reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Hejka!

Oczywiście również bardzo dziękuję za super spotkanko! Uwielbiam te nasze wypady. Potwierdzam relacje mojej sekretarki:-D że mam dziś wolne,dziecko moje śpi,czekam aż się obudzi i idziemy trochę powietrza nawdychać.Nasprzątałam się od rana,Marcelowi zmontowałam tablicę na magnesy i na kredę,kiedyś zamówiliśmy z allegro M bratanicy ale po rozpakowaniu nie byliśmy zadowoleni z jakości więc zostawiłam dla potomnych i teraz jak znalazł dla małego do zabawy a na prezent wtedy wybraliśmy coś ładniejszego;-). Ja jestem bardzo chętna na wszelkie kafejki ale to racja że do nich trzeba byłoby wcześniej, chociaż nie ukrywam że tą dark restaurant też chętnie odwiedziłabym,kumpela była i mówi że świetna zabawa,pewnie miałybyśmy ubaw po pachy:-D
Rikapa Ja to chyba już zostałam Twoją stałą klientką i jeśli nikt wcześniej nie wykazał chęci zakupu to ja chętnie wezmę tego śpiewaka,będę miała z głowy prezent na mikołajki a pocieszny ten śpiewak,trochę poczytałam opinie o tej zabawce i całkiem fajna.:-D
Tylko nie wiem jak się umówimy z odbiorem,mi się jakoś bardzo nie spieszy byle do 6.12:-D jak coś to się zgadamy.Miłego popołudnia :tak:
MamaGabi i Tygrynka proszę mi się tu nie smutaskować,będzie dobrze.Choć ja też od rana chodziłam jakaś nabuzowana przy tym sprzątaniu i wszystkich przeganiałam ale już mi minęło:-D

Buuu no tym razem ja się spóźniłam ze śpiewakiem,no trudno, a nie masz przypadkiem drugiego?:-D
 
ajentka ja dziś też sprzątanko, ale co chwile zaglądam tu i długo mi idzie:-) zobacz na fb ;-)


natuska kurde gdyby Staś pił z butli to chętnie bym kupiła podgrzewacz;-)a wiesz co ostatnio byłam w komisie na przyjaźni, i wydawało mi się że był tam taki rowerek jak szukasz. chyba tam go widziałam.. aż zgłupiałam gdzie to było..
 
Tygrynka byłaś pierwsza więc śpiewak idzie do Ciebie :-)
a wypisałam się z Raszei bo mi poród wstrzymali .....

Ajentka niestety drugiego nie posiadam :-D
 
Ello,
Ja dzisiaj zaraz zeświruje, Basia ma takie humory że nie wiem:( Nie zasnęła o 12-13 i dupa, marud jak nic. Poszłam z kuzynką do przedszkola po córkę - 1,5 h spaceru i też nie zasnęła. Teraz mi kładzie głowę na kolanie, pewnie zaraz zaśnie na stojąco:p
Zrobiła dziś taki syf w pokoju, że nie wiem jak to posprzątam, wrzuciła laptopa za tapczan (przeżył - uff) normalnie dzień demolki...chyba po tym upadku wczorajszym jej się coś poprzestawiało:-D
Byłam też z nią mierzyć butki zimowe. I w takich Befado - Sklep internetowy Basia nie umiała chodzić, przewracala się, za wysokie do jej stópki. Była ciut nizsze firmy Falco za 170 zł i w tych chyba jej było wgygodnie, więc nie wiem. Do Bartka mam mieszane uczucia, niby mogę mieć zniżkę, ale kuzynka mówiła że córce zawsze było zimno w Bartkowych, a ich synka obcierały, więc ona juz tam nie kupuje, przeżuciła się na Ecco (tylko tam około 280 zl buty dla Basi:szok:). Ja też mam jakieś takie uczucie że Bartek to masówka i jadą na nazwie...dużo takich opini też już słyszałam!

ZASNĘŁA na dywanie jak ja pisałam posta:p fot fb:p
 
Ostatnia edycja:
bardzo dziękuję za super spotkanko! Mam nadzieje że starczyło kasy

Jakos nie chciało mi sie rano wstac do pracy nie wiem czemu :-)

Dzisiaj po kąpieli dam małemu butelke z mlekiem i jak nie bedzie chciał zasnąć to wezme go na mate i może potem zaśnie bo inaczej będzie wieczór. W pracy mówią że może nie chce zasypiać dlatego że czuje inny zapach ode mnie ale nie wiem na ile to jest prawda. Dzisiaj może się wyśpie a jutro lecimy szukać wózka o zmoro :crazy: a potem do tesco bo jakieś tam promocje wyczaiłam ale do jedzenia czy coś tam. Ide sie pobawić z małym by go pomęczyć przed zaśnięciem.

Jarzębinka a zdj wyślesz?

Tygrynka nie dzwoniłam bo zapomniałam wziaść telefonu i czopka ale obiecuje ze w tyg jak bedziesz miala możliwość to podjade bo tez koncze o 14 to może wlece nawet na kwusie szybka :-)

Ja też jestem za pizza i wiadomka centrum miasta to super miejsce :-) blisko :-D:rofl2:

Rikipa ale duzy brzuszek, w sobote tam nalot robimy na PiM

Koza przepraszam zapomnialam pisac tak mam miód 0,9 l akacjowy lub lipowy z własnej wujowej pasieki za 25zl
 
reklama
Hej kochane :-)
jestem podekscytowana i ciut przerażona bo byli oglądacze i na 90% się zdecydują :szok: i będę bezdomna !!!
Rikapa boski zdjęcia !!! też mam zdjęci z porodówki :-)
An bardzo chętnie przygarnę miodzik lipowy :-) i miło było poznać w realu :-)
Skrzat Basia jest boska zasnąć na dywanie :-) a co do butów to Ecco są w Luboniu za 150 choć może już wykupili ?? mnie nie stać niestety :-( może w Deichmann jej kupię butki no i jeszcze poluję na kombinezony :happy::happy:
Tygryś nie przejmuj sie głupim kumplem!!!
Uciekam kłaść dziecia bo sie pokłada :-)
 
Do góry