reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam!
Widzę dziewczyny że już planujecie wakacje :-) Ehh komu dobrze :-p Ja te pewnie spędzę jedynie na przewijaniu, karmieniu cycką i spacerkach pod blokiem ;-)Choc na wrzesien i pazdziernik to bede musiala wyjechac w moje rodzinne strony - podlasie, muszę niestety pozaliczac na studiach chyba z 10 przedmiotow :szok: wiec to beda moje wakacje, ale tez przyjemne bo z rodziną :-)
 
reklama
A jak w podrozy? Jedziecie w ciagu dnia? Duzo robicie przystankow? A mozę Wasze maluchy przesypiaja cala droge? Bo Kuba jak nie spi to po 15 min. juz sie nudzi i marudzi...


jarzebinka - a ta białogóra daleko od poznania?

co do podróży to też się zastanawiam, bo mały w aucie wytrzymuje 15 min i potem juz tylko pyta i pyta czy daleko i dlaczego tak daleko ya babcia mieszka ........., więc może pomyślimy o jeżdzie w nocy ??? nie mam pojęcia :tak::-D te wcześniejsze wyjazdy to był wyjazd autokarem, więc problem z głowy, posiedział, pochodził, pozaczepiał innych inni sie nim zajęli wiec było spoko:-D a teraz zobaczymy

a Białogóra, to chyba z jakieś 400 km, tj, Zatoka gdanska bodajże, w kazdym bądź razie w okolicach Trójmiasta :tak::-):tak:

Iwonka, to Ty młodą mamusia będziesz jak jeszcze ci studia zostały :tak::-D ja miałam przez promotora pracy mały poślizg i rodząc małego wisiała nademna jeszcze obrona, a po urodzeniu to juz mi sie nie chciało, ale mąż mnie dopingował i sie udało, na całe szczęście, :tak::-):tak:

miłego wieczorku :rofl2:
 
helol
my mamy zaklepany termin na koniec czzerwca w Dziwnowie,jedziemy tam pierwszy raz,wiec zdam relacje jak wroce.Ale w tym okresie jest tam spokoj.

iwonka - ale przynajmniej,spedzisz te spacery w cieplelku,przy fajnej pogodzie :).Jka sie czujesz w ogole?
jarzebinkowy Kacperku - sto lat sto lat ciocia Katka spiewa Ci...a teraz hurek w tle...;-)
ja nadal nie przyzwyczailam sie do tego ruchu na tym watku,hihihi,wpsominam te czasy gdy byl on strasznie prywatny..hihihi

Hania nadal chora.Dzis dostala antybiotyk,tak na prawde nie wiadomo na co,no comets.Goraczkuje nadal wysoko :(
 
Jarzebinka zawsze chcialam byc mloda mama :-p no i ja powinnam sie teraz bronic (licencjat) ale ze musze pozaliczac wszystko wiec przekladam sobie na za rok :tak: pozniej to juz przenosze sie do poznania koniecznie i poki co to mam plan uzupelnic do magisterkich, zobaczymy co zycie pokaze...
Katka no mam nadzieje ze lato bedzie cieple :-) Niedaleko są jakieś jeziorka więc może w sierpniu by się udało takie dzienne wypady robić :-)
U mnie ciąża przebiega "książkowo" :tak: Te ostatnie dni są najcięższe, bo i bóle krzyża i zgaga i skurcze przepowiadające i tak ogólnie ciężej... chciałąbym już mieć przy sobie moje skarbeńko, marzy mi sie w tym tygodniu ale to juz nie ode mnie zależy :sorry2:
 
iwonka - no to trzymamy kciuki, żeby mala księżniczka była z mamą jak najszybciej :tak: A może dzisiaj? Taka fajna data ;-)


No i znowu zapowiada sie cudowny dzień :-) Oby sobota też taka była!!!
 
jarzebinkowy Kacperku - sto lat sto lat ciocia Katka spiewa Ci...a teraz hurek w tle...;-)

Hania nadal chora.Dzis dostala antybiotyk,tak na prawde nie wiadomo na co,no comets.Goraczkuje nadal wysoko :(

Katuś dziękuję za życzenia w imieniu Kacperka :tak::-) a dla Hanusi dużo dużo dużo zdrówka, :tak::-D:tak::-D:laugh2::-D

Iwonka, to życzę aby te plany się spełniły i uadało Ci sie pogodzic nauke z malenstwiem :tak: a jest to do pogodzenia, łatwo nie będzie ale sie da :tak::-D i pewnie będzie łatwiej jak przeniesiesz sobie studia do Poznania :laugh2: powodzenia

Kubala, pogoda napewno bedzie ładna :tak::-D:laugh2:

a ja dzisiaj jestem w domku, mały wczoraj w żlobku marudził że go uszko boli to dzisiaj wybieramy się do lekarza, a wogóle to przyda mi sie kilka dni wolnego, odpoczne :happy: nadrobie zaległości porządkowe :happy: okna umyje i wogóle........ :laugh2: posiedze sobie w domku

miłego dnia :rofl2:
 
Hejka!!!
Dla Kacperka sto lat i wszystkiego najlepszego!!!!!!!

A ja znowu mam zapalenie oskrzeli, już poraz drugi wciągu trzech miesięcy :angry::angry:, tydzień temu skończyłam antybiotyk a teraz kolejny...:baffled::baffled::baffled::szok:
Kiedy my będziemy zdrowi? Gaba zapelenie górnych dróg oddechowych a Łuki jeszcze na doleczenie eurespal dostał....fuck.
Także jak wyzdrowiejemy to nad maltą się pokażemy...

Acha, przestaję palić...w końcu :baffled::baffled::baffled::baffled: mam nadzieję, że tak jak Wandzie, mi się uda...trzymajta kciuki!!!! Plisssssssss:sorry2::sorry2::sorry2:
 
no za to Slowiczku,bede mocnp.mocno trzymac kciuki:tak::tak::tak: papierosy sa fuj!!
a za Wasze zdrowko jeszcze mocnije oczywiscie :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
a Hani dzis wyszla wysypka,czyzby to znowu 3dniowlka?!?,ale i kupy sa brzydkie nadal,ale goraczki nie ma od 5 rano_O 13 ide do pediatry
:baffled:.
 
reklama
słowiczek gratuluję też mam nakie plany,ale z moich postanowień kupa wychodzi zur zeit:(ale może wkrótce:) trzymam kciuki katuś zdróóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóówka fuuuuuullllllllllllllllllll dzielna z Ciebie dziewoja
 
Do góry