reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

to i witam się ja...

już po spacerku mała śpi dalej bo w wózku mi usnęła , ale masakra z tym nowym wózkiem idę i ciągle walę kopytami o kółka...

W poniedziałek byłyśmy u laryngologa super gościu, wytłumaczył mi wszystko co z mała i jak dbać o uszka a poza tym zgodził się nas przyjąć bo terminy to za 2 tyg. Mała dostała naklejkę - dzielny pacjent - bo siedziała z otwartą buźką i się tak w doktorka wpatrywała nawet nie piskła a on jej narzędzia do nosa wkładał do ucha :) w ogóle jakoś śmiesznie było bo w poczekalni same babcie i dziadkowie a ona jedna taki krasnal i ci dziadkowie wszyscy do niej jak do jakiejś maskotki :) a się naśmialiśmy z mężem :)

witam cię Karola :) mam nadzieje, że zostaniesz na dłużej :)

ilonka - jakimś alkoholem może się uda zmyć tzn spirytus albo spróbuj zmywaczem do paznokci nie wiem tak kombinuje nie mam jeszcze wprawy :)

dzisiaj święto mój ojciec gotuje obiad :confused: nawet ładnie pachnie :) ale jeszcze nie wiem co ?
słyszałyście, że w Luboniu jest basen specjalny dla małych dzieciaczków?? z temp wody 32-34st :-D
nie nie słyszałam a gdzie? Może jak będzie cieplej to się wybiorę w końcu z mała ?

Skrzat910 - mocno cię ściskam oby wszystko bylo ok i jak najszybciej wracajcie do domciu !!!

a mi mąż zrobił super niespodziankę na rocznicę poznania się i kocham go jeszcze bardziej niż rano :D

tygrynka no pochwal się co mąż zrobił!!! Bo mnie ciekawość zżera :)

an - trzymam kciuki oby wszystko było ok

byłyscie na facetach - ulala :) kiedyś też byłam ale gosciu był tak zarośnięty w sensie , że cały plecy , brzuch blech :) i miał przezwisko Fabian a wszystkie laski na niego pawian :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
WItam was kochane :) Jestem tu nowa, mieszkam w Koziegłowach mam córcię Julcię ktora konczy w tym miesiącu 10 miesiecy.
witaj witaj :-) na pewno u nas się dobrze poczujesz :-)
Dziewczyny czy jest chetna ktoras na ATB 2 maja ?:)
a ile bilet $? może bym się przeszła :-)
czym zmyć pisak/flamaster z kaloryfera?? ajax w żelu nie działa. młody u siebie pomalował cały kaloryfer:/ po zmyciu i tak widać kreseczki itp. jakby wgryzło się. macie jakiś sprawdzony sposób?

ja ostatnio nie mam cierpliwosci do mlodego...taki jest nieznośny ze szok.
ho ho Fil szaleje! spróbuj zmywaczam do paznokci albo rozpuszczalnikiem ;-)

hej

Właśnie stoję przed problemem wyboru przedszkola dla mojej córci, od wrześnie będzie musiała zamienić żłobek na przedszkole :). Mieszkamy w centrum, najbliżej mamy przedszkole nr 23 im. Krasnala Hałabały przy ul. Garbary, zna może któraś z Was to przedszkole? Przydałaby się jakaś opinia od osoby która ma lub miała tam dzieci.

pozdrawiam

o tym przedszkolu nie słyszałam, wiem tylko, że na ul.dojazd jest ok i na bukowskiej blisko krzyżówki bukowska/przybyszewskiego

nie nie słyszałam a gdzie? Może jak będzie cieplej to się wybiorę w końcu z mała ?
nie wiem dokładnie w każdym razie nazywa się NA FALI czy jakoś tak. ;-)


a my po spacerku... pieszo na sołacki potem pieszo na cytadele :-) 4h spacerowania to jest to! :-D
 
