reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witam się i ja :-)
Taka pogoda a ja w pracy!!!! :-( no nic odbiję sobie w weekend
Karola witamy witamy :-) Moja córcia też 10mc niedługo skończy :-)
Oki uciekam do wieczorka
 
no my byłyśmy na spacerku, mała śpi na dworze! ja idę szykować obiad, podleję kwiaty i trochę poogarniam! dzisiaj zet z wujkiem będzie instalował drabinkę na schody! Bo mojej już nic nie powstrzyma, jest coraz szybsza, pupa do góry i na czterech, ślizg osotatnio znajduje zastosowanie na panelach:-D! Pogoda piękna, ale ja się ugotowałam na spacerze, niby lekko wieje, temp średnia, a w słońcu grzeję, wiosnę już czuć, ale kurcze w takiej pogodzie najłatwiej o przeziębienie!
 
hej

Właśnie stoję przed problemem wyboru przedszkola dla mojej córci, od wrześnie będzie musiała zamienić żłobek na przedszkole :). Mieszkamy w centrum, najbliżej mamy przedszkole nr 23 im. Krasnala Hałabały przy ul. Garbary, zna może któraś z Was to przedszkole? Przydałaby się jakaś opinia od osoby która ma lub miała tam dzieci.

pozdrawiam
 
reklama
Karola witaj i niech Ci się miło z nami pisze :)
Xardas siostra mojej koleżanki chodzi gdzieś przy Starym Rynku, może właśnie tam? zapytam :)
Ilonka ja nie mam pomysłu na mazaki ;/

my mieliśmy urodzinową pizzę na obiad :p zaraz lecimy na Stary na jakąś kawkę i ciacho i coś bardziej przyziemnego - zakupy :D
miłego dnia!
 
Do góry