fb bywam... A tak to parę godzin u dziadków, potem zakupy z mamą (zakochałam się w cudnych szpilkach, dawno nie miałam takich wygodnych na nogach!), teraz sprzątam bratu w pokoju, mam nadzieję, że mnie nie zabije w weekend jak przyjedzie :D
miłego wieczoru!
 
Witam ;-)
Dziękuje wam kochane za tak miłe przyjecie mnie na forum:tak:jestem mile zaskoczona.
Mam kobietki pytanie dzisiaj byłam u laryngologa z moją średnią córką i okazało się ze musi miec usunięte migdały i teraz moje pytanie czy macie jakiegos lekarza laryngologa co pracuje w szpitalu na krysiewicza i przyjmuje po godzinach prywatnie???? chodzi mi szczególnie o przyspieszenie terminu zabiegu.i jeszcze jedno pytanko czy któras mamuśka wie moze ile taki zabieg kosztuje prywatnie???
pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny!

My bylismy wczoraj u kardiologa i okazało się, że niemożliwe stało się możliwe, cud normalnie! Wady serduszka zniknęły, sam lekarz nie wie jak, a o tym, że wcześniejsze echo było źle zrobione, czy odczytane, nie ma mowy, bo Dawidek miał wykonywane to badanie przez 4 różnych specjalistów i wszyscy postawili tę samą diagnozę. No więc ja weszłam do gabinetu jak na skazanie... lekarz sie pyta o poprzednie wyniki Dawidka, o wszystkie wady jakie występują w rodzinie, później o dzieci z naszej rodziny, które z powodu chorób serca umarły, powiedziałam co wiedziałam, lekarz wyniki przeczytał i kazał małego położyć na kozetkę, wziął głowicę i robi to echo, a Dawidek cały czas mu ,,pomagał", ciągnął kabelek, bo chciał go posmakować;) Jeździ i jeździ małemu po klatce i nic nie mówi, mi już tysiąc scenariuszy przychodziło do głowy i miliony myśli, czy jest aż tak źle i nie wie jak nam to powiedzieć... Wstaje od tego sprzętu zerka jeszcze raz na poprzednie wyniki, a ja już łzy w oczach... znowu robi echo i po chwili patrzy się na mnie, na Marcina, uśmiecha się do małego i mówi ,,kolego, Ty masz serduszko jak dzwon, nie wiem jak to się stało, ale wszystkie wady znikęły, jesteś zdrowy chłopaku!" Byście mnie musiały widzieć, jak zaczełam Dawidka ściskać, całować i ja nie płakałam, ja wyłam z radości! Jak wyszyliśmy z tego gabinetu, to ludzie w poczekalni patrzyli na mnie, jak na wariatkę;)))) Ale co tam! JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ MAMĄ NA ŚWIECIE!!!

No i przepraszam, że wczoraj nic nie napisałam, ale świętowaliśmy z mężem;)

An82
, będziesz 1 listopada w Przeźmierowie?

Karolina
, w Certusie 2-3 tysięce. Tam jest rewelacyjny laryngolog nazywa się Grzegorz Kwiatek, niestety z Krysiewicza nie znam nikogo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry