reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

to może skrzat i jarzebinka spotkaja sie w madagaskarze a ja i tygrynka o 17 w jupi parku hehehe:-DChoć wolałabym z Wami wszystkimi to co laseczki dacie radę dojechać do malty, mój Marcel uwielbia kuchnię dla dziewczynek:-D w ogóle bardzo chciałam tam pojechac z młodym bo słyszałam naprawde swietne opinie. To jak dziewczęta?
 
reklama
To faktycznie wielka różnica, pewnie jakbyś miała tam siedzieć jeszcze z Kamilem to pewnie byś już miała serdecznie dość... wsparcie męża też jest bardzo ważne! jeszcze jak mój często o 13 jest w domu, to ja nawet nie mam czasu zacząć się nudzić ;) a właśnie, mój mąż ma w Jarocinie rodzinę :)
ciekawe jak to z tym placem wyjdzie, jak macie ochotę na zabawę w zabawkach (kulek jeszcze niestety nie mam ;)) to zapraszam i do mnie! tylko proszę mi dać znać żebym zdążyła ogarnąć i polecieć po jakieś ciastka!

edit: no ładnie Ajentka, tak napisałaś że ewentualnie możesz się spotkać z Tygrynką chociaż tak naprawdę wolałabyś ze wszystkimi :p

a serio to jak tak dłużej będziemy się zastanawiać to ja zacznę obiad robić, młodego kłaść i nie będzie mi się chciało nigdzie wychodzić :D
 
Ostatnia edycja:
Nie no żartowałam z tym podziałam,chciałabym się spotkać ze wszystkimi.Może być i 17 w tym jupi parku bo zaczynam powątpiewać czy na 16 się wyrobię.:baffled:Coś się zgadać nie możemy. ehhh
 
qurcze bo ja wychodzę z pracy i nie wiem co mam robic......

a jak dojadę do domu i zanim odpalę kompa to znowu trochę minie....
albo jedziemy do Tygrynki bo to jakoś pośrodku.... :tak: (jeżeli będzie taka decyzja to na PW poroszę o adres) Skrzat a co z Toba......
Ok,zajrzę ok. 15.30 i oby była jakaś decyzja....

jadę po dzieciaki..... :tak:
 
ajentka lepiej bliżej 17.00............. bo ja na 18.30 muszę wrócić na Grunwald ze starszakiem na zuchy, chyba,ze się super zabawi to zrezygnuje... ale wymyślcie coś bo ja musze gdzieś wyjść bo jak po takim dniu pracy jak dziś jeszcze posiedzę z chłopakami w domu to dostanę na głowe.... :tak:
lecę......
 
No kurcze sama nie wiem:p U mnie trudno z decyzjami! Generlanie do Malty kawał drogi - tramwajem odpada, a z Jarzębinka autem będziemy się przebijać pewnie długo...
Madagaskar jest blisko, więc to jego plus;)
No ale czekam na jakieś decyzje dalsze;P
 
reklama
Do góry