reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

A jakoś tak, słoneczko piękne, ale jak tylko wyjdę na dwór to się wszystkiego odechciewa, ziąb przenika strasznie, muszę powyciągać zimowe swetry, kurtki, płaszcze... ech a myślałam że czeka mnie to dopiero w listopadzie a nie w połowie października :confused2:
teraz się zastanawiam czy iść na maltę z młodym, teść będzie biegł w półmaratonie.. myślę intensywnie, bo chce mi się i w ogóle, ale ta temperatura mnie skutecznie odstrasza :eek:

Lilou miłego parkowania ;-) i daj znać jak sytuacja na cmentarzu, my mamy jechać jak wrócimy, po 1 listopada, bo mąż twierdzi, że już teraz będzie mnóstwo ludzi i nie ma sensu się pchać...
 
reklama
hej:) a my po spacerku:) ja tam sie ciesze ze sloneczko swieci a powietrze jest rzeskie wiec korzystam z pogody ile sie da.... codizennie dwa razy z mloda na spacerek:)

Tygrynka ja chodze na fitnes do nowej szkoly u nas na Hejzoda i tam babeczka prowadzi te cwiczonka.... a twoja kumpelka gdzie chodzi? zapytajsie bo moze tez tam i na ktora godz bo sa grupy na rozne godz.

no nic uciekam mloda zasnela to ide jakis obiadek zrobic:) buziaki milego popoludnia
 
Seba też dwa razy na spacerze, ale raz z mym mężem (a czasem i dwa a ja w domu siedzę :-D), bo ja jakoś się przestawić na tą temperaturę nie potrafię, jestem wyraźnie ciepłolubna :-D teraz myślę o wypadzie do solarium albo palmiarni, bo na zagraniczną wycieczkę na razie mnie nie stać :-D
 
hehe może Filipek zostanie maszynistą?? :-D u nas też dzisiaj było już Stacyjkowo, potem ściagnęłam mu Auta i pół bajki przesiadział w spokoju, potem wyłaczył komputer :eek: my Boba i Ciuchcie oglądaliśmy na youtubie, ale może poszukaj jakiś pełnych odcinków na chomikuj.pl? ja stamtąd Auta wzięłam :tak:
a z tym ubieraniem w domu to mam tak samo!! dokładnie, kiedyś się latało lekko ubranym, plecy na wierzchu, zima bez czapki, itp a teraz?? starość :-D a powiedz mi czy Ty zakładasz rękawiczki młodemu? bo rano to było tak zimno, że się poważnie zastanawiałam nad tym..
 
No i nici z moich planów, P ma kaca:wściekła/y:i śpi razem ze Stasiem;-)
U mnie tak zimno w domu, kaloryfery popsute chyba bo wszędzie grzeją tylko nie u nas. W pon muszę zgłosić do administracji:crazy:

natuska hihi mały motorniczy:-D ja też zwykle ściągam z chomikuj;-)

Tygrynka to Tobie czwartek pasuje tak? jak się P dowie że dwa dni z rzędu wychodzę to nie będzie zadowolony:laugh2: a niech ma za dzisiejszy dzień:-p

Kurcze tak piszecie o spacerkach, a ja tak mało wychodzę ze Stasiem. Nie lubię zimna, on najlepiej śpi w domu, jedynie jak po Oli idziemy, co zajmuje nam ponad godzinkę. ale jak nie muszę to nie wychodzę:sorry:

Idę za obiad się zabrać, bo korzystałam z chwili ciszy w domu i czytałam gazetkę:-)
 
ja tez lubie ciepelko ale przy Gabie nauczylam sie tez wiecej czasu spedzac na podworku,ona jest bardzo szczesliwa jak wychodizmy, ran ozawsze na 2 godz a potme na 1-1,5 godz czasami przedluzy sie do 2. juz sie boje jak to zima bedzie.... kiedys tez niewychodzialm jak tak bylo....

o=my po obiadku mloda jeszcze spi, ogladam UGOTOWANI lubie takie programy....

Natuska ja nie pomoge bo u mnei ejszcz enie ma etapu bajek....
Lilou no ladnie:) moj m tez zawsze z Gaba odsypia...szkoda ze ja po przepsapenj nocce ( takiej jak dzis) nie moge pospac...bo wtedy ejst 1000 pytan do....,albo Gabi idz obudz mamuise itp itd.
 
tak, ja jestem wolna w czwartek wieczorem :) a pon-śr od 13 ale to z młodym, zapraszam albo gdzies wpadam :D poniedziałek - kierunek MamaGabi (o ile katar się skończy, chyba że dziewczyny przyjmą nas z całym dobrodziejstwem ;) pytam bo już byliśmy u moich dwóch koleżanek z dziećmi, które stwierdziły, że katar ich nie przeraża i mamy wpadać :) więc jak ktoś chce i się nie boi to ja chętnie zawitam :D) a dzisiaj jedziemy zobaczyć niespełna tygodniową Natalkę (4210g i 61cm!!) mojej przyjaciółki, też kazała przyjechać z katarem, mówiła że będziemy Sebę izolować od małej, że będzie w pokoju starszej.. ja bym się jednak przy takiej dzidzi wstrzymała, ale skoro kumpela ma 4latkę, przedszkolaka w domu to twierdzi że mała gorsze rzeczy może przynieść z przedszkola niż Sebastian z domu.. no nie wiem, najwyżej chłopaki poczekają na mnie w samochodzie... aaa bo w ogóle w końcu po dwóch tygodniach jedziemy po swoje auto :D czyli kasa znowu w plecy :D
 
ja dzisiaj bylam sama z malym popatrzyc na wozki ale nie moge sie przekonac do zadnego innego no podoba mi sie Baby desing Primo i kurcze żadne inne mi się nie podobają a nigdzie nie ma go żeby go obejrzeć na żywo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry