reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

my po tate do pracy potem okrezną droga do ikei

ja ostatnio zasmakowałam tarty karmelowej w ikei - mniam pychotka :)

Poziomeczka a jaki masz wózek?
My już grandzimy na macie! Czekamy na tatusia... Kurde mi Basia zaczęła coś ostatnio ulewać :(
deltim dot dopiero co kupiłam ale średnio jestem zadowolona
nie wiem czy karmisz piersią ? bo może coś zjadłaś czego mała nie toleruje ?

a my po spacerku... pieszo na sołacki potem pieszo na cytadele :biggrin2: 4h spacerowania to jest to! :-D

ty to masz kondycje !!!

Poziomka Tomek zrobił ponad półgodzinny pokaz naszych zdjęć z tych trzech lat połączonych z naszymi piosenkami - coś niesamowitego! kawał dobrej roboty i kawał naszego życia :D

nie wiem czemu jak przeczytałam słowo "pokaz" to mi się przypomniało wasze wspomnienia z ostatniego wieczoru :) ale tak na serio to super sprawa pozazdroscić niespodzianki :)

czesc dziewczynki:)
witam sie z wami z Mazur a raczej dokladniej to z Warmii:)
podroz minela bez problemowo tyl;ko malenka nic prawie niespla,zwiedzala i teraz przed kapiela byla taka marudna ze szok,wykapalismy ja dostala cycusia i spi...
trzymaj się cieplutko i wracaj do nas szybciutko :)

... dobranoooooooooocccccccccc
 
reklama
Brzos bilet w 4 puli kosztuje 114pln a w 5 puli juz 121 pln

ale jestem padnieta
bylismy na naukach przedmał...nawet dzisiaj fajnie bylo i kupa smiechu :)

Nikus glodnybył na maxa, wrabal kache wykapany i usnal w 3 minuty ale diabeł rogaty z niego się zrobił...charakterek ma po mamusi :p
 
Witajcie. Skrobiecie tu duzo musze sie wdrozyc i byc na bierzaco.
Moja Jula dziś marudziłaaaa jak nie wiem, dobrze ze do tesciowej poszlam troche to sie nia zajela.
moze drugi zabek idzie.??

Znajomi dzis przyjechali sie pochwalic ze beda miec dzidzie dopiero 5 tc ale zleci jak z bicza strzelil.
Julcia po wielkich trudach usnela...teraz mam chwilke na kompie, moj B juz chrapie od godz.
 
Karola daleko chyba nie masz do teściowej? :p

Marciaa hmmm... 120zł to tak nienajgorzej.. poszłabym, bo armin mnie ominął, ale muszę wpierw mieć przelew na koncie.. a w marcu ponoć ma być, więc może może..

Poziomka ja tak każdego dnia.. nawet więcej ;-) samo zdrowie!

mamaGabi powodzenia z teściami i na tym ślubie :-)
 
tej Laski a gdzie Was wszystkie wcięło?? jak wróciłam na łono forum to te wszystkie uciekają :p

Tygrynka pewnie świętowania ciąg dalszy ma :-)

a co z Julią??? nadal w szpitalu?? Skrzat910 tak samo :-( ehhh... bidulki...

Karola to niedaleko! ja bym tak nie mogła :p
 
reklama
ja nie mam nic przeciwko teściowym.. ale moja ma mnie i Adasia daleko w du... teść tak samo :/
nie zazdroszcze. ja mam troche zakichana sytuacje z moimi rodzicami wiec ciesze sie ze mam chociaz pomoc i oparcie w tesciowej. a tescia nie mam bo B. nie ma z nim kontaktu wogole zreszt mieszka gdzies w Opolu chyba, widzialam go moze ze trzy razy w zyciu.
 
Do góry