reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Natuska to mi sie moja babcia przypomina jak carrefour otworzyli to mnie ganiała z samego rana w weekendy na promocje. A to karkóweczke przecenili a to bułeczki a to olej i szłam i polowałam. A moja babunia to jest dopiero myśliwy na promocje. Czatuje pod drzwiami marketu żeby załapać sie na lepsze :-). No ale dzięki temu mam zaprawe w polowaniu.:-D
 
reklama
hej,
my tez po spacerku, Basia niestety jakoś długo nie pospała, Bylismyw Biedronce, u nas Natalia cukier 4,48 więc jeszcze inna cena;P Też kupiłam jeden pak chusteczek, bo ja mam jeszcze z jesieni z dwie paczki dady plus teraz 6 pampersow i jeszcze jakies kieddie co znajomi przyniesli.
Co do rolników to ok jak ktos mam male gospodarstwo ale wielcy przmeyslowcy co maja po 100 krow tez zusu nie placa, wiec halo!!! a ty jak masz 1 osobowa firme to charujesz i normalnie tobie licza!!
ja dzis na obiad chinszczyzne;P ciag dalszy...
mamcia byla poprasowalam, wlaczylam prlake, zmywarke, a basia grandzi na kocu! W biedronce jej mleko bebilon 2 za 48 zl 800g a kosztowalo w zwyklej cenie zawsze 38...hmmm??? nam sie udalo w grudniu kupic 6 sztukw relau za 25 zl (po 800g) ale musze teraz znalesc jakas promocje bo mi nie starczy do roku!
Na-tuska to super ze ladnie waża;) Moja 8400:p
AgatkaT a co jeszcze kupić musisz?
 
Ostatnia edycja:
Skrzat910 wiem ze KRUS jest dl rolnikow, ale powinni go zlikwidowac i zrobic normalny ZUS jak dla wszystkich no niestety takie sa realia!
 
Wózek, łóżeczko (z całym wyposażeniem), wanienkę, pieuchy, chusteczki do pupy, kremy, oliwki, szampony mam!

Ciuszków na 3 miesiące też mam.

Zostały mi takie pierdułki typu: mydło, krem na odparzenia, spirytus do pępka, nożyczki, gruszka, patyczki, waciki, szczotka do włosów, ręcznik, pieluchy tetrowe i flanelowe.

I pytanie do Was Mamuśki jakich mydeł używałyście po urodzeniu Dzidzi? Pytam o markę i czy było ono w płynie czy w kostce?

Ja jestem jakaś chora, bo my np z Mężem nie używamy w kostce, bo według mnie zbiera się na nim za dużo bakterii... :zawstydzona/y:

Co myślicie?
 
AgatkaT ja nie używałam mydła bo wysusza skóre. Na początku kąpałam w wodzie z oliwką a jakoś po 3 miesiącu dodaliśmy johnsona bedtime tego fioletowego. Jak chcesz to ja mam octanisept do pępka i chętnie oddam i pare innych rzeczy z wyprawki. Jak wlecisz na kawe i ciacho to sobie zobaczysz.

Skrzat i to może jest koncepcja. Oni z KRUSu mają takie marne renty i chorobowe że nawet szkoda gadać. W ****a se lecą z rolnikami. Jak człowiek nie umie kombinować na lewo to na swoje nie wyjdzie.
 
AgatkaT ja kapałam w Oilatum, myłam w tym głowkę ciałko i jako płyn do kąpieli. Polecam, jak najmniej środków chemicznych. Na pupę polecam sudocrem a najlepiej poproś jak przyjdzie pediatra krem taki robiony w aptece - 5 zl i rewlka;) Ja szamponu do dzisiaj nie uzywam, teraz kapiemy się w johnson lub nivea, ale chyba nivea dla mnie lepsza.
Octanisept warto kupic kosztuje z 30 zl ale do dzisiaj się przydaje jak trzeba coś odkazić etc. Spiryt to w monopolowym najlepiej:p
Do noska polecam NoseFrida:), a ręcznik koniecznie z termofroty taki duzy za 40 zl na tylach Orła Białego przy Kulczyku, Na-tuska potwierdzi to jeest rewelka;)
Natus nie kuś 3bitem bo wparuje a trzeba pościć:p Ja drozdzówkę mam a basia raczkuje na całego :D i jest coraz szybsza!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry