reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam!

Korzystam z drzemki syncia, później obiadek i do pracy a mały z dziadkami.Ja jutro wstawiam się na 16 na sobieskiego na placu,kto jeszcze?Co do czwartku na 99% również będę chyba że klientka mi się mega spóźni,co też się czasem zdarza:confused2:.Dla zainteresowanych, Marcelek jeszcze pozostaje jedynakiem:-Dplany są na czerwiec 2013,narodziny połączone z przeprowadzką na swoje a co jak iśc to za ciosem:-D;-)Guzik a co u Ciebie?Jak wyniki testu?
Marciaa Ty kobitko to mogłabyś cały czas w ciąży chodzić tak pięknie wyglądasz:tak: Tygrynka udanej kawki u Gabi i jej mamy:-) Jak coś mogę Cię w czwartek po pracy jakoś zwinąć:-D tylko daj znać co i jak.
Skrzat kurteczka jest cudna, mam nadzieję że kupiłaś ją Basi:tak: Natuska co Wy macie za przygody to tylko film nakręcić:-D. Filona uwielbiam rodzinka.pl. Lilou no A. mega szczęśliwa,nie dziwię się;-) a Staś już duży chłopczyk mama jest,no x-landery są super ale mają to do siebie że gondolki małe są ale co tam i tak na pewno Staś już więcej chce widzieć. Dobra lece.Papa.
 
reklama
Skrzat daj znać, czy jedziesz jutro ze mna na kulki, bo musiałabym wiedzieć, aby mi M zostawił drugi fotelik dla Basi( który jest u niego w aucie) :tak: jeżeli tak to musiałabyś dotrzeć do mnie na 15.30.. ja zerwę się z pracy poodbieram dzieciaki i o 15.30 możemy ruszać na zabawę..... ewentualnie wózek chyba wejdzie do bagaznika....
 
dziewczyny a z tymi kulkami jutro to nie wiem czy tam nie jest tak że jak są urodziny organizowane to nie zamykają? bo akurat jutro kumpeli synek na urodziny tam jest zaproszony więc nie wiem jak będzie z wpuszczaniem.

natuska w szoku jestem z tym ściaganiem:szok:w życiu bym nie pomyślała że ścigają za takie coś:eek:

ajentka kochana nawet nie próbuj nie przyjść :-)

Marciaa śliczny brzusio! figurę ciążową masz super!!!
 
dziewczyny a z tymi kulkami jutro to nie wiem czy tam nie jest tak że jak są urodziny organizowane to nie zamykają? bo akurat jutro kumpeli synek na urodziny tam jest zaproszony więc nie wiem jak będzie z wpuszczaniem.

urodziny sa najczęściej na 17.00 lub 17.30 wiec na 16.00 nie powinno być problemu, ale po 12.00 mogę z pracy zadzwonić i dać znać co i jak ....:tak:a jak jest nieliczna grupa urodzinowa to nie zamykają.....
 
dotarłam do domu, spędziłam super popołudnie z MamąGabi i jej rodzinką, dzięki :* dotarłam, kurde nawet nie wiem o której dotarłam jakoś po 16? a z domu wyszłam o 14:30 :/ na jednym przystanku stałam prawie 30min bo autobusy powypadały czy co tam się stało :/ masakra z mpk, w drugim autobusie taki tłok że trzymałam rękę przy buzi Seby bo co chwilę ktoś na wózek wchodził :/ ale potem było fajnie! teraz idę się ogarnąć z młodym i chyba padnę z nim, normalnie wyprawa nam wyszła :D
Aga jakbyś jechała przypadkiem przez Winogrady jutro to też bym Cię wykorzystała :p bo nie wiem czy mam siły na kolejny dzień z cudownym mpk...

edit: a i troche doczytałam - Natuśka Ty głośno nie mów że syn chce Ci ćpać z mamą bo opieka społeczna Wam wjedzie :D Ilonka boskie to, muszę sobie oebjrzec rodzinkę bo chyba tylko jeden odcinek widziałam.. Jarzebinka daj znac jak z jutrem!! no i dalej nie pamiętam :/
 
Ello:)
Witam się w końcu, cały dzień mnie praktycznie nie było:) Basia w łóżeczku z mlekiem, czasem się coś tam odzywa, ale uczę ją zasypiania teraz w pokoju bez mamy:p Naukę zasypiania "mama stoi obok łóżeczka" opanowałyśmy więc czas na kolejny krok:p Potem wyrzucimy smoka jak dobrze pójdzie...a liczę że może sama dorośnie i go wyrzuci:)
Ja dzisiaj pojechałam do kumpeli i siedziałam u niej z 5h:) Basia grandziła z Jasiem (26 miesiescy) i szybko uczyła się od niego sztuczek, tych złych oczywiście też:p Potem wizyta u babci i Zet po mnie przyjechał, wspólne charce w domu i dzionek minął:(
Tygrynka super, że wizyta u MG udana:) A o mpk nic mi nie mów... ja jechałam raz do mamy na Orła 2h:(
Marcia ślicznie wyglądasz:) A jak 3d byłaś, bo coś mi się kojarzy że poniedziałek miałaś iść?
Na-tuska nieźle z tym ściaganiem...he he Polacy czasem chyba nie mają co robić:p I jak makaron wyszedł?
Jarzębinka no wstępnie jadę na kulki, czyli 15:30 u Ciebie... ale czekam jeszcze jutro na info:)
Ilona ja lubię Rodzinkę.pl:) Teksty mają zajebiste:p

edit. chyba śpi bo cisza;) bez płaczu...JUPI!
 
Ostatnia edycja:
Tygrynka dziekuje:* za odwiedziny i mile popoludnie,to fakt ze mpk moze zniechecic do wypraw a jeszcze na takei zad....ie jak u mnie:) he he he Gaba mi padla szysbciutko zmecozna biedna...ale p odzisiejszych odwiedzinach stwierdzam ze mojej corce potrzebny jest kompan plci meskiej bo z laskami nie bardzo potrafi sie dogadac....ha ha ha albo porpstu taka mala kokietka z niej jest:)

Natuska wy to wyprawy sobie uradzacie:) świetnie przynajmniej nie nudzicie sie:)
Ja z kulek odpadam jutro za pozno jak dla mnie, zreszta auta nie bede miec bo m zabiera jutro jego kolej jechac do pracy...a poza tym zanim bym dojechala o tej porze to bym musiala juz wracac bo po kulkach by bylo. :-(

Skrzat pisz czy kupilas kurteczke:) jakby byla mneijsza to ija bym sie chyab skusila:) cudna jest naprawde.


to kto teraz chetny na kwake u mnie??:-)
 
reklama
Do góry