reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

to jak bedzie nad malta to mi dajcie znac :p bo ja to 30 minut szykowania dziciaków i 5 minyt drogi :-D karola zapisałaś mój nr?? Brzoskwinka Ty chyba tez amsz??

karola ja sotatnio 3,99 płaciałm i przerazona byłam, a Ty 5,8??:szok: niedługo nie bedziemy jesc bo nie bedzie nas stac ;/

tak, posiadam Twoj nr Kochanie :-D

noo przecież ja miesiąc temu za bebiko płaciłam 9,99-10,99 a teraz wszędzie 12,49 do czasem 15-17zł!!! to jakieś żąrty.. oczywiście da się taniej znaleźć, np. w auchan 11 z groszami, czy w kauflandzie, ale na jak długo takie ceny będą... a gdzie reszta.. przecież na dzieci najwięcej pieniędzy idzie.. a gdzie na nas? jedzenie, ubrać się trzeba.. rachunki...
 
reklama
Na-tuśka nr mam! będę dzwonić!
No niestety 5,8!!! a pojechalam do biedronki i tam 3,80 więc kupilam 6 kg na troche starczy! ale naprawde masakra... ja dzis zglupialam jak zobaczylam fakture za paliwo od kierowcy...4,99 za litr oleju napedowego!!! kur** to nie do pomyslenia niedawno bylo 3,9!
bo wogole ja mam firme transportowa nie :) Chyba zacznę sikać do baku aut bo inaczej nie wydolę. tylko czy auta to wytrzymają?!
 
Karola TY akurat do biedronki nie masz daleko :-D :-D :-D


a na takie przedstawienie myślę, że spokojnie możesz iść.. tutaj głównie chodzi wg mnie o kontakt z innymi dziećmi, no i po takich przedstawieniach niekiedy też są różne atrakcje i zabawy dla dzieci :-)
 
no ja właśnie tak zastanawiam się, czy nie robić jakiś zapasów pod kątem Adasia.. przecież tyle kasy na to wszystko idzie.. grr....

Rikapa chyba będę musiała reklamować wózek.. by to diabli wzięli... ;/ jak w najbliższych dniach pracujesz?


Nie miałybyście kiedyś ochoty wybrać się na jakiś teatrzyk - przedstawienie dla dzieci? :-D

jesli nie pojde na opieke to bede w srode a pozniej w sobote
 
NO tesco ostatnio podrożało... :wściekła/y: kiedyś lubiłam tam zaopatrywać się, chociaż czasami mają ciekawe promocje. ale i tak najczęściej robię zakupy w biedronce lub gdzieś gdzie są jakieś ciekawe promocje, inaczej bym pewnie nie wydoliła.. i tak kurde nie jem dużo, a cały czas tyję.. czaicie to..? kurde nie wiem co robić.. pieprzony stres... ale żeby waga szła w górę, mimo, że tyle chodzę i nie objadam się.. :/
 
reklama
Nasi kochani rządzący poprostu proszą sie o to byśmy wreszcie urządzili to samo co było w Egipcie czy w Iranie. Ile można patrzeć jak kradną a ludzi w nędze wpędzają. :wściekła/y:

mnie już nic nie dziwi, ale jak wyżyć z takich wypłat kiedy oni na wszystkim chcą zarabiać... :/
bo przecież na luksusowe urlopy muszą uzbierać... :/ nie wspomne o autach jakimi się rozbijają...

jesli nie pojde na opieke to bede w srode a pozniej w sobote
to daj znać, czy w środę będziesz, to przyjadę i byś zobaczyła co jest grane ok? byłabym bardzo wdzięczna!


EDIT

NA-TUSKA moja babcia jakoś w grudniu czy listopadzie.. dokładnie nie pamiętam kupowała cukier po 2zł za kg.. wzięła wtedy z 30 czy 40kg... a teraz masakra... płacić 6-7zł.. to gruba przesada...
 
Do góry