reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Katka - widze, ze jestes z Rataj :) A skąd dokładnie? Bo na Ratajach a dokdniej na Lecha znam jedna fajna lekarke. Nazywa sie Wojcicka.
A jesli chodzi o ta co przychodzi do nas do domu to nie ma problemu, podam Tobie nr, ale tak za 2 godz. bo kom. mi padla a maz mi zabral ladowarke :baffled:
Kosz wizty to 80 zl ale naprawde jest warto. No i jakjuz przyjdzie to na 2 godz. Jest na maxa dokladna :tak:No i jest ordynatorem na Nowowiejskiego na oddziale dzieci mlodszych.
 
An30 do mnie też przychodziła położna z Kórnickiej - Katarzyna Zimna - baaaaaaaaardzo polecam, a pediatre to byś musiała mieć ze swojej przychodni, bo z gdzies daleka to w razie czego do domu nie podejdzie.
 
dzieńdoberek!!!

Leyna, witam i cieszę sie,że już czasowo troszke lżej, to pewnie i rodzinka sie ucieszy :tak::-) przyjemnych chwil :-);-)

Katuś, zdrówka dla Hanusi :tak::-D a co z tym przedszkolem dla Zuzi, chodzi czy siedzi w domku ???

i wszystkim zdrówka, bo pogoda wariuje co niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrówko :tak::-D

pozdrawiam i pamiętajcie 5 kwietnia godzina 15.15 MALTA
 
kubala -- czy ta lekarka nazywa sie Lulewicz?taka drobna babka,o ciemnych dluzszych wlosach,energiczna?

Jarzebinka - Zuzia nie chodzi do przedszkola od zeszlego roku,od wrzesnia.Odpisalam ja ,zeby Hnai nie chorowala,bo jej to nie sluzy.Ale i tak choruje w kolko:baffled: Hani dzis uczulenie znieknelo,ale nzowu robi dziwne kupki i tak w kolko...

polepszy sie ta pogoda?
 
katka - tak, Lulewicz - Sobczak. Tyle, ze teraz jest blondynką. ;-) Znasz ją? Ja ją sobie bardzo chwale. Jakby co to pisz, podam nr tel.

No to trzymamy wszystkie kciuki za jutrzejszą pogode!!!!

Miłego dnia, dzisiaj piątek :-)
 
SPOTKANIE 5 kwietnia, godz. 15.15 Malta :

a oto lista:
1. Paula + Wiktoria
2. Kasia + Kacperek
3. Katka + Hania + Zuzia - raczej następnym razem ???
4. anula + Stasiu
5. Kubala, czyli Marta + Kuba
6. KKatasia ?
7. Słowiczek + Gabriela + Łukasz - raczej następnym razem ???
8. Leyna ?
9. Dominika + Konrad+ Sergiusz ( dziewczyna z forum Smyków)
10. Iwona + Zuzia( też ze Smyków)
11. Ania i Tymoteusz ( też ze smyków)
12..............

i przypominam:
1) po pierwsze zbieramy rzeczy na ukcje charytatywną, prowadzoną przez dziewczyny z fundacji, założonej na BB - ja jez zapakuję w paczuszkę i prześlę do dziewczyny, która je wystawi na aukcji

2) po drugie zbieramy ubranka i kosmetyki, pieluchy dla Zosi, które Pinka zapakuje w paczuszkę i przekaże mamie Zosi - Justynie

3) po trzecie zabieramy dobry humor i dzieciaczki i sie spotykamy
 
Ja to "raczej" muszę zmienić na "na pewno"...
Dziś była u nas lekarka. Gaba ma podejrzenie zapalenia płuc, byliśmy już w Poznaniu aby zrobić zdjęcie rtg płuc, jutro ponownie do Poznania znowu do lekarza ze zdjęciem...i leczenie.
a poza tym Gaba dostała w spadku od Łukaszka rotawirusa...nie muszę mówić/pisać jak mam w domu...
Także kochaniutkie, żałuję ale innym razem.
Trzymam kciuki za pogodę i życzę Wam udanej zabawy.
Potem czekam na relację i foto relację.
Buziaczki.
 
reklama
Do góry