reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hej zajmuję się fotografią i sam jestem ojcem 2,5 letniej córeczki, szukam mam lub przyszłych mam z Poznania chętnych na darmowe artystyczne zdjęcia z dziećmi lub "z brzuszkiem". Szczegóły i przykładowe zdjęcia na priv. pozdrawiam
 
reklama
Hej kochane :-)
Skrzat buziaki dla Basi :-) Pięknie zaraz jej nie dogonicie :-)
MamaG. życzę szybkiego pakowania i szerokiej, bezpiecznej drogi :-) no i żeby ci kaszel minoł :-)
Agatko no dzień kobiet jak się należy !!!! Pysznie !!! Sprzątanie w ciąży hihi super sprawa tym bardziej jak pogoda dopisuje można okna potwierać szeroko i chałupę przewietrzyć :-)
Brzoskwinko ja też od 6.30 na nogach Lula zrobiła nam pobudkę :-) Ale przynajmniej mieliśmy czas na śniadanie ( małż robił pieczone bułeczki z dzemem)
Ale mi się nie chce dzisiaj pracować !!!!
 
AgatkaT jakie wyznania:) ale super ze jestes szczesliwa i masz powera:)

xardas własnie daj linka do swojej stronki:) co prawda ja ostatnio mialam takei zdjatka ze swoja pociecha ale mysle ze dziewczyny sie tu skusza na sesje:-D:-D

Gabi znowu zasnela, bo wczesniej spala tylko pol godz,teraz tez pewnei tylko pol godz pospi a pote mspacerek bo taka piekan pogoda....mmmmm jak ja lubie jak sie wiosna robi:-D:-D:-D az chce sie zyc:-):-):-)

a co do dnai kaobiet ot dostalam kilka sms z zyczeniami a z mezem stwierdzilismy ze nic nie chce,bylam w pon na golodupcach i wystarczy:-)
Tygrynka,Skrzat910 gdzie jestescie? czy wszysko w porzadku?

dziewczynki pamietacie zeby glosowac na Gabrynie????? bardzo Was prosze:) wystarczy kliknac na link kolo suwaczka:)
 
mamaGabi85, ilonka1q: link jest w moim profilu - strona domowa, tu nie chciałbym podawać bo jest to źle odbierane przez władze forum ;)
 
ulalala te z nocy poślubnej - niezłe! sama bym chciała niektóre ujęcia u siebie w sypialni :D tylko już widzę jak mąż mi się pozwoli rozberać przy obcym facecie :/
 
mamaGabi85: dzięki, ciążowe fajne dlatego że odważne, tylko w taki sposób można w pełni oddać cud przyszłego macierzyństwa i oczekiwania na nie, alternatywą są zdjęcia z bucikami i wstążeczkami na brzuszku ;), ale mi się one nie podoba

Tygrynka: wszystko zależy od podejścia, nie wiem dlaczego niektórzy ludzie traktują fotografów jak jakiś napaleńców ;). Jak idziesz np. do lekarza - nie dość że się przed nim rozbierasz to Cie jeszcze obmacuje, a mąż domyślam się że nie ma obiekcji ;), więc może wystarczy mu to odpowiednio przestawić :)
 
no o lekarzu to nic nie wiem czy mu przeszkadza :p a powiedz mi w jakiej cenie jest taka "nocna" sesja i gdzie ona się odbywa? w domu czy w jakimś studio? za dwa dni mamy rocznicę więc tak sobie po cichu myślę że fajny prezent by był...
 
reklama
Do góry