reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Marciaa by też się piszemy na imprezkę :-)

Skrzat910 ta twoja koleżanka co robi te czapeczki , no masakra jakaś takie piękne są i niedrogie :-) chyba się skuszę :-) dzięki że o niej wspomniałaś :-)
 
reklama
Kurka Marciaa to może jeszcze później, tak żeby Nikoś nie był Ci marudny bo mój jak się porządnie nie wyśpi to z nim nie ujade. Może być Pasaż Rondo, jak najbardziej mi odpowiada. Może im się z tą pogodą nie sprawdzi choć dziś dmucha więc kto wie co przywieje.:eek: Co do urodzinek to my bardzo chętnie i dziękujemy za zaproszenie tylko że to przed świętami, które spędzamy na działce i nie wiem czy jeszcze będziemy na miejscu ale jeszcze dam znać. Super by było.:tak:
 
Ajentka a 15?

dziewczyny nie kupujcie nic no chyba ze macie parcie to cos drobnego...jakies autko nic wiecej! nie robimy imprezy dla prezentow:p

do urodzin troche czasu ale mowie wczesniej co byscie sobie nie zaplanowaly nic na ten dzien. Dogadajcie sie jak z dojazdem moge po ktoras wyjechac...tak w polowie kwitnia zrobimy liste ktora przyjedzie musze wiedziec ile zarcia zrobic ;P
 
Ilonka bycze się bycze ale już pracy do mnie dzwonili że niby coś źle zrobiłam (oczywiście musiałam tłumaczyć i znowu jestem na wierzchu ) no ale co się nadenerwuje to moje

Marciaa a jaki ty numerek ubrań kupujesz młodemu ?? albo co powiesz na taką czapusie??

1442157827.jpeg



Skrzat910 no ja właśnie chcę małej zamówić :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u nas plany się zmieniły :/ musiała m być w domu, bo rzeczoznawca był, a kumpeli synek się trochę rozchorował :(
Monia ale na Rusałkę to możemy się osobno umówić :D Ty dzisiaj byłaś?
MArciaa wpisuj mnie na listę, czuję się zaproszona :p a jutro wpadnijcie na Czecha! tam jest fajny plac zabaw na świeżym powietrzu a Wy chyba bedziecie niedaleko??!!
dziewczyny - jutro plac zabaw na osiedlu czecha, za biedronka obok przedszkola, ok 12 zbiórka :D:D:D
 
A ja sobie skleroza przypomniałam bo kumpela jaja skrobane robi i my w tym roku u niej zamawiamy. Zawsze sprzedaje po 10zl jajco na święta. Sama z dzieciakami robi. Mówie wam cuda! Talent jakich mało. W tym roku tylko dla znajomych skrobie bo nie ma czasu. Stary całe dnie poza domem pracuje a 3 dzieci i pies w chacie. Jak ona daje rade to ja nie wiem.
Załączam foto tych cudeniek!

jajca.jpg
 
Hej
Marcia miło z twojej strony :) my odpadamy bo już będziemy szykować domek nad jeziorem na Wielkanoc (zawsze kilka dni wcześniej się rodzina zjeżdża i tak sobie biesiadujemy)
Skrzat 910 pięknie pisanki!!!!

Ja nadal uziemiona katar mam straszny ;/ dziś z Zosią nawet nie wychodzę bo jeszcze się doprawię;/ jutro m ma służbę i będę pozbawiona kompa;/
ehhh kaszanka jednym słowem;/
 
reklama
Do góry