reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Hej,
My dziś trochę lepsza nocka, Basia się obudziła około 4-5 (nie pamiętam) ale zasnęła ładnie z nami i do 6:30 pospała. teraz na kocu, ale w piżamce grandzi, bo jak mi znowu za chwilę zaśnie jak wczoraj to nie wiem!
Na razie chmurki, ale ma się przejaśnić i być ładnie:D
Z nowości to Basia wczoraj sama usiadła:-):-) bramka na schody zamontowana i to taka po byku, więc dziecie ogrodzone:) Dzisiaj u nas znajomi śpią na gry, ale ja nie wiem jak jutro wstanę około tej 6:szok:z małą jak trochę posiedzimy:(

Karola witaj:)
MamaGabi dobrze, że szczęśliwie dotarliście!

No nic miłego dzionka :) A ja zobaczę co moja zdecyduje czy idziemy jeszcze spać, czy się ubieramy?
 
Ostatnia edycja:
hej hej :-)

łooo matko ale miałam dzisiaj przeprawę w nocy, a właściwie nad ranem.. po 5 Adaś mnie obudził, bo głodny - dałam mu mleko i tak do 6 w łóżku leżeliśmy, już straciłam nadzieję na jakieś spanie, ale całe szczęście Adaś w końcu ponownie zasnął i śpi jeszcze :-) ja do 7 też podrzemałam, a teraz ogarniam się, żeby ok.10 wyjść na dworek już :-D
 
Hej!
Sorry że was nie nadrobiłam ale zwyczajnie nie mam siły. Jestem wypompowana po tym wszystkim. Na szczęście dzisiaj moja królewna będzie już w domku. Teraz jest z nią mój Mąż żebym ja mogła sobie troche pospać i odpocząć. Wczoraj rozmawiałam z ordynatorem (bardzo fajny facet) i dowiedzieliśmy sie że mamy co pół roku przyjeżdżać na kontrolny holter i jak ta dodatkowa droga przewodzenia impulsu elektrycznego sama sie nie zamknie to dopiero jak Aniela będzie praktycznie nastolatką zrobi sie jej zabieg zażegania tej drogi. Poza tym wcale nie musze jej ograniczać z wysiłkiem i ma żyć jak każde zdrowe dziecko. Dopiero gdy (jeśli wogóle kiedyś) wystąpią objawy ospałości, niechęci do jedzonka lub jak będzie starsza i powie że serce jej strasznie mocno bije to mamy przyjechać na oddział. Już sie nie moge doczekać kiedy będzie w domku.


Witam nowe osoby na forum!
 
na-tuska ja mieszkam na Karolinie ale dla mnie nie problem gdzies podleciec. Najlepiej napisz mi tak zebym trafiła np kolo jakiegos sklepu...

Skrzat niewiem co sie dzieje twojej córci ale zdrówka i szybkiego powrotu do domku zycze!
 
reklama
ja również witam się ładnie :-)
Skrzat9 bardzo się cieszę, że z małą jest ok :-) fajnie że wraca do domku !!!
Natuska miłego spacerowania :-) po Kozich, a Emilka to niezła agentka biedny Fifi zbliża się koniec jego dominacji hihi w ogóle fajne te twoje pociechy :-)
Skrzat ani się obejrzysz a Basia będzie zasuwać po domku, bardzo dobrze że bramkę zamontowaliście !!! Miłego dnia i wieczoru z grami i znajomymi :-)
Ja w pracy oczywiście, już mam naprawdę dość tej codziennej gonitwy :-( ale umówiliśmy się z R. że 1.04 bierzemy wolne trzeba odpocząć :-)

Edit : Karola twoja córcia jest tylko 4 dni starsza od mojej :-) teraz zauważyłam
 
Do góry