reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

oj:-(
Skrzat idę w ten pon co będzie, na pewno sie pochwale maluszkiem:tak:
ja dzis porobilam zakupki higieniczne dla siebie i Franuli powoli zaczynam kupowac to co potrzebne :)

bylismy w decathlonie dziewczyny sa zimowe buty i super kombinezony. ja kupilam sniegowce takie z gumy i u gory z ortalionu za 59pln!
 
reklama
Tak Natuska ja wiem kochana ze to "ten" tydz. ale pwoiem szczerze ze mnie te korki i remonty drog przerazaja,w przyszlym tyg zmobilizuje sie i przyjade:) poczkeasz jeszcze troche?:)
Skrzat.. oj:-(
moze na dniach bedzie znowu aukcja poczekaj chwile...czesto tak sie zdarza ze zaraz za pare dni znowu daja towar nowy:) a wykupili bo super kurteckza:)

Marcia jakie sniegowce? dla dzieci czy dla doroslych?
 
muszę się wziąć za prasowanie, ale najpierw musiałam do Was zajrzeć :-)

Staś mój raczkuje :szok:jak to super wygląda:-Dnajlepiej wychodzi mu śliskim, podnosi pupę a rączkami się przyciąga(jeszcze nie skumał że musi na zmianę :-D) no cudny ten mój synuś ;-)

Skrzat ech :( a może napisz do nich czy jeszcze mają , i czy planują wystawić:tak:

Marciaa no już czas powoli zakupy robić :) tak szybko ten czas leci że ani się obejrzysz a będzie styczeń :tak:

jarzębinka co do kulek ja dam znać jeszcze;-)

a kto do mnie na kawkę wleci? coś ostatnio zaniedbałam się towarzysko i już 4 dni w domu siedzę :-D
 
witam sie i ja :)
ostatnio taka zapracowana jestem ze nawet nie mam sil na neta albo poczytam ale juz sil na odpisywanie nie ma;/
do tego chodze na silke wiec wieczorami mnie nie ma a potem jestem out. chociaz dzis jakos lajcikowo wiec wpadlam na netka.

nie doczytam oczywiscie wszystkiego widze tylko ze jakies spotkania tak? kto bedzie mily i mi napisze gdzie i kiedy moze uda mi sie wleciec
tyle czasu juz sie z wami nie widzialam ;p
 
dobry dien

natuska ten u nas decathlon ma byc niby otwarty pod koniec listopada, ale fajnie co:tak:

mamaGabi dla dzieci. Sa rozmiary 22/23, 24/25 ja kupilam te drugie bo sie boje ze mlodemu nie wejdzie na skarpete a maja ociepline w srodku. Sa fajne bo nie przemokna. Sa jeszcze polarki, golfiki, nawet sanki i slizgacze juz:szok:
 
Witam!

O fajnie z tym decathlonem bo mi do Swadzimia nigdy nie po drodze a jak mają otworzyć koło m1 to bardzo się cieszę, a w którym miejscu dokładnie?
Odnośnie małpiego gaju na sobieskiego na tej stronie co podała jarzebinka jest komentarz jakiejś mamy i napisała że dzieci do lat 2 wchodzą za darmo:confused: tylko że u nas prawie wszystkie dzieci są w tym wieku więc nie wiem czy to się opłaci właścicielom, jarzebinka jak bedziesz dzwonić to zapytaj może. Tygrys zdzwonimy się,mogę Cię zabrać.Oki lecę pod prysznic bo ja jeszcze w piżamie:-)mały się ładnie bawi,śniadanko zjedzone więc miły poranek.Pa.
 
Czy ktos jest tu wychowawczym ponad rok? Jak sobie radzicie?
Ja siedze juz 2 lata i mam juz dosc. Super jest z dzieckiem i w ogole, ale czas juz wrocic do pracy. Zaczyna sie robic jalowo w domu, zero rozwoju osobistego, ciagle to samo. Najbardziej zaczyna mnie denerwowac opinia znajomych (tylko facetow) ze wypadlam z obiegu jesli chodzi o prace. Czyli przez te 2 lata na rynku pracy zaszly takie zmiany ze HO HO. No rzeczywiscie... zwlaszcza ze jeden od 5 lat odbiera telefony i wpisuje w excela ze znowu zepsula sie kolejna lodowka Kompanii Piwowarskiej.... az plakac sie chce...
 
hejka;)
Ja dziś pospałam prawie do 9 i jeszcze bym mogła;P Zet się zajał Basią:D Teraz czekam na mamę i śniadanko bo pewnie świeże bułeczki przywiezie i szyneczkę:)
Basia robi porządki w swoich książeczkach, ale ona lubi książeczki, najlepsza zabawa to oglądanie:)

Jarzębinka czekamy na info czego się dowiesz;)
 
reklama
Do góry