reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hello:)
No w koncu mam 5 minut by usiąść...za chwilę idziemy kąpać Basika, a ja na neta nie zaglądam bo cieszę się Zet w domu w weekendzik!
Wczoraj najeżdziłam się po lekarzach bo mi kawałek (drobinka) szkła wlazła w piętę i od rana na Izbę Przyjęc (odwiedziny u Kozaczino), rodzinny, pomod doraźna i znów Izba Przyjęć...i ciągle mnie chcieli odsyłać, ale w końcu łaskawie mi wyjęli:p Dziś już nic nie boli i chodzę normalnie;)
Dzisiaj aktywnie od rana coś porządkujemy...potem pojechalismy na działke spuścić wodę, pograbic liście, a wieczorekm zobaczymy czy przyjdzie kuzynostwo mamy się zdzwaniać jak dzieci zasną!
Jutro do Swarzędza bo Inglesina do odbioru już - jupii nareszcie;)

To miłego wieczorku wszystki życzę:)

An82 wózek dla mnie trzeba poczuć:) powodzenia w wyborach!
Lilou
do greckiej też idę, a o której idziemy?
Te kulki w środę aktualne?
 
reklama
o matko skąd to szkło?? dobrze, że już się tego pozbyłaś!! ale jak się ma wizyta u Kozaczino z Izbą Przyjęć bo nie zrozumiałam? :D
Seba wytęskniony po całym dniu bez taty że nie chce go teraz puścić :D my jednak do kumpeli nie pojechaliśmy bo jakieś problemy laktacyjne rozwiązują, pojedziemy w poniedziałek rano :)
 
Tygrynka bo na Izbie Przyjęć rano byłam w Szpiatlu Wojskowym i pod rodze jak wracalam to miałam pracę Kozaczino, więc jej nalot zrobiłam:) A szkło mialao z 2 mm i było drobineczką, ale uwierało jak nie wiem...a skąd właśnie sama nie wiem bo dzien wcześniej myłam podłogi...ale chyba coś niedokładnie!:-D

My idziemy do kuzynostwa na gry i piwko:) Znaczy się ja piwko bo mój abstynent niet niet:) Basia śpi, więc nianię włączymy i chodu:) A właśnie dumna jestem z niej tak ładnie "odpukać" zasypia ostatnio:)
 
hej:)
Tygrynka to czekam w pon na Ciebie,tzn na Was:) ciebie i Sebe:) napisz oktorej mneij weicej bedziesz:)
Skrzat fajnei ze juz spacerowka do odbioru i z ta slzuba zdrowia jedna wielka porazka....


Gaba juz spi ale mleckza dzisiaj na kolacje nie chciala i tak szybko zasnela ze neizdarzylam jej zabkow umyc...a wlasnie polubila myxie zebolkow i chce ciagle myc,ciagnie mnei od lazienki i pokazuje zeby dac jej szczoteczke.

Marciaa a powiedz mi jak odzywaczajanie Nikosia od smoczka? pisalas jakis czas temu ze macie zamiar to zrobic i jak? bo ja sie przymierzam do tego ale nadal mi szkoda bo u nas smoczek to lekarstwo na wszystko....

no nic ide sie kapc i spac bo wczoraj w nocy gaba nam sie budizal co chile,piszczala,jeczala, stekala,plakala i wogole wszystko inne... potem od 3 do 4 niespala wiec jestem calkowicie nie wyspalam sie.

milego wieczorku kcohane
 
aa Skrzat no właśnie nie wiedziałam jak Kozę tam dopasować :D ale miała miły przerywnik w pracy :) nieźle, niby głupie 2mm a ile problemu Ci narobiło :/ fajny wieczór się Wam szykuje, bawcie się dobrze!
MamaGabi mogę dać znać w poniedziałek ok 10? bo nie wiem czy męża będę odwozić do pracy, pewnie tak, więc byłabym ok 13:30-14, może być?? bo wcześniej jedziemy po nasze auto, a to do Rogalinka, więc nie zdążę wcześniej :/ super, że Gaba lubi myć ząbki, to bardzo ważne :) dobrej spokojnej nocki!

mój Seba się kąpie, ciekawe jak zaśnie, jak nagle o 18 wymyślił sobie drzemkę i po prostu padł, wstał o 19.. i zjadł parę łyżek kaszki, jak na niego to mega sukces :D

edit: no i zasnął chwilę przed 22 :/ mąż jeszcze przed nim :D kurde a Was nie ma, normalnie gorączka sobotniej nocy mnie czeka :D idę na jakiś serial, może ktoś wpadnie tutaj ;)
 
Ostatnia edycja:
no ładnie :-D a ja swojego męża nie mam serca budzić, zwłaszcza, że za dwie godziny wstaje... chociaż on nie miałby nic przeciwko :-D
to idę spać, dobranoc!
 
hej kochane:)
alez zla ejstem. Gabrysia mi ostatnio cyrki w nocy odstawia, np od kilku dni budzi sie okolo 3 i przez godz nie spi, rzuca sie po lozku,zaczepia nas, gada itp itd a mnie szlak trafia....bo tak ladnie nam spala...masakra.... budzila sie tylk oraz w nocy na mleczko a teraz to nie wiem co z nia sie porobilo.... i nie mowcie ze to jaksi skok rozwojowy bo napewno nie.

Tygrynka fajnei mi pasuje taka godz bo akurat mloda z drzemki bedzie m isie budzic, jak bedzie ladnie to na plac zabaw pojdziemy:)

pustki tu ostanio okropne,dziewczynom sie chyba znudzilo pisanie, ja tesknie za czasami gdzie mialam rano do poczytania kilka,kilkanascie stron postow.... bo teraz to takei pustki ze szok jeszcze chwila i chyba nam watek smiercia naturalna umrze.....przykre...

no nic my po sniadaniu,tzn ja i m bo gaba skubnela, ja stwierdzam ze jej zachowanie to przez tate, bo jak jarek jest w domu to ona sie tak dziwnei zachowuej,ani nic jesc ani nic.... za pol godz na spacerek idziemy i moze do kosciola...mam potrzebe zeby isc....

milej niedzieli
 
reklama
Hej kochane :-)
My po odwiedzinach dwóch oglądaczy :-/ ale to pewnie nic konkretnego :-(
Rikapa to miłej niedzieli i odpoczynku przed pracą :-)
Skrzat dobrze że ci wyciągnęli szkoło i możesz już normalnie funkcjonować :-) np. z Z. po nocach ;-)
MamaGabi ale czarno widzisz losy naszego forum :-)
Tygryś ale Seba długo ma katar to chyba taki katar "pospolity" więc pewnie nie zaraża ;-) fajnie że autko już macie :-)
Lula teraz śpi a później jedziemy do znajomych na kawkę :-) buźka
 
Do góry