reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witam ja tylko na chwilke i spadam do swaja

Guziczku nie wywiniesz sie ja mam fotelik nówka cewka dla większego dziecka i fotelik nosidełko dla mniejszego ;)

odezwe sie wieczorem
 
Ja też na moment, jutro jedziemy do Szczecina do drugiej babci, buty muszę oddać czyli wyprawa do Lubonia :wściekła/y:. Wieczorkiem Was podczytam.
 
Dzień dobry!

Ojj źle się dziś czuję :-(wymioty od razu po śniadanku nie wiem co jest grane :-(a siorka przyniosła mi mnóstwo pysznego greckiego jedzonka, a nawet nie spróbowałam:/

an ale z Ciebie powsinoga:-D ja dziś pierwszy spokojny dzień w tym tyg.

Skrzat a jak Wy wylądowaliście w lasku Marcelińskim? prześlesz mi miusik?

Karola współczuje bólu brzucha:/ mam nadzieje że już lepiej!

Tygrynka dasz radę z tymi zastrzykami, ja dawałam ;) będzie ok! zdrówka!

Guzik ale fajnie Wam z tymi wakacjami :-)

kozaczino ciekawa jestem Ciebie w ciemniejszym kolorze włosów. Fajną masz pracę :-D

Mi.Pi dlaczego buty oddajesz? małe?
 
Ostatnia edycja:
uu Lilou, może dzidzia?? ;) zdrówka!
KArola Tobie też lepszego samopoczucia życzę!
An, Mi.Pi udanych wyjazdów :)
Skrzat no ładnie a jak ja byłam u Ciebie to ciasta nie dostałam :p
Guzik ale fajnie z tym wyjazdem! kiedy jedziecie? fajnie, że razem i to na tak długo :))
a MamaGabi swoja drogą to już mogłaby tu wrócić!! kto nas będzie pilnował? ;)
Natuśka i Filona gdzie Wy? Amandae? Ajentka?

ja się rozchorowałam na całego :/
 
hej
tygryś skrzat to dopiero w przyszłym roku;p w czerwcu :) ale trzeba tak wcześnie rezerwowac bo potem miejsc nie ma albo są ale nie w takim terminie co my byśmy chcieli więc dlatego taks szybko. poza tym to zdrówka kobieto!!
mamagabi ma kiepski dostęp do neta więc dlatego rzadko zagląda ale cały czas o was pyta :)
lilou ciąża???;D hahaha zarcik
an a no chyba że tak:)

M pojechał zatankować ja powoli nas pakuję prasuję( bleee) no i gotuję obiad:)
 
szczegółowa recenzja ciasta :-)

spod faktycznie kruchy ja robilam na wieksze blasze jak na blogu podala lepiej robic na mniejszej bo mi wyszedl spod troszke cienki. Nie jest ciasteczko słodkie a maliny daja kwaskowy posmak jest mniami. Kulka lodow do tego i bedzie gites :) ja nie zuzylam calej pianki co mi wyszla bo wyszla konkret micha ;-):tak:

od rana sprzatalam kuchnie szorowalam piekarnik i cos mnei glowa rozbolała...Miski spią łuki zakatarzony....oby maluszka nie dopadlo

LILOU zdroweczka dla Oli. Daj mi znać prosze co z ta spodniczka...nie udal cie sie upolowac tuniki:no:

koza a jakiej farby uzywasz? fajny mialas ostatnio ten kolorek :) ja zmieniam na orzechowy fryzjerka wpada 24 wrzesnia :) jupi bo juz mam niezly odrost najchetniej bym je sciela....ale musze zapuscic do slubu
 
Ostatnia edycja:
ale mam dzis dzien ;/ tyle planowalam a jeszcze nic nie zrobilaM!
zabawki leza rozwalone a ja nie mam sil ich posprzatac.
fizycznie zle sie czuje nospa jednak nie dziala
ale psychicznie jeszcze gorzej pozarlismy sie z B i znowu mi zle.
coraz czesciej rozmyslam o rozstaniu... niewiem co z tego wyniknie. ale dolinuje mnie to strasznie.

Jula spi ja zrobilam tylko zupe dla niej bo na wiecej nie mam sil.
moze znajde jakies sily mobilizacyjne w sobie????
 
Karola czasem lepiej sie rozstac, chociaz to trudne niz sie meczyc i byc nieszczesliwym w zwiazku.

Tygrynko zdrowiej bo w przyszlym tygodniu biegamy!:-)

An ja to Cie podziwniam, ze Ty z takim malym dzieckiem tak latasz:) A Bartus w aucie grzeczny jest?
 
reklama
ulala co tutaj taka pusteczka??
ja sobie choruję pod kocykiem oglądając wszystkie seriale które rozpoczynają nowy sezon :D a młody ma tatusiowy dzień, więc wolne na całego ;)
ale gdzie Wy się podziewacie??
 
Do góry