reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hello!

Ja ma w***** na maksa. Byłam u fryzjera i mnie cholera zaraz strzeli! grrrrr....Zapłaciłam 79 zł:szok::szok::szok::szok: za lekkie wycieniowanie i uczesanie na szczotkę, nawet długości mi nie zmieniał....ale jestem wściekła!!! A wszystko przez to, że pożałowałam czasu na jazdę do Sebastiana mojego!!!! ech dolina:(

Marcia kurcze nie wiem czemu mi zawsze wychodzi...moze zwieksz temp do 200 stopni. A ciasto miałaś luźne czy w miare gęste!
Tygrynka czego znów nie przeczytalam???:p
Ajentka nie wiem każdy musi sam zdecydowac, ale ja jakoś nie jestem za działkami w środku miasta! I tak czasu na jeżdżenie codzienne nie ma jak jest praca bo w domu trzeba zawsze coś robić, a jak dzieci pójdą do przedszkola to już w ogóle! Ja wolę właśnie takie odskocznie weekendowe jak Skoki!

Oki uciekam do Młodej i się szykować bo 13nasta trzeba wyjechać! Ale mam i tak już zły humor przez tego fryzjera!!!
 
reklama
Marcia serdeczne gratulacje dla Natalii!!
SKrzat nie doczytałaś że się pytałam czemu ja ciacha nie dostałam jak byłam u Ciebie :p a z fryzjerem nie fajnie, ale na pewno fajnie wyglądasz :)

aa miałam jeszcze butki pokazać ale lecę bo mama się podłaczyłą na msn i Seba trzyma mikrofon w ręku i krzyczy BABA BABA :D miłego dnia dziewczynki!
 
Skrzat masa byla gesta dość. Trzymalam w piekarniku 75 minut i sie upiekło. Potem patrzę a ja miałam podwojny spod na blasze. Nie wiem jak to zrobilam ze nie zauwazylam. Moze dlatego. Ktorys raz juz w sumie pieke ciasto o wiele dluzej wiec to pewnie piekarnika wina no i ta dodatkowy spod he :)
Udanego weseliska! 79 na krotkie wloski to duzo przeciez tyle sie za farbe daje...
Tygryna czekamy na buty :p
Wiesz co Ajentka...Skrzat dobrze pisze odnosnie dzialki
 
Wiecie co, z tą działką to jest racja, że poza miastem, z domem jest lepsza, ale oni już taką mają, a chcieliby coś wyłącznie dla siebie, więc rozumiem że rozważają kupno..
nie znalazłam na stronie ccc tych butków ale podobne są w deichmanie, takie do biegania:
botki damskie - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN
takie jak sobie stópkę wylecze i będę mogła chodzić na obcasie (znowu nie te dokładnie, ale na stronie ccc nie ma wszystkich modeli co mają w sklepie) to coś w tym rodzaju:
półbuty damskie - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN
a dla Seby na teraz coś takiego (tylko w ccc mają ładniejsze i wyższe, ciut nad kostkę, no i cena też wyższa - 90zł):
półbuty dziecięce - Buty chłopięce - Chłopięce - DEICHMANN
i na zimę dokładnie te, są super:
kozaki dziecięce - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN
 
Dzień dobry!!

Tygrynka proszę mi tu żadnych insynuacji ciążowych :-Ddziś też mnie mdliło rano :baffled:nie wiem co jest grane:/
zaintrygowałaś mnie.. co może chcieć Twój T ode mnie :-D:szok::cool:

Skrzat nic mi nie mów o cenach o fryzjerach. ja ostatnio dałam 200 zł a miałam 50 % zniżki...:szok:
Przyjemności na weselu!

Amandea zastrzyku mocno nie polecam!!!!!!Po pierwsze lekarz Ci na 100% nie da jak karmisz, po drugie mam mnóswto skutków ubocznych, i moja lekarka twierdzi że są wnioski o wycofanie jego. Mówi że ona wogóle nie daje, bo miała kilka przypadków takich że szok. Np laska przytyła 30 kg albo nie miała 100 dni okresu itp. po trzecie jak już będziesz miała jakieś skutki uboczne to ich nie da się cofnąć:/
Także dobrze sie zastanów;-)


Marciaa net mi wczoraj siadł i już nie napisałam priva, zaraz piszę.

an przyjemnego zalatanego dnia:-D

My na 16 na ślub do kumpeli z pracy idziemy,potem zakupy spożywcze, no i pewnie wieczór się zrobi.

Miłego weekendu dziewuszki:tak:
 
Lilou aleś mnie wystraszyła no, ale gin mi dała wybór tabletki albo zastrzyk właśnie ze świadomością laktacji. Nie miałam pojęcia o skutkach ubocznych! To chyba ją poproszę o tabletki i wykupię kilka opak. w innej aptece.

Tygrynka dobrze zrozumiałam że Ty te cztery pary kupiłaś, u la la poszalałaś! Czy sie przymierzasz?

Skrzacik uwielbiam Cię! Cichcem zrobiłam ciasto ze śliwkami co Marcia robiła 75 min i wyszło pyyyszne! A ja mam dwie lewe w kuchni więc jestem przeszczęśliwa że mi wyszło. Miała być niespodzianka dla K. a ja już jedną trzecią blaszki wszamałam.
 
Amandae to zostaw trochę dla K :D fajnie że ciacho wyszło :)
butki planuję kupić wszystkie cztery pary ale po wypłacie bo teraz to nie da rady :D oby jeszcze były rozmiary ;)
Lilou o gry chodzi :D będziemy się do Ciebie szeroko uśmiechać :p w środę w kinie "kocha lubi szanuje" idziemy?? a te mdłości... drugi dzień... rano tylko... hmmm... :p:p:p

pospaliśmy we trójkę :D uwielbiam takie drzemki :)
 
reklama
hej laseczki...melduję ze zyje, lecz chora od wtorku a od weekend nie miałam sprawnego kompa.
nie jestem w stanie nadrobic zaległości...więc wybaczyc mi proszę. jak bede miała siłę to zajrzę do Was.

Pozdrawiam.
 
Do góry