reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

czesc dziewuszki
ja tylko na moment, poczytalam was ale szybko i nie pamietam dokladnie ktora co pisala wiec nic wam nie odpisze zeby nie pomylic,

mala spi juz,padnietya p ocalym dniu..najpierw zakupy,potem zostala z tatusiem a ja do fryzjera i w sumie od 15 do 18.30 mnie niebylo wiec byli sami:) przyjechalam od fryzjera z mala mnie caluje,sciska za wlsoy ciagnie piszczy wszystko:) hahahaah

sukienke tez kupilam jutro cykne foteczke i wieczorkiem wrzuce
a tymczasme uciekam bo goscie sa:) buziaczki laseczki moje papapapa

ps.sorrki ze tylk oo sobie wybaczcie...
 
reklama
Witam wieczorową porą :-)
Natuska ja pawera?? To ty masz pawera że z 2 dzieciaków codziennie dajesz radę!!
Skrzat Lula mi dokładnie tak samo pewnego dnia odwróciła się od cyca i tak zostało i w sumie ani mi żal nie jest ani się jakoś nie cieszę po prostu tak miało byc i już :-)
Karola widziałam fotki Julki śliczna panienka ( i taki sam łysol jak Lula ) hihihi
Ja czekam na znajomych, Lula zabawia się darciem chusteczek higienicznych R. ogląda Tv jednym słowem rodzinna sielanka ;-)
 
Widze wszystkie Zmierzch oglądają. :-D

Skrzat nie smutaj sie. BoBaśka ci dorosła.
Guziczek trzymaj sie kochana w te trudne dni.
Tygrynka jak ja ci zazdroszcze tego winka.
Natuska i Kozaczino
obydwie macie powera. Ja bym nie dała rady. Jedna z dwójką żywych dzieciaczków a druga ma energie i na prace i na domek z dzieciątkiem. Bomba dziewczyny!
Brzoskwinka a gdzie to karmienie kóz?
MamaGabi ale radość tryska z twojego posta. Nie ma to jak na rodzinnych śmieciach. Pokaż koniecznie kreacje.
 
Natuska tak od południa jest z nami. Najpierw spała jak suseł a potem tryskała radością na podłodze. Widać że tęskniła za domkiem.

Brzoskwinka ja tam ze swoją podopieczną chodziłam. Fajne te kozunie.
 
Skrzat910 bo w domku najlepiej!
dokładnie, Koza i Natuska to największe powerki na forum :D:D:D
MamaGabi czekamy na fotkę! i wybaw się i nawdychaj olsztynskiego powietrza i za mnie - strasznie Ci zazdroszczę!!

obejrzeliśmy jakiś duński film "Tuż po weselu"... dziwny film... a teraz zmykamy spać, dobrej nocki!!
 
Natuśka jakbyśmy musiały to pewnie tak, ale na razie nie potrafimy sobie tego wyobrazić i podziwiamy Was!!
i uważaj - u nas katarek się kończy więc nawiedzimy Was niedługo :D

dobra, miałam iść :p
 
reklama
Do góry