reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

No ale ccc, deichman itp to tez masówka ;) chyba nie ma "nie-masowych" butków dla dzieci?? chyba że mariquita czy jakoś tak, te bardzo drogie :D
ważny jest też zapiętek, musi być sztywny. poszukaj w necie Karola, pełno informacji znajdziesz :) ja tak kiedyś szukałam ale nie zapisałam stron więc niestety nie podam
my mieliśmy fajne z deichmana, ale jak oglądałam bartka, to porządniej wyglądał. jeszcze jakieś wpadły mi kiedyś w ręce z certyfikatem zdrowej stópki ale nie pamiętam firmy :///
 
reklama
tam gdzie mamy dzialke jest sklep z butkami. to takie materialowe (ze sztywna pietka) maja po jakies 20-30 zl:) a np takie ze skorki za okolo 80-90 zl, polskich firm, wlasnie nie masowki:) na ccc i deichman masowka, ale wlasnie mysle ze bartek nabija nazwa, jak wszystko dla dzieci markowe:p pan nam powiedzial z na-tuska w akpolu za wozek delti placisz polowe tego ca za x-landera, a ten sam producent, te same czesci tylko marka inna;P wiec pewnie z butami to samo:>
 
no dokładnie, to samo dziewczyny mówiły o tenisówkach - z auchan jakieś 20zł (nie pamiętam dokładnie) a identyczne w h&m 60zł :/
Skrzat a gdzie dokładnie ten sklepik?
Natuśka o tym właśnie w m1 myslałam kiedy pisałam ze bardzo drogie :D
 
reklama
Do góry