reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

siemaneczko:)

nie mam czasu zeby tu Was podczytac nawet nie nadrabiam

u nas 2 nowe zeby sie przebily i dzisiaj od niepamietam kiedy sie wyspalam
dzis caly ranek szukalam telefonu i nie ma...kur...ja zawsze mam pecha ...
a tak gra gitara:]
 
reklama
faktycznie świetne zdjęcia! :-)
ja bym się na takie nie odważyła... A gdzie dopiero mój Mąż... sesja rozbierana- już to widzę! :-D

zagłosowałam na Gabrysię i podałam linka dalej do znajomych :-)

Ja się biorę za porządki, bo po woli zaczyna mi odbijać w domu... bez zajęć!
Że Wam intymne sekreciki wyjawiam... :tak::zawstydzona/y:
 
Hejka lasencje
z niusów to to że zaraz jade do szpitala na oddział byłam u gin i powiedzial ze skróciła mi się szyjka macicy i chce mnie położyć na oddział wiec przyszłam do domu zjadłam obiad, pobuszowałam po necie i jade do szpitala.
pozdrawiam was gorąco jak wrócę to napisze co i jak pa
 
mamaGabi oddałam głosik!

Tygrynka dzięki za spacer.. ta mała sesja poprawiła mi nastrój :* potem już wszystko się popieprzyło...

dzisiaj nie wiem, czy jeszcze będę tu zaglądała, więc miłego! :-)

An powodzenia! wracaj do nas szybko z samymi dobrymi wieściami :)
 
Hej!
Wpadam na chwile bo dopiero co od rana wróciłam do domu. Mała jest w szpitalu bo kardiolożka sie doparzyła powrotu zespołu preekscytacji, troche powiększonej komory serduszka i nadciśnienia tętniczego. To ostatnie to akurat było po 20 minutach trzymania dziecka bez ruchu bo echo robiła a dopiero po zbadała ciśnienie. W szpitalu już mam w normie. Dziecko sie wnerwiło i tyle.
Zobaczymy ile będą ją trzymać. Narazie zrobili krew, podłączyli do monitora i mierzą często ciśnienie.
Ciężko mi dziewczyny a na szpitalnej są katastrofalne warunki dla mamy żeby mogła spać z dzieckiem.
 
Skrzat910 w śpiwór trzeba się obowiązkowo zaopatrzyć, choć na niektorych oddziałach na krześle trzeba spać.. także współczuję..
ja 10dni z Adasiem byłam na szpitalnej, więc wiem co czujesz.. zdrówka dla małej..
 
An82 trzymaj się dzielnie!
Skrzat910 o kurde, mam nadzieję, że szybko wyjdziecie!! ja spałam w łóżku bo dostałam gorączki, ale miałam przyszykowany leżak :/ trzymajcie się dzielnie!!
Brzoskwinka też dziękuję :* szkoda że mój głodomór kazał szybciej wracać ;)
Marciaa gratuluję zębolka!


a mi mąż zrobił super niespodziankę na rocznicę poznania się i kocham go jeszcze bardziej niż rano :D
 
Ilonka nie przejmuj się, u mnie wciąż coś nie gra.. zdążyłam się już do tego przyzwyczaić.. tym razem poszło o mijanie się z prawdą...
to co w weekend piwo?
 
reklama
Do góry