reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Mam nadzieję, że Sebie się to nie powtórzy, bo nie zamierzam tego wysłuchiwać :/

Brzoskwinka to zapakuj się do łóżka i odeśpij zmęczenie! pewnie stres z Ciebie wychodzi :/ ale daj znać co z jutrzejszym wyjazdem!
 
reklama
Tygryś nie chcę Cię straszyć, ale chłopcy to buntownicy i strzeż się... jeszzcze nie raz Seba Cię zaskoczy...
a stres? no dzisiaj nie było lekko, ale na wieczór się ustabilizowało... była nawet opcja, żeby mnie odebrał od Ilony, ale Ciebie samej nie zostawię przecież! :-) Adaś zasnął w poprzek łóżka hehe nawet nie mam gdzie się położyć :p przed spaniem dawał mi jeszcze girki do wąchania mały mądrala :-D

wlasnie zjadlam kilka czekoladek, mama dostała od pacjentki jakieś dobre niemieckie.. mniam mniam.. z siostrami cala od razu wpierniczylysmy.. niebo w gębie! :-D
 
nie ma problemu, zadzownię po Tomka :) to możemy się tak umówić, że wracamy ze swoimi facetami :D

a co do buntu to ok, ale marudzenia nie będę tolerować :D będzie się musiał chłopak ogarnąć :D dzisiaj też pomarudził, ale potem mu się znudziło, bo siedzieliśmy w kuchni sobie gadaliśmy to przyszedł do nas jakby nigdy nic :D a za to my mieliśmy chwilę by sobie pogadać, fakt, że przy niezłych dźwiękach :D

Poziomka gratuluję serdecznie Weronisi!!
a co do środy, to ja czekam na znak od kumpeli czy będzie, a jeśli nie to jestem chętna na spacerek :)
 
Oj Dziewczyny... Siedzę i beczę!
Mój Mąż pojechał do pracy (był od 8-16) przyjechał i pojechał znów.

Z tym, że nie wie kiedy wróci- za 2 może 3 dni :-(
Jedzie na delegacje... Wszystkiego dowie się na miejscu.

Ta firma jest po****na!!! :wściekła/y:

A mi tak smutno... To będzie moja pierwsza samotna noc od 1,5 roku!

Nie wiem jak ja dam radę...
Już się schizuję, a co będzie dalej!

Matko, niech wkońcu zadzwonią do niego z propozycją innej pracy!
Tu pracuje za najniższą krajową, a jest na każde pierdnięcie, o każdej porze dnia i nocy...

Hormony mi buzują... eh...


Dzięki Dziewczyny za wszystkie rady! :-) na pewno skorzystam!
 
Tygrynka bierz dupencję w troki i melduj się na gg :p

Agatka ja od samego początku kąpię małego w płynie johnsona 3in1 płyn do mycia z szamponem zarazem. nie uczula i fajny zapach, oczka też nie szczypią :-)

co do środy.. hm... wolałabym stare zoo :-) już gadałam z M. o przeprowadzce...


edit.

Agatka ja od 4 miesięcy sypiam samotnie.. z synkiem u boku :-D dasz radę :-)
 
Ostatnia edycja:
Brzoskwinka to razem byście zamieszkali ? Super ! Pewnie nie możesz się doczekać ?
To zobaczymy jakie prognozy na środę bo w starym zoo nie byłam chyba z 20 lat !!! Podjechałabym sobie autem na jakiś większy parking bo tam chyba problem z miejscem? A potem tramwajem do zoo?
 
Poziomeczka koło starego zoo na zwierzynieckiej od kraszewskiego jest dużo miejsca do parkowania, także spokojnie nie powinno być problemu... a o zamieszkanie razem to dopiero ja jesień pewnie, jeśli nie później.. myślę o przeprowadzce do dziadków.. idzie wiosna, lato i tak tam głównie spędzam, bo w bloku szkoda się kisić.. zobaczymy..


Tygrynka gdzie Ty?
 
Hejka
Jestem wypuścili mnie nie czytam wszystkiego bo 5 dni mnie nie bylo a tam tyle do czytania że dzisiaj musze nadrobić zaległości w necie
Miałam skurcze i szyjka macicy mi sie skróciła ale dali mi duphaston i mam brac do tego jakas infekcja drug rodnych ale tez cos tam mam brac i ponoc mam chociaz wytrzymac do 37 tyg czyli tydzien i moge rodzić (lekarz powiedział żebym byle wytrzymała tydzien wiec mam leżeć) no to przed netem i leżenie.

Zrobili mi USG i moje dziecko tak rozbawiło Panią doktor i panią pielęgniarke że nagrały filmik http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=459176250 zobaczcie ;)
Sika !!
 
reklama
ja na środę się piszę, miejsce generalnie nie ważne byleby pochodzić itd
zalezy tylko czy bedzie padac.

Brzoskwinkaa trzymam kciuki za przeprowadzke!!!
agatkaT oj kochana ja tez wiem co znaczy spac sama, albo z dzidzia u boku. trzeba sie przyzwyczaic!
 
Do góry