reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witam się z wieczora :)

Guziczek życzę Tobie dużo siły na najbliższe dni..

Tygrynka winko?? :-) pozazdrościć :p

oj wy o cycu... no ja tam nie miałam żalu kiedy mały już nie chciał. samoczynnie to wyszło po chorobie małego jak miał 3 mce i byłam nawet zadowolona.. ale to moje zdanie ;-)


my dzisiaj do 17 na dworku.. Adaś od King crossa pod osiedle samo na nóżkach szedł :-) cały dzień wgl nie spał, także pewnie niedługo padnie na noc...
 
reklama
Każdy ma inne odczucia odnośnie karmienia :) Ja nie wyobrażam sobie inaczej tego roku, dopiero teraz czuję że przyszedł czas na odstawianie :)
Brzoskwinkaa nieźle Adaś przeszedł!
mi Seba właśnie padł, wymęczony strasznie... a my kolacyjka, filmik i spać :D
 
na-tuśka spoko ja codziennnie latam po tych Kozich bo tu za dużo nie magdzie spacerowac :) w polowie drogi jak wracałam to zaczeło słonce swiecic i jeszcze sie przeszlysmy po Karolinie :)
Brzoskwinkaa no ladnie km narobil twój Adaś :)

Jula zasypia juz a ja zasiadam przed tv i ogladam Zmierzch :)
 
no wymęczyłam dziś Adaska, a on co.... nie chce spać! grrr.. a myślałam, że wieczór będę miała dla siebie...

Karola jeśli nic się nie zmieni, to jutro do lasku? :-)
 
reklama
Do góry