reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
helloołłłł

Kozaczino tez mam tak czesto ze mi posta zjada albo linki nie wchodza:(:angry:

ja po fitnesie,bylo ciezko bo mam @ i nei dalam rady dzisiaj porzadnie cwiczyc,zreszta troche mnie doluja te kobietki ktore tam chodza bo szczuplutke a ja przy nich jak wieloryb....buuuuuuuuu:angry::-:)-:)-:)-(

jakie plany weekendowe macie kochane ja sprzatma (ostatnio nic innego zreszta nei robie) i musze okna pomyc i pewnie jakis spacer z Gaba i mezulkiem) moze do kogos na kawke sie wprosze tutaj na osiedlu.... chociaz oj m nieche bo z tymi znajomymi pracuje i widzac ich caly tydz w pracy niechce ich ogladac w weekend....

Gaba mnie rozwala, ma nowa zabawe, bije mnie i odrazu przeprasza i tak w kolko,tzn nie bije mocno ale klepnie mnie i przeprasza i tak ciagle.... jak mowie ze nie wolno tak robic to buzi mi daje a jak nie zwracam uwagi przestaje bic wiec taki mam patent na nia...

Natuska niedobrze ze dostal l4 a na ile? i dlaczego tak duzo???


ale tu pusto okropnie....
 
o kurcze ale umiera wątek co z nami sie dzieje ?? S ma jelitowke wiec odpada ciuchowisko pewnie szkoda :-( pewnie po wózki te nie pojeździmy poogladać :-(
 
Ja ostatnio bez sił kompletnie, zasypiam razem z młodym, rano nic mi się nie chce...
Natuśka to na grecki wieczór idziesz prawda? skoro B w domu zostaje :)) jakiś plus jego l4 jest ;)
MamaGabi a gdzie dokładnie chodzisz na fitness? moja koleżanka gdzies na strzeszynie chodzi :)
siedzimy z Sebą i oglądamy jakiś dziwny program dla dzieci na dwójce :D miłego dnia!
 
reklama
Dzień dobry!

Poszłam spać po 3 , i teraz się czuję jakbym kaca miała:-p Wczoraj wieczorkiem pojechałam na zakupy spożywcze, dzięki temu mamy dodatkowe 3 godziny dziś. Chyba pójdziemy na cmentarz, i planuje jeszcze naukę parkowania:eek:
A jutro teściowie i siora P przychodzi na kawkę urodzinową. Chyba wypadało by coś upiec;-)tylko nie wiem co:eek:

natuska spotkano po 20 , więc idziesz rozumiem :-)

tygrynka no coś Ty bez sił? jakaś chandra jesienna? sił życzę!

an napisz jak już przetestujesz wózki, jestem ciekawa co wybierzesz.

Piszcie dziewczyny.....
 
Do góry