reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
hejos;)
Rikapa zdrówka dla Ritki! Oby wszytko skończyło sie dobrze;)
Skrzat910 dla Małej też dużo zdrówka!!!
AgatkaT nie dziwię się że chciałaś jechać z mężem, ja się zawsze też stresuje jak mój gdzieś jedzie sam..w ciąży też się stresowałam. Ale uważaj na siebie!
Brzoskwinko a Ty na jak długo wyjeźdzasz?
Kiedyś jakieś spotkanie dziewczyny?
Na-tuska wyszłaś już z grządek;P
Boszzz włączyłam x-factora maskra, jakie to głupie i tanie;/
 
siedzę i ryczę mała zasnęła ale zdążyła jeszcze zwymiotować :-( jak jeszcze raz zwymiotuje w nocy to jadę do szpitala :-(
 
Rikapa spokojnie wszystko będzie dobrze, na pewno to nic groźnego, a może to jelitówka...teraz wszyscy na około...
Na-tuska no odezwałaś się w czasie gdy posta pisałam, to jednak wyszłaś z grządek:p
 
Ostatnia edycja:
Rikapa jedź szybko do szpitala i pilnuj żeby sie dziecko nie odwodniło.

Natuska ale sie narobiłaś na działce. Mi sie zawsze marzyła własna działka taka jaką moi dziadkowie mają.

Skrzat ja ani Must be the music ani X factor nie oglądam. Durnota na maksa.
 
Na-tuska czmychniemy do zoo, spokojnie :-) mam zamiar bywać w Poz, z tym, że umawianie się ze mną może wymagać czasem kilkudniowego wyprzedzenia.. to tylko 1,5h jazdy pociągiem :-D

Rikapa ja bym jednak pojechała do szpitala...
 
zadZwoniłam i lekarka powiedziała że jesli jeszcze raz zwymiotuje to mam przyjechać bo na razie ma tyle dzieci z rotawirusem że masakra i szkoda by było moją zarazić jeśli to nie to, więc jak mała zwymiotuje jeszcze raz lub jej temperaturka nie zejdzie to zaraz jadę
 
reklama
Dzień dobry wieczór :)
My dzis mielismy superasny rodzinny dzien!!! Ah juz dawno nie moglam mojego B wyciągnąc nigdzie a dzis prosze, na Malte pojechaliśmy jeszcze z jednymi znajomymi z synkiem 2 letnim. Całą Maltę w koło obeszliśmy z przerwą na kawę w Galerii Malta- łącznie 3 godz chodzenia. tempo mielismy zawrotnie wolne bo Kuba 2-latek znajomych musiał podnieśc kazda gałązkę itd
:) Było bardzo miło do tego to cieplutkie słoneczko :)

Jula pospala na spacerku troche, a i tak jak wrócilismy to padła jak kawka i śpi!

Brzoskwinkaa osz Ty! ledwo co myslalam ze zyskam kompankę do spacerów a ty juz mi uciekasz. A tak mi sie fajnie z toba na gg gadało ;/
zdążymy zaliczyć jakiś spacer przed wyjazdem?

na-tuśka widze że pracowity dzien na działaczce. Superowo
rikapa ja tez bym pokazała córcię lekarzowi tak dla swietego spokoju moze sie okazac ze to tylko jakies zatrucie czy jelitowka ale ty bedziesz spokojna. w szpitalu muszą cie przyjac!!!
 
Do góry