Poziomka Tomek zrobił ponad półgodzinny pokaz naszych zdjęć z tych trzech lat połączonych z naszymi piosenkami - coś niesamowitego! kawał dobrej roboty i kawał naszego życia :D

Xardas akurat dzisiaj widziałam się z kumpelą której siostra chodzi do tego przedszkola, ale że miałyśmy dosłownie chwilkę na kawkę to dowiedziałam się tylko że przedszkole super, że bardzo sobie je chwalą a młoda zadowolona :) poszukaj opinii na forach :)

byliśmy na kawce na starym - jak ja dawno tam nie bylam!! fajnie było, spotkaliśmy jeszcze kumpla, no i mamy już oficjalne zaproszenie na ślub w maju więc zaczynam planować :D:D:D
 
Tygrynka kawusi na starym tylko pozazdrościć :-D

ja walczę z moim mądrlińskim synalem.. rozróbę robi, a jak coś jest nie po jego myśli, to ryczy ;/
na głowę można dostać.. :/
 
to musimy się kiedyś wybrać! ja chyba z pół roku na starym nie byłam, wstyd się przyznać :D ale jak będą ogródki to już w ogóle fajnie z wózkiem będzie można podjechać :)
a w Arsenale nic ciekawego dla siebie nie znalazłam, a wszelkie poradniki w normalnych cenach :/

uhuihuhu to widze że Adaś ma bunt dwulatka na całego :/ wytrwałości!!
 
ja bardzo chętnie! dobrą kawę w culumbusie podają lub w innym lokalu, ale nazwę zapomniałam :-D
dostałam dzisiaj wypłatę za inwenturę, więc do powrotu M. wyżyję :-)

no z małym bajeczki poczytaliśmy, teraz jaka to melodia, więc troszkę się uspokoiło :-)

a ja zakładam foto bloga lol... kolejna moja mała odskocznia od problemów..
 
ło... to widzę, że nie jestem sama.. bo mój ma podobnie.. cały dzień kochany i wgl grzeczny.. a nagle coś mu się odmieni i potrafi wrzeszczeć przez nawet 30min.. jego rekord jak na razie...

ja tam codziennie robię długaśne wyprawy hehe :-D


EDIT


wgl.. dziś dostaliśmy pismo z cyfry, że podnoszą ceny abonamentu.. zamiast 63, teraz będzie 69...
ale w sytuacji kiedy mi nie odpowiada zmiana cennika ( z powodu zmiany stawki vatu i wzrostu inflacji ) to mogę w ciągu 14 dni wypowiedzenie umowy złożyć i tak zrobię.. umowa na M. jest, a potem wezmę na siebie cyfrę i będę miała za pół ceny wszystko lol..
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczynki:)
witam sie z wami z Mazur a raczej dokladniej to z Warmii:)
podroz minela bez problemowo tyl;ko malenka nic prawie niespla,zwiedzala i teraz przed kapiela byla taka marudna ze szok,wykapalismy ja dostala cycusia i spi...

dzisiaj byla za abrdzo zmeczona jak na reagowanie na innych zoabczymy co bedzie jutro...bo ostatnim razem jak bylismy tutaj (3 miesiace temu) to miala alergie na babcie (tesciowa moja) dzsiaj tylko patrzyla sie na nia ale na rece nie poszla:) hi hi hi i odbrze moja coreczka...eh jakos musze zniesc te dwa tyg...cale szczescie ze poogda tez tu ladna to mala w wozek i na pieszo do moich dziadkow ( 4 km) mam nadzieje ze dam rade dojsc...

Ilonka sprobuj zmywaczem do pazurkow zmyc pisaka tylko takim najlepeij w butelce szkalnej co sprzedaja bo te w plastkichach to do d... sa.

Karola witaj i zostan z nami na dluzej:)

dziewczyny w miare moizliwosci bede do was zagladac...a tymczasem ide spac,jutro na zakupy potem fryzjer i kupa innych spraw...a w sobote ten slub nieszczesny...eh...
trzymajcie sie paappapa
slodkiej nocki:*
 
Do góry