reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Karola spokojnie, Wy to panikujecie hehe :) nie zmykam na drugi koniec świata przecież :p poza tym jeszcze ten cały tydzień tu będę.. a potem na pewno przynajmniej na parę dni co 2 tygodnie będę w Poz, jak nie częściej :-) to tylko 120km, także na luzie :-)
 
reklama
Brzoskwinkaa ok trzymam za słowo! spacer musi byc!

Na-tuśka nawet nie zczaiłam że blisko Maltę masz. Ja mam najbliżej Maltę albo Cytadelę i tam pewnie najczęściej będę! :)

Haha Brzoskwinkaa ale to pięknie ujęłaś :)
To jutro Malta? :) dziś tam bylo i jest pięknie.

A spotkanie Świadomej Mamy w czwarteka aktualne?
 
Ostatnia edycja:
poprawię Karolę... ja bym powiedziała tak, że jeśli ze mną będzie na spacery chodziła, to bęzie wszędzie :p także na-tuśka szykuj się na randez-vous z nami nad maltą :-D Skrzat może dołączysz? :-D
 
Brzoskwinkaa moze jutro jak nie bedzie padac?
A wyjscie na spotkanie Świadomej Mamy aktualne w czwartek?
tak, tak aktualne! biorę Adasia i czmychamy na spotkanie! a TY autem czy mpk? bo ja nie wiem jeszccze... ;/
a jutro?? pewnie może być :-) rano jeszcze na gg dogadamy szczegóły :-)


edit.

wgl przerażają mnie te podwyżki cen.. masakra.. jak chleb ma niedługo do 5zł kosztować.. koszmar jakiś..
 
reklama
no ja właśnie tak zastanawiam się, czy nie robić jakiś zapasów pod kątem Adasia.. przecież tyle kasy na to wszystko idzie.. grr....

Rikapa chyba będę musiała reklamować wózek.. by to diabli wzięli... ;/ jak w najbliższych dniach pracujesz?


Nie miałybyście kiedyś ochoty wybrać się na jakiś teatrzyk - przedstawienie dla dzieci? :-D
 
Do góry