reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
a wiecie ile cukier kosztuje w Niemczech ?? w przeliczeniu około 2,8 zł a wiecie co robią polacy??? kupują u nich za 2,80 a u nas sprzedają za 4 zł i to się nazywa biznes na rodakach :-/
 
Skrzat910 dobranoc :-)

Rikapa w Polsce wszystko jest możliwe... skoro politycy mogą na nas zarabiać, to dlaczego taki prosty handlarz ma tego nie robic...
 
o matko, ale się rozpisałyście... jak nie o spacerach, to o cukrze;-) nie dołujcie z tymi cenami:wściekła/y:

Skrzat910 i Rikapa - zdrówka dla Waszych dziewczynek!

Tygrynka a dla Ciebie duplo :-) przeczytałam te wakacyjne opowiadania hehe fajne, niektóre przypomniały mi parę miłych wspomnień z czasów przed ślubem :-)

kurde, chodzi Ci o książkę, a ja się zastanawiam jakie Ci wakacyjne wspomnienia opowiadałam :-D:-D:-D chcesz kolejne?

Tygrynka to co za bum?? do brze ze Tomek cały a nerowy to chyba normalne ;/ ze złych wiesci statku juz nie ma ;/ ze tak powiem chwilowy zachwyt minął ;/ teraz jestesmy indianami :-D mamy swoje TiPI i jest wesoło :-D

no szkoda, że nie zdążyliśmy się postatkować, ale w takim razie czekamy na zaproszenie na tipowanie;-):-D
strasznie fajnie się czyta Twoje posty, te przesadzanie, maliny, porzeczki... ja też chcę!!!

Kozaczino gdzieżeś wsiąkła??

my niedawno wróciliśmy... jak zwykle od tych przyjaciół - mąż upijaniony:-D Seba wytrzymał do 22:szok: ale padł tak że nawet oka nie otworzył jak go przebierałam w piżamkę:-D spędziłam cudny dzień, najpierw u jednej przyjaciółki, potem u drugiej i mam znowu pozytywnie naładowane bateryjki:tak:
dobrej nocki wszystkim!
 
Hej!
Otwieram dzień:szok: Nasza nam zrobiła szybką pobudkę już po 6 urzędowała. Dostała flache, osrała sie a teraz nyna. Oj nie ma humorku ta moja bidulka:-(. Protestuje przy każdym ruchu, przy przebieraniu piszczy ale na szczęście gorączka spadła bo wczoraj wieczorem było prawie 40 stopni.
Mój siedzi w robocie i nie wiem kiedy będzie jechał do domu bo jeszcze pare spraw ma na mieście. Jak ja nie lubie być sama kiedy coś złego sie z Anielką dzieje. :no:

Macie jakieś sposoby na rzadką kupe u niemowlaków?

Miłego dnia!
 
hej,
ale żeście wczoraj napisały. No cukier drożeje niestety, drożejej jedzenie na całym świecie, takie czasy;( Politycy politykami ale w tym kraju nigdy nie będzie dobrze puki ktoś nie zrobi tu porządku. Z grupami zawodowymi, kościołem itp. Bo jak ma być dobrze jak rolnik nie płaci ZUSu, policjanci idą na emeryturę po 35 roku życia a pracują bez limitów dalej etc. Ale nie będę się rozpisywać bo się tylko zdenerwuje od rana!
Basia dziś pobudkę o 6 zrobiła a potem jakoś do 7 pociągnęła. Teraz grnadzi na kocu a ja piję kawkę, ale coś na marudzenie jej się właśnie wzięło.
Ja dzisiaj ze spaceru odpadami bo mamcia do mnie przyjezdza:)

edit. Basia uspiona, ale ja ja musze zawsze ukolysac;)
To milego dzionka!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

my po 5 wstaliśmy, jakoś Adas tak ostatnio wstaje, a ja nawet się wysypiam... chociaż dzisiaj źle dzień się zaczął, to mam nadzieję, że skończy się pomyślnie :-) dziś mały shopping i spacerowanie ofkors :-) po drodze do akpola po deserki bobovita dwupak 4,25zł :-)

Skrzat910 na luźną kupę najlepiej smecta, albo coś z czekoladą :-)

miłego dnia!
 
Do góry